Jump to content
Dogomania

Podhalany w potrzebie


Sawanna

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pytałam o sterylkę, boją się ją ciąć bo jest bardzo ruchliwa i skoczna, skacze pod sam sufit i mogłaby sobie porozrywać szwy, a wiadomo w schronie nie upilnujesz... Poprosiłam aby w związku z tą skocznością dali ją na próbę do otwartego boksu, w sensie że bez sufitu, aby sprawdzić czy nie przeskakuje, bo może dlatego znalazła się na ulicy:(

Link to comment
Share on other sites

domek się zdecydował na TAK, ale po rozmowie z Elzą zdecydowaliśmy, że pojedzie na ten tymczas ustalony wcześniej, bo to profesjonaliści, osoby zaufane i jest możliwość że także staną się DS. A sunia dla tych Pań mogłaby byś zbyt żywiołowa.

A może macie jakąś sunię młodą podhalana do wydania?Bo bardzo cierpią po stracie swojej suni i chciałyby pomóc kolejnej bidzie, ale nie chcą psa i koniecznie biały w typie podhalana:(

Link to comment
Share on other sites

Ja czytalam ten watek, ale tam jest tyle wymagan, ktore sie wzajemnie wykluczaja. Sunia ma byc mloda, ponizej roku, ma nie skakac itp. Wiekszosc mlodych psow skacze, ciagnie i sa zywiolowe. Podhalany sa duze, wiec i mocne, wiem po sobie, moja ma sile jak tur i mimo, ze ma piec lat to czasami szarpnie.

Link to comment
Share on other sites

wymagania ze ma nie skakac, brak agresji itd napisalam sama domek nic o nich nie wspominał, nie chcialam zeby wklejano mi psy z problemami wychowawczymi, samce -dominatory itp a znajac obyczaje panujace na dogo wiedzialam ze tak bedzie sie nie pomyliłam.
Ostatanie 10 lat mieszkala tam sunia miesznaiec podhalana , ktora jak same kobiety przyznaly byla dosc ostra i agresywna i nawet na nie potrafla sie postawic-ale potrafily ja spacyfikowac ale mimo to bardzo ją kochaly i umialy dac sobie z nia rade.Wiec nie ma obawy ze nie wiedza co to znaczy silny podhalan;)
ja juz im psa nie szukam-niech szukaja same-bo dom jest naprawde super i recze za to głowa, wiec watek nieaktualny i zamknelam go

Link to comment
Share on other sites

szukajac wczesniej po okolicznych schronach wpadłam na tego podhalana w belchatowskim schronie,bardzo ładny samczyk, moze macie kogos na takiego psiaka:
ma numerek C1600;
ma około 4 lat, wykastrowany, w schronie od 6 lutego
przyjazny dla ludzi i innych psów; łagodny; spokojny
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9766/dd297166c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']szukajac wczesniej po okolicznych schronach wpadłam na tego podhalana w belchatowskim schronie,bardzo ładny samczyk, moze macie kogos na takiego psiaka:
ma numerek C1600;
ma około 4 lat, wykastrowany, w schronie od 6 lutego
przyjazny dla ludzi i innych psów; łagodny; spokojny
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9766/dd297166c.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jezeli jest lagodny itp. to moze Twoje Ciotki by go chcialy ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...