Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ocenia dziwnie wg mnie, nie lubi dużych psów , no moje Wiewióra dostała u niej dosk bez lokaty w 2004 w Poznaniu było 7czy 8 suk wtedy
no i w sumie to prawde mówiąc nie mam jej nic do zarzucenia:lol: tak sobie teraz pomyslałam:roll:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]
[quote name='Em-ka'] [CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=blue][B]Dudek![/B][/COLOR][/SIZE] [/FONT][/CENTER]

[FONT=Century Gothic]myślę, że jesteś bardzo dumna z TAKIEGO potomstwa z Twojej hodowli! [/FONT]
[FONT=Century Gothic]nie miałam okazji wcześniej pogratulować Ci sukcesu na Litwie- BRAWO!!!!![/FONT][/quote]

:oops: Dziękuję Em-Ka (ciesze sie z sukcesow moich psow - czy to wiekszych czy mniejszych, to naturalne:multi: ) - chodzilo mi przede wszystkim o Milve zeby skonczyla wreszcie ten championat a Vere wzielam do towarzystwa a okazala sie lepsza od matki:cool3:
Szczerze powiem, ze gdybym mogla zatrzymac sobie psa to bylby to Valentino :loveu: :loveu: :loveu: no ale nie mam warunkow na trzymanie psa...
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']czyli Gizmak odpada w przedbiegach :razz: :placz: :placz:[/quote]
Vascula też:lol: ;)
nie ma sie co przejmować u niej wygrywały psy z Rossini,Nabab był na II lokacie:roll: tak dla przykładu... więc tak ocenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][B][SIZE=5][COLOR=red]w Łodzi grzywacze będzie sędziowała Tatjana Urek (SLO)[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]
hahahhaah
no to juz widze jakie cacuszko wygra hahah
aaaa sluchajcie skad to wiecie dokladnie???
kto ma miniatury czarno-srebrne pliz pliz???ipieprzaki?

Link to comment
Share on other sites

wcielo mi jeden post i juz to naprawiam:))
[B][SIZE=5][COLOR=blue]Dudek- wielkie gratulacje!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black][/COLOR]
co do sedziowania to chyba nic nie pobije ringu gryfonow w sobote w gdansku:))) zreszta temat jest ciut pociagniety na gryfonach;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onka']Vascula też:lol: ;)
nie ma sie co przejmować u niej wygrywały psy z Rossini,Nabab był na II lokacie:roll: tak dla przykładu... więc tak ocenia[/quote]

W sumie dzięki. Nie przyszłoby mi do głowy jechać z Dońkiem do Łodzi. Ale w tej sytuacji trzeba próbować. Bo nie dosyć, że maluch, to jeszcze po Rossinim - wprawdzie jego ojcem jest Ticcolo, a nie Flavius Boy, ale zawsze:lol:
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']wcielo mi jeden post i juz to naprawiam:))
[B][SIZE=5][COLOR=blue]Dudek- wielkie gratulacje!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

co do sedziowania to chyba nic nie pobije ringu gryfonow w sobote w gdansku:))) zreszta temat jest ciut pociagniety na gryfonach;[/quote]

Ja też naprawiam: Dudek - gratuluję Ci serdecznie.
Anna1, trzeba było zostać do niedzieli i obejrzeć ring whippetów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...