Jump to content
Dogomania

Kara.... uratuj mnie od szaleństwa!! Kara juz w kochajacym domku u Neczki :)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak moge cos powiedziec to-pytalam weterynarza,czy brac Drufiego na spotkanie z Sarka-Zorka do schroniska i on mi to odradzil,bo pies lepiej sie czuje na swoim terenie i jest duze prawdopodobienstwo,ze pies zgodzi sie z suczka,a tam beda oboje oglupiali i nic to nie da.Trzeba jednak ustalic w domu kto jest na ktorej pozycji w domu i zawsze pies-domownik musi byc pierwszy.Jest to dosyc madry czlowiek,wiec go posluchalismy i poki co wszystko jest super:multi::multi::multi:.Trzymamy kciuki za Kare-oby ONA tez znalazla swoje miejsce na ziemi:thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej jest pozanawac psy na terenie, ktory dla obu jest nie znany, a w domu no coz nawet jak pierwszy pies bedzie czuł sie lepiej, a bedzie miał słaby charakter to i tak zostanie zdominowany;) wszystko same musza sobie poustawiać :) bo zdarza sie ze lepiej wiedza co dla nich dobre ;):)

Link to comment
Share on other sites

Mojego Amisia napewno nie zdominuje ;)
On też jest wyrzuconym psiakiem, więc usilnie chce pokazać wszystkim, że ma swój dom i choć czasami trzeba się dzielić to on jest najważniejszy ;)
Myślałam, żeby poznać ich pod moim blokiem zaraz po przywieznieniu Kary..
No i zastanawiam się tak, czy przy okazji, jak Karusia będzie sterylizowana, czy nie wykastrować jego.. właśnie, czy to nie za późno, jeśli on ma 12 lat ?
Bo straszny z niego wariat, biega za cieczkami i szaleje za wszystkim dookoła.

Link to comment
Share on other sites

rewelacyjna rodzinka, dom pełen miłości :) Kara ma dom. Neczka to rewelacjne dziewcze z masą zwierzaków, akwaria, szczurek, królik, koszatniczka i pies w koszatniczke wpatrzony z pytajnikami w oczach - ciewawy jestem czy smakujesz tak dobrze jak wyglądasz :D

Ja osobiście jestem jak najbardziej za!

Dzięki za gościnę, było mi niezmiernie miło poznać Twoja rodzinę Neczko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...