Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

[quote name='Agnes']ja o tyle lubie swoj las - hm lasek? ze jak pies poleci za zwierzyna to nie zginie mi na 5 godzin - bo las az tak duzy nie jest ;)
i nie ma duzo zwierzyny - zajace jakies czy wiewiory to tak, ale malo a moja mysliwiec wiec lata za tym jak glupia:eviltong:[/QUOTE]

u nas jest sporo saren, widuje je sie dosc czesto, ale Tosca juz nie biega jakos za nimi, albo chwile pobiegnie i wraca. A Twoja Aza ma jakas orientacje w terenie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betty_labrador']u nas jest sporo saren, widuje je sie dosc czesto, ale Tosca juz nie biega jakos za nimi, albo chwile pobiegnie i wraca. A Twoja Aza ma jakas orientacje w terenie?[/quote]

tzn?
jak poleci za zwierzyna to wraca:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']a to dobrze. ale czy w nowym terenie by wrócila szybko?[/quote]

no wlasnie nie wiem...ale w lesie przy dzialce - prawdziwy las - juz jej nie spuszczam, bo zawsze pojdzie i potrafi zniknac na dluzej, tam chodzi na smyczy albo lince
najczesciej w nowym miejscu jej nie spuszczam - dopiero po jakims czasie jesli juz

[B]Justa[/B] nie znasz sie:eviltong: pilka...phi!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']NO! bo jak napisałaś, że przyjeżdżać z plecakiem i nic tylko zbierać żniwo to zbladłam :oops::lol:[/QUOTE]

to tak na zachętę :eviltong:

[quote name='Agnes']
najczesciej w nowym miejscu jej nie spuszczam - dopiero po jakims czasie jesli juz[/QUOTE]

a gdybyś miała piłkę.. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']NO! bo jak napisałaś, że przyjeżdżać z plecakiem i nic tylko zbierać żniwo to zbladłam :oops::lol:[/QUOTE]

ten opis byl po to by sciagnac tu Juste :D teraz moze by zebrala max do 3 czaszek. Wiem o 2 (ale ile tam poleza nie wiem :P ) a trzecia chyba zostala gdzies uplynniona :p

[quote name='Agnes']to i tak by mnie miala w d...:evil_lol:
jakbym miala kieblase - aaaaa to co innego:lol:[/QUOTE]

to miej kielbase :diabloti: czemuby nie :]

[quote name='Justa']toć mówię, że dziwna jest :diabloti:[/QUOTE]

moja woli kielbase od pogoni :multi: :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']to miej kielbase :diabloti: czemuby nie :]
moja woli kielbase od pogoni :multi: :P[/quote]

a moja ma za bardzo wbite do lba ze jest ogarem:eviltong:
i jest na diecie - kielbacha na spacerach nie jest wskazana:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]betty[/B] spoko spoko, już mnie przekonałaś :diabloti:
jak się znajdzie padlinkę, to strasznie dużo babrania w mięchu i oparach jest, smrodu co nie miara - więc taka czaszeczka oskubana przez mróweczki to cudo :loveu:

[B]Agnes[/B] piłeczkowy pies to świetna sprawa - z tym, że żadna w tym moja zasługa i boję się, co ja zrobie jak kolejny sznaucer piłki nie uzna za podstawową czynnośc życiową :mdleje:

[IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3871/dsc0579oj3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)'][url]http://img522.imageshack.us/img522/9031/dsc0715iidj7.jpg[/url]
:mdleje:uśmiechaj się częściej:razz::loveu:

Jakie wy macie dziwne psy- wracają? wolą kiełbachę od pogoni? za piłeczkami latają? phi, co to za psy:cool1::evil_lol:[/QUOTE]

haha czeeemu? :eviltong:

ja nie mam psa - ino jaszczurkę :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']bo się świecisz jak się uśmiechasz, a jak nie to ledwo błyszczysz:diabloti:


a ja mam szczura- faktycznie:cool3:[/QUOTE]

w którym miejscu się świecę?! :placz: czas zaczać używać fluidów, podkładów i pudrów :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...