Jump to content
Dogomania

Leszno Prestige 31.05-01.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vikiii']Dość daleko - takie 4-5km:-(
Z PKP chyba autobus 3 w miarę blisko lotniska ma przystanek, albo z PKS (niedaleko PKP) autobus 2 - ale lepiej wejdź na stronę MZK Leszno i sprawdź (nie jestem pewna - autobusami nie jeżdżę)
W dniach wystawy ZK dodał linię "A", ale niestety najbliższy przystanek od PKP też nie jest blisko:shake:
[URL]http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy2008/Linia_A_maly.jpg[/URL][/quote]
Sprawdzałam oba autobusy faktycznie jada tam albo w jego okolice lecz one jeżdżą raz na parę godzin:crazyeye: żeby jakimś zdążyć na wystawę muszę być na dworcu o 7 bo później dopiero jada o 11:-o:-o:-o. Może ktoś zna numer na jakąś taksówkę?

Link to comment
Share on other sites

Witam, jak będzie ktoś jutro na wystawie z aparatem, to bardzo bardzo bym prosiła o fotki chartów afgańskich,:modla::modla::modla::modla:i bardzo proszę o przysłanie ich na maila [email][email protected][/email]. bardzo bardzo proszę i z góry bardzo bardzo dziękuję i życzę powodzenia wszystkim;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
zgłaszam sie z pewnymi pytankami a mianowicie gdzie odbywa sie ta wystawa w lesznie nigdzie nie ma info. Nie dostałam również żadnego potwierdzenia listownego od zkwp w lesznie, zednego numeru startowego!
Czy są one wydawane na miejscu? Troszkę mnie to zmartwiło wiec prosze o odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kirikua']Witam!
zgłaszam sie z pewnymi pytankami a mianowicie gdzie odbywa sie ta wystawa w lesznie nigdzie nie ma info. Nie dostałam również żadnego potwierdzenia listownego od zkwp w lesznie, zednego numeru startowego!
Czy są one wydawane na miejscu? Troszkę mnie to zmartwiło wiec prosze o odpowiedź[/quote]
potwierdzenie zgłoszenia przyszło pocztą u mnie, wystawa na ul.szybowników na lotnisku. A jaka rasa i imie to sprawdze czy w katalogu?

Link to comment
Share on other sites

wystawa odbywa sie : "park przy CCS ul. Szybowników 28" - jest takie cos jakby lotnisko.
leszno wysylalo jakis czas temu potwierdzenia przyjecia psa- tam byl adres- a numerki odbiera sie z katalogami na wystawie- ale maja lekki balagan wiec lepiej miec dowod wplaty ze soba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Jak już ktoś wróci to baaaaaardzo proszę o stawkę SZNAUCERóW MINIATUROWYCH PIEPRZ I SóL!!!![/quote]
psy.
kl.młodzieży:
CAPRICCIO CARLOS ARTEDIUM
LOVELY SMARTNESS HAJAN POLONIA
SYRIUSZ NEFER TARI STARS
KL. POREDNIA
CARLOS GóRECZKI
SOLARIS NEFER TARI
K.OTWARTA
BELLO FIGO HAJAN
COMAN Z URAMU
ELDORADO NEFER TARI
G RAUNG POKEROWY żYWOT
GLAMUR VISION PIWOWAR
SIMBA MIJAGAZ
KL.CHAMPIONóW
DAR WALENTEGO PIWOWAR
MUSCARI MENGO CELEBRATION
SUKI
KL.MLODZIEZY
COMEBACK SALSA DEFICYT
KIEDY MNIE NIE BEDZIE ORSINI
K.POśREDNIA
B DODA CISA POKEROWY ZYWOT
K.OTWARTA
ANABEL DAL-CEL
SANTANA Z PARADY GANSTEROW
ZONATA KIVI NORTHUMBERLAND

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skubi'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Życzę wszystkim powodzenia...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]i baaardzo prosz o stawkę BEARDED COLLIE ;)[/SIZE][/FONT][/quote]
Psy:
OTWARTA
CELTIC PRIDE OF SMARTNESS
CITY OF LONDONS SMARTNESS
SUKI
MLODZIEZY
MACY'S BLOOMINGDALES
MELANIA KAJAPIKO
POSREDNIA
ALMA Z PIERWSZEJ LIGI
OTWARTA
COWRN PRINCESS MARGARETTA OF SMARTESS
MIDLANDS CORNER FANCY WHIRLWINDS WHOOPI
CHAMPIONOW
BEAUTY MOONLIGHT SPARKLE SMARTESS
DONNA DIANA MARINUS
PHILEMON DREAMS OF MY HEART

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...