Jump to content
Dogomania

Wałbrzych-Książ - Krajowa 08.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='duzebzium']Golden Retriever 15
psy/ suki
młodzież - 1 /3
posrednia - 2 /2
otwarta - 2 /2
championow - 1 /2[/quote]

[B]duzebzium [/B]dzięki:B-fly:.
A tak swoja droga to jestem pod wrażeniem stawki:cool1:.
Sorry że ciebie tak mecze ale mogłabyś mi jeszcze powiedzieć kto sędziował? Ta stawka jest zastanawiająca...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='duzebzium']Aż się sama zdziwiłam, że tak mało goldenów było:cool3:
Wogóle mało psów, bo łącznie 712:confused:

sędzia - Krystyna Sajnóg[/quote]

Jeszcze raz wielkie dzięki:loveu:. W takim razie sędzia w pożądku, to chyba normalne że tak mało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Ponawiam pytanie w sprawie noclegu w okololicy wystawy - prosze o info gdzie mogłabym przenocować z pami


dzieki[/quote]

w wałbrzychu nie mam pojecia gdzie przyjmuja z psami... Ja mieszkam w Szczawnie :cool3: Niedaleko mnie sa pokoje do wynajecia - gdzie napewno przyjmuja z psami... a odemnie do Ksiaza jest 10-15 min drogi autem. Jesli odpowiada ci to podaje namiary...:cool3:

Kwatera Prywatna - S. Borkusz
ul. Klonowa 15
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (074) 840 08 33, tel.kom 0696 033 921

Link to comment
Share on other sites

Hm ten przewdonik MP sie przydaje :D

[B]
Musiałek[/B]
W Wałbrzychu jest hotel "Qubus Hotel" gdzie wg. przewodnika przyjmują wszystkie psy jednak trzeba wcześniej zarezerwować ;) 10euro za dobę.

[url]www.qubushotel.com[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA']A wie ktoś może jak tam dojechac?? Tzn do wałbrzycha jedziemy pociągiem a dalej? PKS czy jakis miejski autobus?[/quote]

z dworca Wałbrzych Miasto... autobus nr 8 jedzie do samego Ksiaza (tylko ten autobus podjezdza pod ksiaz)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']

[B]
Musiałek[/B]
W Wałbrzychu jest hotel "Qubus Hotel" gdzie wg. przewodnika przyjmują wszystkie psy jednak trzeba wcześniej zarezerwować ;) 10euro za dobę.

[URL="http://www.qubushotel.com"]www.qubushotel.com[/URL][/quote]

tylko nie wiem czy z Qubusa nie jest dalej i trzeba przejechac przez centrum walbrzycha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']z dworca Wałbrzych Miasto... autobus nr 8 jedzie do samego Ksiaza (tylko ten autobus podjezdza pod ksiaz)...[/quote]
[B]Duzebzium [/B]jak zwykle pomocna:loveu:.
Ale rozumiem że ten autobus staje gdzieś w poblizu dworca i zatrzymuje się w książu i jedzie jeszcze dalej?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']z dworca Wałbrzych Miasto... autobus nr 8 jedzie do samego Ksiaza (tylko ten autobus podjezdza pod ksiaz)...[/quote]

ósemka zatrzymuje się też pod stadniną (blisko miejsca wystawy), a jak się poprosi kierowcę to kawałek wcześniej też pewnie stanie (przy samym wejściu na wystawę) ;) tylko, że jeździ co godzinę :/

Możecie też wysiąść na stacji Szczawienko - będzie dużo bliżej niż z Miasta ;) Dalej można pojechać taksówką - to jest kawałek drogi, więc około 10 zł powinna kosztować ;) Jeśli chodzi o pieska w taksówce, to jakiś kocyk do przykrycia siedzenia powinien być bardzo pomocny ;) Zazwyczaj nie ma większych problemów z transportem pieska, tylko trzeba uprzedzić dyspozytorkę o dodatkowym pasażerze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='REDA&MELA'][B]Duzebzium [/B]jak zwykle pomocna:loveu:.
Ale rozumiem że ten autobus staje gdzieś w poblizu dworca i zatrzymuje się w książu i jedzie jeszcze dalej?:cool3:[/quote]

autobus staje praktycznie 100 m od dworca, tylko po drugiej stronie ulicy
książ to ostatni przystanek ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Uncanny [/B]wielkie dzięki:loveu:.
To jak bym wysiadała na stacji szczawienko to koniecznie trzeba podjechać taksówką? Mój pies nigdy nie jechał samochodem i nie wiem jak zaregóje... A jeśli chodzi o autobusy to bezproblemu można z psami?
A i tak planowo to ten autobus niestaje pod ksiązem, tylko trzeba poprosić? A bardzo daleko jest od stadniny na miejsce wystawy?
Sorry że tak cię męcze ale musze wszystko wiedzie bo spać nie będe:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak jest z autobusami bo nie korzystam z komunikacji miejskiej

Rozwiązania są 3:
1. Wysiadasz na Dworcu Miasto, wsiadasz do "8" i jedziesz praktycznie pod samą wystawę, tylko że autobus kursuje co godzinę jakoś, więc możliwe że będziesz musiała długo czekać. Rozkład "8" z tego przystanku, na którym będziesz wsiadała masz tutaj: [URL]http://www.zdik.walbrzych.pl/serwis/linie/rozklady_linie/p_423_8_m.htm[/URL]
Tutaj mapa poglądowa własnej roboty:P
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c969700b7b186705.html[/URL]


2. Wysiadasz na Szczawienku, wsiadasz do "12", wysiadasz koło stacji paliw LOTOS, a później jeszcze spacerek - jakieś 20 minut. Rozkład "12" z tego przystanku, na którym będziesz wsiadała masz tutaj: [URL]http://www.zdik.walbrzych.pl/serwis/linie/rozklady_linie/p_137_12_m.htm[/URL]
Mapa poglądowa własnej roboty :P
[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/75b4414f6abc2c53.html[/IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/75b4414f6abc2c53.html


3. Wysiadasz na Szczawienku, wsiadasz do taksówki, wysiadasz pod samą wystawą.

P.S. Na rozkładach jazdy autobusów zwróć uwagę na to, czy któryś z nich jedzie przez ulicę Uczniowską - może zająć to trochę czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']w wałbrzychu nie mam pojecia gdzie przyjmuja z psami... Ja mieszkam w Szczawnie :cool3: Niedaleko mnie sa pokoje do wynajecia - gdzie napewno przyjmuja z psami... a odemnie do Ksiaza jest 10-15 min drogi autem. Jesli odpowiada ci to podaje namiary...:cool3:

Kwatera Prywatna - S. Borkusz
ul. Klonowa 15
58-310 Szczawno Zdrój
tel. (074) 840 08 33, tel.kom 0696 033 921[/quote]

no niestety w tym terminie pani juz ma zajete :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...