Jump to content
Dogomania

Czarne Stado Podleśne


swan

Recommended Posts

[quote name='swan']w sumie to liczbę łap źle podałam, bo jeden osobnik to ma faktycznie cztery, a drugi to niby też cztery, ale jeszcze ich nie umie używać, a jak zacznie to najpierw cztery łapy, a potem dopiero dwie, no więc na razie przybyło łap 4+0 z perspektywą 4+2 , a przejściowo będzie 4+4 :smilecol:[/QUOTE]


Matko kochana, myślałam, że urodziłaś trojaczki :p

Rozumiem, że 4 łapy to jakiś pies, kot czy inny koń, a te drugie 4 zmieniające się w 2 - to dziecko :loveu:. ?????

Chociaż zmyliło mnie te 0 na początku, bo dziecko raczej ma już nogi .....

Hmmmm...... to już nie wiem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karina1002']Matko kochana, myślałam, że urodziłaś trojaczki :p

[/QUOTE]

ja też :-D

mała dygresja: jak Biafra urodziła swoje Biafrzątko - to coś tam jej się nie podobało u małej. Więc konsultuje z obytą koleżanką, i tłumaczy, że coś tam "tylne nogi" i "tylne nogi".
Na co koleżanka:
- Iza! Dziecko to nie źrebię! dziecko ma JEDNE nogi! Nie ma TYLNYCH i PRZEDNICH!

swan - dawaj swaniątko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']
mała dygresja: jak Biafra urodziła swoje Biafrzątko - to coś tam jej się nie podobało u małej. Więc konsultuje z obytą koleżanką, i tłumaczy, że coś tam "tylne nogi" i "tylne nogi".
Na co koleżanka:
- Iza! Dziecko to nie źrebię! dziecko ma JEDNE nogi! Nie ma TYLNYCH i PRZEDNICH!
[/QUOTE]

hahahaha :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan']
aha, zapomniałam powiedzieć, że jedno ma skrzydła:evil_lol:[/QUOTE]

ale jak to????? :mdleje: to juzteraz nic nie rozumiem - czteronożne skrzydeł nie miewają chyba, że PEGAZA przytargałaś :mdleje: a zatem jeśli to nie pegaz to nie ma małego Swaniątka??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swan']w sumie to liczbę łap źle podałam, bo jeden osobnik to ma faktycznie cztery, a drugi to niby też cztery, ale jeszcze ich nie umie używać, a jak zacznie to najpierw cztery łapy, a potem dopiero dwie, no więc na razie przybyło łap 4+0 z perspektywą 4+2 , a przejściowo będzie 4+4 :smilecol:[/QUOTE]

po przeanalizowaniu ponownym tego postu :hmmmm: to już nic nie rozumiem :roflt: jaki ptok używa w pewnym momencie 4 "łap" :niewiem: a może to mały netoperek??!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']Widać, że malawaszka kombinuje na wszelkie sposoby :-)

swan - to w takim razie dawaj tego smoka.[/QUOTE]

ha, nikt nie wpadł na Amorka
:lilangel:
[img]http://images43.fotosik.pl/245/d93cc69534b31507med.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

a żeby te cztery łapy do kompletu dodać, oto Mia, to małe wystraszone pod krzesłem, kotka szylkretka, od lata u nas mieszka, łobuzica jakich mało, wg mojego weta, wszystkie szylkretki takie są, ADHD połączone z brawurą i głupimi pomysłami, próbuje rządzić w domu nawet największymi psami, o innych kotach nie wspomnę

to jest zdjęcie z pierwszych tygodni u nas, teraz na widok Wery nie chowa się pod krzesłem tylko robi desant na jej merdający ogon albo wiesza się na jej łapie próbując tą łapę zagryźć :crazyeye:

[img]http://images47.fotosik.pl/245/651c1585ec09a792med.jpg[/img]

jak na kota europejskiego chyba będzie wielka, bo wet twierdzi, że jeszcze tak dużego kociaka półrocznego nie widział:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ale fajowa!!!!

a jak Luśka? jak na Beatkę zareagował dzikusek?[/QUOTE]

na Beatkę na razie niewiele reszta stada zwraca uwagi, dzidzia mało mobilna , jeszcze im do legowisk nie wchodzi i do misek nie zagląda, więc mało jest interesująca

czasem Wera podejdzie i nosem dotknie, czasem Mia zaczai się na fikające stópki (ale konczy się na ich obserwacji)

reszta stada na razie jakby Beaty nie zauważała, jest to jest, ale nie ma interakcji

jedyne zainteresowanie ze strony Luśki jakie zauważyłam to dyskretne obwąchanie kocyka, na którym Beatka wcześniej leżała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']swan, gratuluję :loveu:



No a tu to przesadziłaś. Nie było czegoś....... w innym kolorze????

Takim, wiesz ...... jaśniejszym :p[/QUOTE]

dziękuję bardzo:p

karina1002, znowu nie miałam wpływu na maść stfora, po prostu przyjechała i zamieszkała, zgodziłam sie na nią nie wiedząc, jakiej jest barwy

ale proszę o trochę sprawiedliwości:mad: , wszak czarna nie jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']No niby tak,

ale w takim tempie koleżanko, to jakiegoś biszkopta będziesz miała ....... na starość :p[/QUOTE]


eee, nie jest tak źle, Luśka jest w większości biała, to mi nieźle poprawia statystyki:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...