Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sh_maniak']Czesc Rysiu :-D

Kiedy masz egzamin w konkursie, bo chce wiedziec kiedy kciuki trzymać :bigok:

Dobrze, ze piszecie o tych championatach, ja na śmierć zapomniałam o tym, ze musze wysłać wniosek o mł ch Soska :lookarou:
Rysiu spokojnie mój Rubinek dostał championat po 4 m-cach :vamp:[/QUOTE]

Egzamin przesunięty w czasie...o szczegółach poinformuję oczywiście :)

To Matrixa zgłoszę do klasy otwartej do Katowic w takim razie...

Link to comment
Share on other sites

Oj rozumiem cię bo ja spędziłam kilka godzin na robieniu zdjęć Soskowi do plakatu psiego papu, jak nie mrugał, to ziewał, to sie obracał, to uszy rozkładał, było bosko :thinkerg: a jak się cieszył do mnie mój kochany, a ja chciałam aby zamknał pyszczek :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']Sh maniak nie przejmuj się tymi championatami,ja po 2 latach zorientowałem się że moja suka ukończyła Ch.VDH,a dotad nie wysłałem dokumentów.Ups.[/quote]

cos w tym jest :-D
bo papier za pierwszy dorosły championat jest potrzebny, a reszta juz nie bardzo ;-)
A Sośka to za mł ch, więc tym bardziej mogłam zapomnieć, ale wysle to .... niebawem ;-)
A ci Niemcy sami mogliby sie kapnąc że im Twój papier zalega i wysłać :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']Egzamin przesunięty w czasie...o szczegółach poinformuję oczywiście :)

To Matrixa zgłoszę do klasy otwartej do Katowic w takim razie...[/quote]

Ja czekam na ten wasz egzamin, jak by był moim ;-)

Rysiu nie ocenia Matrixa pewien fajny sedzia w najbliższym czasie ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Ja czekam na ten wasz egzamin, jak by był moim ;-)

Rysiu nie ocenia Matrixa pewien fajny sedzia w najbliższym czasie ;-)[/QUOTE]

W Katowicach charty ma oceniać jakiś sędzia ze Szwecji Goran Bodegard, jeśli będziesz w niedzielę to wejdziesz z Matim na ring :). I koniecznie taki sam występ musiałabyś powtórzyć w Poznaniu 2006 bo na światówce ten sam człowiek nas ocenia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']W Katowicach charty ma oceniać jakiś sędzia ze Szwecji Goran Bodegard, jeśli będziesz w niedzielę to wejdziesz z Matim na ring :). I koniecznie taki sam występ musiałabyś powtórzyć w Poznaniu 2006 bo na światówce ten sam człowiek nas ocenia:)[/quote]

Chcę sie wybrać do Katowic ale jeszcze nie wiem co i jak, narazie wiem że będę w dzien goldenów bo mam sunie do wystawiania i na grzywkach będe jak mnie Maga zabierze ;-)

A do Poznania jadę na 4 dni, jako widz :bigok: Z mała przerwa na handling sofciczki :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...