Jump to content
Dogomania

Warsztaty agility 27-29.08.2008


LALUNA

Recommended Posts

Ja zdecydowanie wolę zawody, bo nasz wynik zalezy od nas samych a nie od humoru i 'widzimisię' sędziego (choć na wystawach też nam nie słabo idzie, w końcu gruby jest interchampionem:cool1:). A co do kryć i cieczek- gruby jest repem, węszy drastycznie, ale na torze suka w cieczce nie istnieje... więc nie jest źle:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wstępnie ja ze szpicem też jesteśmy zgłoszeni. Chociaż dowiedziałem się po fakcie, lecz i tak myślałem nad tymi zawodami w połączeniu z treningami.

Ostateczna decyzja została podjęta niezależnie ode mnie, ale wyrażam na ten fakt zgodę i już cieszę się na wyjazd.

M & U

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Cimi']Czy jest już coś więcej wiadome :cool3: ?[/quote]
Coraz bliżej. Jestesmy w trakcie ustalania godzin dla grup i teraz czekamy na zatwierdzenie przez wszystkich instruktorów.
Jeszcze trochę cierpliwosci.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia i Fiona']Z Krakowa wstępnie zgłaszam 6 par człowiek+pies, 1 mąż i 1 dziecko :D
Czekamy z niecierpliwością na szczegółowe informacje :)
I ogroooooooooomnie się cieszymy na samą myśl o seminarium i zawodach :)[/quote]
A ja sie ciesze z Waszej pary, bo Twój beagielek jest super

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']mam nadzieje, ze my jestesmy dalej zapisane "wstepnie"? :eviltong:[/quote]

Wstępnie tak. :lol:
Czekam na info od Magdy aby wprowadziła swoej uwagi co do godzin albo zaakceptowała te co są.
I wtedy już wszystko będzie mozna oficjalnie z wypełnieniem ankiety, życiorysu, preferencji, kontaktów itp

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

[quote name='LALUNA']
I wtedy już wszystko będzie mozna oficjalnie z wypełnieniem ankiety, [U]życiorysu[/U], preferencji, kontaktów itp[/quote]


super :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']super :razz:[/quote]
No wiesz pełna inwigilacja :diabloti:
może kiedys sie przyda.
Tak że zabieraj sie już do roboty i dobrze byłoby, aby życiorys był barwny. Coby się to czytało z zapartym tchem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote]Ja również czekam na informacje o zawodach i warsztatach. :cool3:[/quote]
Wszystko już jest ustalone z instruktorami. Leszek jeszcze prosił aby sie wstrzymac z oficjalnym komunikatem, poniewaz warszataty będa odbywac sie na terenie ZKwP Wrocław dlatego chce aby info poszło oficjalnie przez zarzad oddziału. Dlatego to tak trwa bo wiadomo procedury i biurokracja. A trzeba to wszystko zatwierdzić z zawodami agility. Ale wszystko aktualne instruktorzy maja ten czas już zarezerwowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']A co z tymi wszystkim naszymi "nieoficjalnymi" zgłoszeniami? Bo nie chciałabym się dowiedzieć, że np. nagle brakło dla nas miejsca, bo info poszło jak byliśmy odcięci od neta na wakacyjnym wyjeździe - inni podejrzewam też... :)[/quote]

Spokojnie mam Was na liscie i napewno nawet jak kogoś nie bedzie pod netem, zarezerwuje tym osobom miejsca do czasu jak mi dadza mi oficjalne info.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...