Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania i Psy']SH Maniak, sprawdziłam,u mnie się wchodzi,łączy pisze,że gotowe i nie chce odtwarzać. Kurcze, to chyba jakiś problem z zippy.
Na wszelki wypadek wstawiam bezpośredni link.

[url]http://www.zippyvideos.com/2721921752647226/dscn1051[/url][/quote]

dalej nic :roll: :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='anna1'][Donio- witaj; w nastepnym sezonie napewno czesciej sie bedziemy widziac na wystawach;suka bardzo dobra , zreszta sam wiesz i masz na czym hodowac;zreszta juz ci gratulowalam wyboru:)[/quote]
No po Nababie , czyli prawie Germanika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
prawie, czyni wielka roznice....
czy jakos to bylo w tej reklamie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Nabab jest po Krimsonie, czyli prawie Sasquehanna, Kwaśniewski był prezydentem, czyli prawie Wałęsą, Orsini jest kobietą, czyli prawie Marilyn Monroe.
No rzeczywiście, "prawie" czyni czasami wielką różnicę.

Link to comment
Share on other sites

Lo matko jakie zamieszanie :o :lol: Nie skomentuje...

A Vera chora :( 0X buuuuuuuuuuu juz byla chora w weekend ale tego nie zauwazylam - to chyba angina :( wczoraj w nocy pojechalismy na dyzur - biedna mala - 3 zastrzyki... w nocy tak ja gardlo bolalo ze plakala i wyla... :cry: mam psy od szesnastu lat a pierwszy raz takie cos widzialam... dostala kogel-mogel :wink: i troche pomoglo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']spoko ja ja namierze, bo dla mnie to jest kobieta :lol: :lol: :lol: :lol:
ino dowodow potrzebuje.....
ale prosciej by bylo Wind poprosic aby sprawdzila IP i juz!wyjdzie czyj to klon czarno na bialym[/quote]

no widzisz orsini:) ja mam takie same odczucia; i wiemy najprawdopod. o kogo chodzi:))))) wiec niech sie pali ze wstydu ze nie ma odwagi osobiscie krytykowac tylko pod innym nikiem:) ale zostawiam to jej przemysleniom:) chociaz jakie przemyslenia... :)

Dudek - verka chora, ojejku :( moje nasdal wychodza na sikanie bez kubraczkow ale tylko siku i do domu:)

ania i psy- o to jest pomysl godny uwagi:))))

Link to comment
Share on other sites

oj biedne maleństwo :( wiem ,jak to jest Dudku i co przezywasz.. jak mój golden miał zapalenie płuc... aż strach pomysleć..

a wogóle to cos chyba jakis wirus moz ebo kumplei psy te zmniłay zapalenia krtani :( i na antybiotykach...

buziaczki dla małej , bedzie dobrze wykuruje sie i niech nago wiecej nie biega :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1'][quote name='orsini']spoko ja ja namierze, bo dla mnie to jest kobieta :lol: :lol: :lol: :lol:
ino dowodow potrzebuje.....
ale prosciej by bylo Wind poprosic aby sprawdzila IP i juz!wyjdzie czyj to klon czarno na bialym[/quote]

no widzisz orsini:) ja mam takie same odczucia; i wiemy najprawdopod. o [/quote]

Prosze teorii spiskowej nie snuc. Juz wczoraj pisala do mnie w tej sprawie [b]maga18[/b], ktorej jasno odpisalam ze to IP nie jest zadnym klonem, nikogo z Dogo! Nie powiedziala Wam jeszcze? A to dziwne :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][quote name='anna1'][quote name='orsini']spoko ja ja namierze, bo dla mnie to jest kobieta :lol: :lol: :lol: :lol:
ino dowodow potrzebuje.....
ale prosciej by bylo Wind poprosic aby sprawdzila IP i juz!wyjdzie czyj to klon czarno na bialym[/quote]

no widzisz orsini:) ja mam takie same odczucia; i wiemy najprawdopod. o [/quote]

Prosze teorii spiskowej nie snuc. Juz wczoraj pisala do mnie w tej sprawie [b]maga18[/b], ktorej jasno odpisalam ze to IP nie jest zadnym klonem, nikogo z Dogo! Nie powiedziala Wam jeszcze? A to dziwne :roll:[/quote]

oooo

widze ze moje kochanie bawi sie w dochodzeniowke :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][quote name='anna1'][quote name='orsini']spoko ja ja namierze, bo dla mnie to jest kobieta :lol: :lol: :lol: :lol:
ino dowodow potrzebuje.....
ale prosciej by bylo Wind poprosic aby sprawdzila IP i juz!wyjdzie czyj to klon czarno na bialym[/quote]

no widzisz orsini:) ja mam takie same odczucia; i wiemy najprawdopod. o [/quote]

Prosze teorii spiskowej nie snuc. Juz wczoraj pisala do mnie w tej sprawie [b]maga18[/b], ktorej jasno odpisalam ze to IP nie jest zadnym klonem, nikogo z Dogo! Nie powiedziala Wam jeszcze? A to dziwne :roll:[/quote]Ale regulamin mówi, że taki krytykujący powinien się przedstawić z imienia i nazwiska. Krytykuje on zarówno sędziego , jak i wystawcę i jak dotchczas całkowicie bezkarnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dudek']Lo matko jakie zamieszanie :o :lol: Nie skomentuje...

A Vera chora :( 0X buuuuuuuuuuu juz byla chora w weekend ale tego nie zauwazylam - to chyba angina :( wczoraj w nocy pojechalismy na dyzur - biedna mala - 3 zastrzyki... w nocy tak ja gardlo bolalo ze plakala i wyla... :cry: mam psy od szesnastu lat a pierwszy raz takie cos widzialam... dostala kogel-mogel :wink: i troche pomoglo[/quote]

dudek, kilka lat temu moje tez miały angine. najpierw zachorował jeden, nastepnego dnia drugi juz był zarazony :-? dlatego uwazaj na reszte psiaków. ja miałam tydzien spania z nimi na podlodze (bo spie zwykle na antresoli, gdzie one nie wlaza) i sprzatania kup (rozwolnienie) i wymiocin :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Bardzo wszystkich przepraszam, że naobiecywałam robienie zdjęć na wystawie w Legionowie i mnie nie było. !

Muszę się usprawiedliwić: byłam chora !!! i nie byłam w stanie z gorączką nigdzie jechać, a do tego moja jedna z grzywaczek też: dostała jakiegoś uczulenia .... i trzeba było jechać po pomoc.

ale jak widziałam zdjęcia i osiągnięcia były przednie ....

MOJE WIELKIE GRATULACJE !!! :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Veronica dostala jakies zastrzyki podskorne i augmentin (chyba sie to tak pisze) w syropie - dodatkowo syrop z babki lancetowatej.
Wczoraj w nocy naprawde bylo z nia zle :cry: plakala i wyla z bolu od 2 do 4 nad ranem :cry: !!! spala z moja mama i obie to bardzo przezyly... teraz jest lepsza ale nie jest to ten sam pies. Wydaje mi sie ze juz w weekend byla nieswoja - a ja wredna baba ciagnelam ja na wystawe 0X Niestety jak pisze Miniaga - czlowiek powie co mu jest - pies nie :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...