Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnes']uczysz sie hiszpanskiego?:multi::multi::eviltong:

[SIZE=1]zrobilas mala literowke:eviltong:

[SIZE=2]a [B]Justa[/B] jezdzi i jezdzi:evil_lol: na ILE jedziesz?:mad::placz::evil_lol::eviltong:[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

nie:razz: raczej ogladam pewne seriale :diabloti:

[quote name='Justa']pisz do mnie na kom, najwyżej zadzwonię, a w piątek wieczorem powinnam być na gadu i dogo.
a Ty bett? w sobote mogłabyś?
ja mam czas, pod warunkiem że gdzieś nie pojade :evil_lol:[/QUOTE]


aaa :eek2: sory :roll: ale dopiero to odczytalam=gapa ze mnie :roll: jutro tzn chcialybyscie sie spotkac. i co? cos ustalilyscie? w sumie jakby byla ladna pogoda, czemu nie, ale musze wiedziec wczesniej bo to dla mnie tez wyprawa. aha poprosze numer na kom Justa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']aaa :eek2: sory :roll: ale dopiero to odczytalam=gapa ze mnie :roll: jutro tzn chcialybyscie sie spotkac. i co? cos ustalilyscie? w sumie jakby byla ladna pogoda, czemu nie, ale musze wiedziec wczesniej bo to dla mnie tez wyprawa. aha poprosze numer na kom Justa![/QUOTE]

Pogoda lipna, a Galine mi jutro znów zabierają więc chyba ze spotkania nici :placz:
numer zaraz ci wyślę na pw !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']dzieki za kom, puszcze ci sygnal :p

no wlasnie dzis byla bardzo lipna ta pogoda :/ eh to skzoda ze nici ze spotkania, ale jeszcze caly wrzesien przed nami i wystawa warszwska. tzn ja pracuje ale mam co dwa dni wolne ;)[/QUOTE]

właśnie się zastanawiałam kto to znów się obcy dobija na kom :evil_lol: przez ostatni tydzien odebrałam co najmniej 5 telefonów czy przypadkiem nie jestem zakladem mięsnym, czy faktur nie wypisuję, czy imprez nie organizuję okolicznościowych :mdleje: masakra.

pogoda lipna, to prawda, a od wtorku upały :shake:

a kiedy właściwie jest warszawska?
ok, już wiem i jeśli będę to 13.. bo 12 jadę do lublina w postaci trzymacza kciuków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']hahaha czy jestes może zakladem rybnym? :evil_lol:

no, ja bede i 12 i 13 :) wiec zapewne sie spotkamy!
ale w niedziele pracuje :placz:[/QUOTE]

haha, nie zdziwiłabym się :evil_lol:

nio, mam nadzieję, że zobaczymy. dalekooo jeszcze do tego. ja póki co żyję dniem jutrzejszym :eviltong: żadnych dalekosiężnych planów. ostatni miesiąc wakacji..

idę spać. w końcu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']haha, nie zdziwiłabym się :evil_lol:

nio, mam nadzieję, że zobaczymy. dalekooo jeszcze do tego. ja póki co żyję dniem jutrzejszym :eviltong: żadnych dalekosiężnych planów. ostatni miesiąc wakacji..

idę spać. w końcu :loveu:[/QUOTE]

:lol::eviltong:

:) a wczesniej to nie wiem czy sie uda :roll: jak sadzisz?

to milego dnia jutrzejszego zycze :loveu: no tak ciesz sie ze w ogole... ja teraz nie bede miec prawie wcale wakacji :roll:

ja tez musze isc, bo rysowanie to sprawa bagnista bardzo :shake::evil_lol:

pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']ajjj :loveu:
zrodzona z przyjaźni :loveu:[/quote]
:loveu::loveu:

[quote name='Justa']a kiedy właściwie jest warszawska?
ok, już wiem i jeśli będę to 13.. bo 12 jadę do lublina w postaci trzymacza kciuków.[/quote]
13-go 3 grupa, znaczy my:cool3: ale jutro się okaże czy z Gramem czy bez;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']:) a wczesniej to nie wiem czy sie uda :roll: jak sadzisz?[/quote]

Ja jestem w tej chwili w warszawie prawdopodobnie do końca września, także myślę, że z Galińską może uda nam się do Was wybrać :loveu: Kurcze, wzięłabym ją na Warszawską, ale obawiam się, że mnie nie wpuszczą..
A Ty wystawiasz Tosiaka?

[quote]to milego dnia jutrzejszego zycze :loveu: no tak ciesz sie ze w ogole... ja teraz nie bede miec prawie wcale wakacji :roll:[/quote]

Hmmm. jak uda mi się kiedykolwiek skończyć te studia to ja nie będe miec i wakacji i życia :evil_lol:

[quote]ja tez musze isc, bo rysowanie to sprawa bagnista bardzo :shake::evil_lol:[/QUOTE]

Masz siłę o 2 w nocy rysować? Ja poszłam do wyrka oglądać "graczyków" i "twarzą w twarz" :evil_lol:
Ludzi rysujesz? :cool3:

[quote name='Tinka:)']:loveu::loveu:
13-go 3 grupa, znaczy my:cool3: ale jutro się okaże czy z Gramem czy bez;)[/QUOTE]

:loveu:

Nonoooo w końcu się poznamy ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

wakacje..

[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8027/dsc1246wf1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9053/dsc0657yc9.jpg[/IMG]

galeństwo

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7848/dsc0047wd2.jpg[/IMG]


a teraz spadam, będę kiedy wrócę. miłego dnia (weekendu?) wam życzę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

bede na wystawie i bede z Tosiaczkiem ktory zablysnie znow na ringu :)

no super by bylo jakbys tu przybyla z Galinka :loveu: wybiega sie psinka do woli :D a dzis faktycznie ta pogoda lipna, co chwila pada i niepada :roll: bezsens. jeszcze ja mam dzis zatoki zapchane(resztki przeziebienia...:/ )

a co do rysunku, to tylko psa rysuje, sznupka. Czlowiek narazie odpada po ostatniej porażce :p

milego weekendu!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...