Jump to content
Dogomania

Leszno Prestige 31.05-01.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Irlandy szaleją :loveu: Tecia, co to za cuda? Twoje? :)[/quote]

Nie tym razem my siedzielismy w domciu:shake:
Obsada sędziowska na setery jakos malo na nas zadzialala, a wlasciwie zadzialala odwrtonie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagicJohnson']czy moge prosic o stawke [B]pudli duzych[/B]? :roll::oops:[/quote]
Witaj, MagicJohnson!!!
Pudel duzy
PSY
kl.sz
MAURYCY MERMAID, czarny

kl.p
TONY WHITE ENVISAN, biały

kl. ch
DREAMS COME TRUE VIVA FOREVER, biały

SUKI
kl. p
ANNABEL DU CRISTAUX BLACE'S, biały

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Nie tym razem my siedzielismy w domciu:shake:
Obsada sędziowska na setery jakos malo na nas zadzialala, a wlasciwie zadzialala odwrtonie:diabloti:[/quote]

Acha no rozumiem :) Ale za to widziałam, że w Lublinie na liście uczestników jesteście :) ja tez tam będę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Acha no rozumiem :) Ale za to widziałam, że w Lublinie na liście uczestników jesteście :) ja tez tam będę :)[/quote]

Nie nie w Lublinie nas nie bedzie, zbieg okolicznosci ta Pani wystawia beagla:diabloti:
Juz sie wystraszylam ze o czyms zapomnialam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Nie nie w Lublinie nas nie bedzie, zbieg okolicznosci ta Pani wystawia beagla:diabloti:
Juz sie wystraszylam ze o czyms zapomnialam:)[/quote]

oO! No to faktycznie zbieznośc immion i nazwisk! Koleżanka znajomego nazywa się tak, jak jedna sędzina xD .. No nic, to do zobaczenia w Krakowie :) Ja tu Dunki pilnuje i jestem nia zachwycona :loveu: Na żywo jeszcze piekniejsza niz na zdjęciach :loveu: i od razu mnie polubiała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]A czy ktos mógłby mi napisac stawkę wyżłów niemieckich krótkowłosych???[/B][/quote]
A czy ja mogę byc tym ktosiem?:lol:

PSY
kl. mł.
KARINO KABRI

kl. p
BERNHARD VOM KALKRIESER BERG
BRUNO VOM KALKRIESEN BERG

kl. o
ARES ZIEMLINSKIE POLA

kl. u
DEMON HEKANEIRO

SUKI
kl. mł.
ZADRA ZE SNU NEMRODA

kl. p
DRINA HEKANEIRO

kl. o
CIOCCOLATA Z KRAINY URODZAJU
OXANA Z CZARNEGO DWORU

kl. u
AFRA Z DOBELICKYCH LUK

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red][SIZE=5]WIELKIE GRATULACJE DLA FRANCESCY z Marcyporęby ,żółtej dożycy i JEJ PANI,która na wystawie w stawce 6 suczek zajęła drugie miejsce . [COLOR=Black]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...