Jump to content
Dogomania

Duduś SZKIELECIK BEZ STOPY oddany przez cataline! ale ma LEPSZY DOM.... :)


missieek

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem z lekka zdesperowna, wczoraj i dzisiaj bylismy na spacerze, dzisiaj po obiedzie i prawie cala godzine snulam sie po trawie czekajac az sie zalatwi i nic:mad:, nastepnie przyszlismy do domu , z on wszystko zrobil na gazety:mad::mad:, jak ja mam mu przekazac, gdzie ma sie zalatwiac??? gazety zostawic, zabrac???? :Help_2::Help_2:

Link to comment
Share on other sites

jesli trafia bezblednie na gazety to wez czyste gazety na spacer, jak troche pospacerujecie a on nic to uloz je na trawniku i zobacz co zrobi, moze sie skusi
jak cos zrobi to od razu nagroda
jesli poskutkuje to za jakis czas mozna bedzie zrezygnowac z gazet bo stwierdzi ze na trawce tez jest ok

Link to comment
Share on other sites

catalina nie desperuj !
To dopiero drugi (?) spacer ?
Duduś pewnie ma narazie inne ciekawsze rzeczy do zobaczenia i obwąchania na spacerku.
O siku zapomina z nadmiaru wrażeń.
Daj mu troszke czasu !
Pomyśl, albo zapytaj czy ktoś na dogomanii zna psa który
woli załatwiać się w domu zamiast na trawce ?????
Nie desperuj.

Link to comment
Share on other sites

No więc, Dudek na Błoniach zaprzyjaznił się, Syberian Husky to nowy kolega, widzeli się dzisiaj dwa razy po południu i pod wieczór, zabawa na całego, a Syberian 5 razy większy od Dudka bardzo delikatnie się z nim bawił. Coś cudnego, na raz następny biorę aparat! No i po południu były lekkie siśki, no a wieczór udało nam się i była nie dośc, że kupa, to drugie siki i to nie na gazetach, mimo, że wzięłam ze sobą. No, a teraz śpię wyczerpany wrażeniami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

szczeniaczki dużo sikają, jak to niemowlaczki, spokojnie , z wiekiem częstotliwość mu przejdzie

a na siusianie w domu tylko spokój i konsekwencja, nic więcej, zobacz ile psów w blokach i domach mieszka, a żaden pewnie w domu nie sika, chyba że chory, więc będzie dobrze, tylko jeszcze trochę cierpliwości :p

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='catalina']Ja rozumiem, ze szceniak, ze nie wytrzymuje itd, itp. Ale zeby prawie sześcio miesieczny pies nie mogl 2 h wytrzymac, to juz lekka przesada, ja znimi wychodze 5 do 6 razy dziennie, a on i tak sika po domu:angryy:[/quote]
Za siusiu na spacerku, nagradzaj:) Mów że bardzo ładnie, grzeczny Pies itd. Jak nasiusia w domu, mów Fe! Nie wolno!
A może faktycznie się naziębił:( nie sądzę żeby to było złośliwe zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=4]Dziewczyny i nie tylko mam prośbę o głosy;-) [/SIZE]
[SIZE=4]W imieniu Fundacji ''AST'' i wszystkich potrzebujących TTB prosimy i Ciebie drogi użytkowniku o oddanie swego głosu w konkursie Krak-Vet';u.[/SIZE]

[SIZE=4]Wystarczy się zarejestrować i zagłosować w ankiecie by Twój głos został przyjęty.[/SIZE]

[SIZE=4]Oto link do strony konkursu :[/SIZE]

[URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776"][SIZE=4][COLOR=#0000ff]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776[/COLOR][/SIZE][/URL]

[SIZE=4]PAMIĘTAJ : Konkurs trwa tylko do 31 maja ![/SIZE]

[SIZE=4]Robiąc tak niewiele, w tak krótkim czasie możesz przyczynić się do pomocy tym biednym, potrzebującym psom.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

catalina dziekuje ze znalazlas Dudusiowi lepszy dom niz mial u Ciebie!

a poza tym jestes nieslowna i kompletnie stracilam do Ciebie zaufanie

dla reszty tlumacze ze catalina oddala psa osobie trzeciej powiadamiajac mnie po fakcie (a podpisala umowe w ktorej bylo zawarte ze jak juz nie chce psa to ma on wrocic do mnie)
mimo wielu moich prosb nie powiedziala mi gdzie dudus przebywa!!

ale juz WIEM :multi:
i wiem ze bedzie mial tam lepiej...

bardzo bardzo urosl, jest owczarkowaty, z lapa ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']catalina dziekuje ze znalazlas Dudusiowi lepszy dom niz mial u Ciebie!

a poza tym jestes nieslowna i kompletnie stracilam do Ciebie zaufanie

dla reszty tlumacze ze catalina oddala psa osobie trzeciej powiadamiajac mnie po fakcie (a podpisala umowe w ktorej bylo zawarte ze jak juz nie chce psa to ma on wrocic do mnie)
mimo wielu moich prosb nie powiedziala mi gdzie dudus przebywa!!

ale juz WIEM :multi:
i wiem ze bedzie mial tam lepiej...

bardzo bardzo urosl, jest owczarkowaty, z lapa ok[/QUOTE]

[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Dlatego nie było o Dudusiu żadnych wieści?... :angryy:[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Cataline proponuję dać do Czarnych Kwiatków bo tak się nie traktuje ludzi!!! Jak się podpisuje umowę adopcyjną to wypadałoby się z niej wywiązywać :roll:

Na szczeście już wiemy, że Duduś jest bezpieczny, ale Catalina powinna się wstydzić jak potraktowała missieek i Jej Rodzinę - kosztowało ich to bardzo wiele nerwów i niepewności :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Cataline proponuję dać do Czarnych Kwiatków bo tak się nie traktuje ludzi!!! Jak się podpisuje umowę adopcyjną to wypadałoby się z niej wywiązywać :roll:

Na szczeście już wiemy, że Duduś jest bezpieczny, ale Catalina powinna się wstydzić jak potraktowała missieek i Jej Rodzinę - kosztowało ich to bardzo wiele nerwów i niepewności :shake:[/quote]
Oj nieładnie Cataline:angryy: Dobrze że Duduś szczęśliwy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...