Jump to content
Dogomania

XII KWPR Nowy Targ 17.08.2008 r.


aleb

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam ! Jestem tu nowa. Byłam na wystawie w Zakopanem. Całkiem miło, choć chyba międzynarodowe nie mają sobie równych. Po mimo to krajowe też mogą być ;] Wybieram się do Nowego Targu. Hmm mam nadzieję, że oprócz pogody dopisze też liczba uczestników ;]
Na wystawie w Zakopanem podobało mi się to że część wystawców już się znała i bardzo miło pozdrawiała, a nawet rozmawiała. Coś pięknego ;]
Ja narazie mam 9 letniego mixa owczarka niemieckiego (widoczny ze mną w avatarze). Może kiedyś uda mi się dołączyć do grona posiadaczy psów rodowodowych, ponieważ w przyszłości planuję hodowlę, adopcje tymczasowe i przygarnianie weteranów ze schronisk :)


Jak myślicie - dużo będzie zgłoszeń do Nowego Targu? :p

Link to comment
Share on other sites

a propos pani Samockiej, ktoś zetknął się już tą panią, mój jamnik został Zwycięzca Młodzieży w Zakopanem, teraz tez mam nadzieje, licze na ocene doskonała (jak to jamnik ma kłopoty z poprawnym chodzeniem po ringu, ale ćwiczymi, pierwszy raz weszłam juz w klase pośrednią, do tej pory młodziez)

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego Twoim zdaniem jamnik ma mieć kłopot z poprawnym chodzeniem po ringu :crazyeye:
Zaden jamnik którego znam , nie ma takich kłopotów , to zazwyczaj własciciele mają takie kłopoty bo nie potrafią psa prawidłowo pokazać.
I dotyczy to wszystkih ras a nie tylko jamników. Pies przygotowany do wystawy idzie tak jak go własciel zaprezentuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']A dlaczego Twoim zdaniem jamnik ma mieć kłopot z poprawnym chodzeniem po ringu :crazyeye:
Zaden jamnik którego znam , nie ma takich kłopotów , to zazwyczaj własciciele mają takie kłopoty bo nie potrafią psa prawidłowo pokazać.
I dotyczy to wszystkih ras a nie tylko jamników. Pies przygotowany do wystawy idzie tak jak go własciel zaprezentuje.[/quote]
a gdy nie chce isc i sie zapiera??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...