Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='resuruss']AnkaW!Mam nadzieje ,ze Gizmo sie zachowa wlasciwie ,bo to pierwsza wystawa Quanda i nie chce zeby mi sie chlopak spalil.........:mad:[/quote]

Oj [B]Ress[/B] ja też mam taką nadzieję :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Donio']Nie wiadomo, co najsilniejsze:roll: Ale wygląda, że prawdziwe bitwy to psy - młodzież i suki - otwarta.
Życzę wszystkim sukcesów.[/QUOTE]
taaaa a pozniej to wszystkie psy pojda w posrednia i otwarta, porodza sie nowe i tez w koncu wejda w posrednia i otwarta i grzywacze beda w czolowce jak goldeny, asty i yorki :placz:

Link to comment
Share on other sites

Donio - nie dziękuję ale zawsze się przyda;)
Już wiem, że w grach losowych to nie mam czego szukać:evil_lol:
A właśnie... Onka - już wiem dlaczego nie mam obiecanego maila;) ciocia już Cię więcej nie zaprosi...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onka']a ja sobie popatrzę chętnie bardzo!!!!!
bo mnie Jolka zabierze :) będę z Teddim żeby sie chłopak przyzywczajał bo potem Berlin:lol:[/quote]
No to Berlin zapowiada się dość ciekawie.To będzie pierwszy zagraniczny występ IDEALISTY Germanika vel.Liska:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']i nie tylko zagrzywionych :cool1: ahhh ale się nie mogę doczekać :multi:[/quote]

to, że u Ciebie w domciu nie mieszka taki zakręcony potffforek nie znaczy, że nie jesteś zagrzywiona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Fakt, że to nie wiadomość o wystawie,ale wyniki z nich spowodowały,że dziś moje psy zdobyły tytuły:
NABAB Germanika-I miejsce w Rankingu Wystawowym "Najpiękniejszy Pies Warmii i Mazur TOP TEN 2005" i II miejsce w Rankingu za 2005
Sasquehanna GERMANIKA-III miejsce w TOP TEN 2005

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']Fakt, że to nie wiadomość o wystawie,ale wyniki z nich spowodowały,że dziś moje psy zdobyły tytuły:
NABAB Germanika-I miejsce w Rankingu Wystawowym "Najpiękniejszy Pies Warmii i Mazur TOP TEN 2005" i II miejsce w Rankingu za 2005
Sasquehanna GERMANIKA-III miejsce w TOP TEN 2005[/quote]

:multi: :klacz: :multi: :klacz: :multi: :klacz: :multi: :klacz::multi: :klacz: :multi: :klacz::multi: :klacz: :multi: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...