Jump to content
Dogomania

Pies który ciągle ucieka


Aga Ziebice

Recommended Posts

Cocker, jaki trening :crazyeye:. Zacznij normalnie z psem pracowac, a nie zmuszac psa do szukania sobie zajecia na wlasna lape. Jak nie kopanie, to ucieczki, jak nie zucie smyczy to zarcie sie z innymi psami...
Jeszcze raz, linka nawet bez karabinczyka, byle porzadnie przywiazana (ktos z doroslych moze by sie wreszcie zaiteresowal?), obroza i do pracy...
Azir, nadal tak optymistycznie jestes nastawiona :evil_lol:.
Zobacz, od kiedy takie dyskusje sie ciagna, a pies wisi w kojcu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']karabinek i linke można połączyć choćby i ósemką i działać będzie.

Zakopane szelki można odkopać i uprać.[/quote]

Gorzej że nie wiem gdzie je zakopał :eviltong:

a tak na serio to macie racje, nie za dobra ze mnie dogomanka.
Jutro naprawiem bramki i zabieram się za pracę z psem.
Może bardziej spodoba mu się u mnie a nie na "wolności"
Gorzej że muszę ZROBIĆ w pewnym miejscu bramkę. A w sumie to tata to zrobi. jak uzbieram na tą linkę to uzbieram, Narazie będziemy sobie radzić bez. Najwyżej będzie wypuszczany na ogród. No i będzie miał zajęcie, Ze mną w roli głównej. Jedyną rzecz którą narazie muszę KONIECZNIE kupić to jakaś fajna piłeczka i kilka zabawek. Może pobawimy się w skakanie przez plotek (agilitowy). Coś będziemy trobić napewno. Pożyjemy, zobaczymy ;) Biedy piesio, bopiero teraz przejżałam na oczy, i aka jestem beznadziejna głupia i egoistyczna bachorzyca :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Heloł
Już jest trochę lepiej. Ćwiczymy. Czasami go wypuszczam, biegamy, bawimy się w "rzucanego", umie już waruj, do mnie i siad bez gadania.
Taka przylepa sie z nigo nagle zrobiła. Łazi za mna jak cień. Najczęściej to przy porze obiadowej ćwiczę z nim. No cóż - w kojcu ale to lepiej niż wcale. Dlaczego w kojcu? Bo zrobilam taką trwałą bramkę że się dzisiaj rozpiep***ła :shake: kocham moje ręczne robótki :loveu::angryy:
Kupię obrożę. Smycz 3 metrową i będziemy robić 3 godzinne spacery po lesie. I ja na tym zyskam (schudnę) i on na tym zyska. I może dojdziemy do happy endu. Pożyjemy zaobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...