Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

a dzisiejsza zbiórka to jakaś porażka. Jutro pewnie będzie więcej oglądających dzis byli tylko wystawcy którzy niechętnie słuchali o problemie bezdomności. Jedni nie mieli czasu innych zwyczajnie to nie interesowało.
Zawsze uważałam ze wystawy to festiwal próżności jakoś jeszcze nikt nie zdołał mnie przekonać ze jest inaczej. Może jutro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']a dzisiejsza zbiórka to jakaś porażka. Jutro pewnie będzie więcej oglądających dzis byli tylko wystawcy którzy niechętnie słuchali o problemie bezdomności. Jedni nie mieli czasu innych zwyczajnie to nie interesowało.
Zawsze uważałam ze wystawy to festiwal próżności jakoś jeszcze nikt nie zdołał mnie przekonać ze jest inaczej. Może jutro?[/QUOTE]
niestety Glutofia... pamietam jak kiedys w Spodku dziewczyny robiły zbiórkę na koniska bezdomne fundacyjne, zgadnij co odpowiedział im poproszony o wsparcie hodowca? otóż: "ok, wrzuce a co dostane w zamian? moze troche koniny do karmienia?" brrr

jutro i w niedzielę będę na wystawie, jesli się przydam to chętnie pomogę. do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

ja chyba też się spóźniłam...
z tym że nawet identyfikatora w domu nie mam:(

Jomuś przesłałałam ci wczoraj na pw informację, kiedy będe wraz z danymi, jeśli nie uda się na dzisiaj, to jesli się uda dopisz mnie proszę na jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, grafik-listę musieliśmy oddać w czwartek wieczorem. Mnie na tej wystawie nie będzie. Musicie się skontaktować telefonicznie z kimś kto jest na liście i przyszedł na wystawę to do was/po was podejdzie.
[B]Neo[/B] - miałaś byś dopisana do listy dzisiaj rano ale nie wiem czy można było.

[CENTER]
[B]telefony:[/B]
[B]Aneta Motak: 722 394 982[/B]
[B]Jarosław Motak: 722394522[/B]
[B]Monika Zbrzeźniak: 722 394 983 [/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Pewnie tak :) Też zauważyłam ze nawet nei ma co podchodzić do ringu z owczarkami niemieckimi i tymi małymi pierdółkami typu yorczki bo tylko ufukniętym człowiek zostanie :)
Dzisiaj chyba będzie jeszcze lepiej sporo osób zwiedzających było i nawet chętnie dzielili się z biedami. Wolontariusze też dopisali powinno być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Charciarze na forum zawsze hojni i wrażliwi na cierpienie, a chyba dziś była grupa X.
Ale to też zależy myślę od pojedynczych przypadków choć ja osobiście nie przepadam za ONkarzami....
Tak z ciekawości- powiedzcie który dzień najbardziej dopisał.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kamila

[quote name='Rybka_39']Charciarze na forum zawsze hojni i wrażliwi na cierpienie, a chyba dziś była grupa X.
Ale to też zależy myślę od pojedynczych przypadków choć ja osobiście nie przepadam za ONkarzami....
Tak z ciekawości- powiedzcie który dzień najbardziej dopisał.:evil_lol:[/QUOTE]

O Ty, nie lubic ONkarzy to chyba trzeba miec zUo wcielone w sobie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"][B][COLOR=#993366]10-11.04 odbędą się MIĘDZYNARODOWE OTWARTE MISTRZOSTWA PSÓW SPORTOWYCH Silesia Cup 2010 OSiR Będzin ul. Sportowa 4[/COLOR][/B][/URL]
[URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"][B][COLOR=#993366] serdecznie zapraszamy!![/COLOR][/B][/URL]

[url]http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html[/url]

[COLOR=Green]Poszukujemy osób chętnych do pomocy w organizacji przedsięwzięcia. Ci którzy mogą przyjść pomóc bardzo prosimy o zgłaszanie się! Organizatorzy poprosili nas o kilka osób które mogłyby pomóc tam na miejscu. Nie mamy zbyt wielu wolontariuszy,musimy mieć ludzi do obsługi własnego stoiska , ale moze ktoś niekoniecznie związany z fundacją chciałby??
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...