Jump to content
Dogomania

XII KWPR Nowy Targ 17.08.2008 r.


aleb

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aga616']mam nadzieję że w tym roku uda nam się do Noweg oTargu dotrzeć:p[/QUOTE]

My podobnie :evil_lol:
Rok temu jakoś zapomnialam zgłosić - a szkoda :cool3:
Sedzia nam w tym roku pasuje :)

No i jeszcze w dniu moich urodzin - trzeba jechac koniecznie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']My podobnie :evil_lol:
Rok temu jakoś zapomnialam zgłosić - a szkoda :cool3:
Sedzia nam w tym roku pasuje :):D[/quote]
u Mani jeszcze nie byliśmy, więc spróbujemy..jaki on?
na 8 gr też może być:pi słyszałam dużo dobrego o nowotarskiej wystawie..blisko poza tym no i do zakopca skoczyć można, a może się na cały weekand wybierzemy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']u Mani jeszcze nie byliśmy, więc spróbujemy..jaki on?
[/QUOTE]

Nas oceniał 2 razy i raz wrzucil Ravena na BIS'a wiec mysle, ze mu sie podobaly moje psiaki ;) Co do samego oceniania, to mialabym kilka zastrzezen, ale ogolnie jest calkiem sympatycznie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chyba to ten sam park, ja byłam, fajnie było tylko cień troszkę daleko od ringu, ale się dało wytrzymać. Ja byłam bardzo zadowolona. I w tym roku z moją weteranką będziemy na 100%, no bo jak, do własnego oddziału nie pojechać?? I będziemy fundować nagrody, więc zgłaszajcie się, zgłaszajcie!! Widoki przepiękne za darmochę!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Bura']Pojęcia nie mam, z resztą jakby co, zawsze możesz ufundować!! To przecież marne 20 zeta plus ew. grawerka :eviltong:[/quote]
Gorzej jak nikogo innego nie będzie to fundować samej sobie nagrodę to nie jest raczej frajda :evil_lol:.
W zeszłym roku chyba fundowali i było napisane na stronie ale nie pamiętam czy na pewno :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Była w zeszłym roku i niestety upał był koszmarny. Nie ma zadaszenia na stadionie ale stadion przylega do parku gdzie jest dużo cienia. Nie polecam w razie upały rozkładać się przy ringu (ja ten błąd popełniłam w zeszłym roku) tylko raczej pod drzewami.
Ogólnie wystawa fajna i napewno będę w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...