Jump to content
Dogomania

8letni owczarek szkocki collie szuka domu/ schron BDG . ma dom!


Kłapoucha

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Edi100']Kochani, zadzwoniła do mnie Miła Pani ze Zgorzelca:) w sprawie Cezara ale Cezar już ma potencjalny dom i tak tez powiedziałam Pani:) Owa Pani pozwoliła mi podac publicznie jej numer telefonu, bo chce adoptować Colie:)
Oto numer 693 959 512 :) Domek jeszcze nie sprawdzony.[/QUOTE]

Sprawdzał ktoś już? :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie... nie wiem czy nadal są zainteresowani.
Ale jeszcze ta pani która już wcześniej chciała, ale potem się rozmyśliła... Ona woli, żeby ktoś inny wziął tego psa, bo nie chce biedaka wozić przez całą Polskę... Lecz jeśli nikt nie będzie chciał, to ona też jest chętna. (smama już nie wiem, co o tym sądzić)

Link to comment
Share on other sites

Jutro będę załatwiać, bo teraz nie mam kasy na koncie... :eviltong: postaram się jak najwięcej dowiedzieć, żeby nie było tak jak z Shady'm. I oczywiście zapytam o wizytę przedadopcyjną, myślę, że babka się zgodzi. Wiem, że ma 5 psów-collie, rottka, husky i 2 mieszańce... Ma domek z b. dużym ogrodem (przynajmniej tak pisała) :multi:
To ja jutro zadzwonię i wszystkiego się dowiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Jutro będę załatwiać, bo teraz nie mam kasy na koncie... :eviltong: postaram się jak najwięcej dowiedzieć, żeby nie było tak jak z Shady'm. I oczywiście zapytam o wizytę przedadopcyjną, myślę, że babka się zgodzi. Wiem, że ma 5 psów-collie, rottka, husky i 2 mieszańce... Ma domek z b. dużym ogrodem (przynajmniej tak pisała) :multi:
To ja jutro zadzwonię i wszystkiego się dowiem :)[/quote]

Kochane, nie pchajcie Pani Psiaka na siłe:( Po drugie Colaczki potrzebują dużo uwagi a jak jest tam tak dużo piesiów to i tak pozostanie sam sobie:( Może to nie jest jeszcze ten właściwy człowiek?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Kochane, nie pchajcie Pani Psiaka na siłe:( Po drugie Colaczki potrzebują dużo uwagi a jak jest tam tak dużo piesiów to i tak pozostanie sam sobie:( Może to nie jest jeszcze ten właściwy człowiek?:([/QUOTE]
No właśnie też się zastanawiałam nad tym... to chyba nie jest dobre rozwiązanie... :-(
To mam dzwonić czy nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']No właśnie też się zastanawiałam nad tym... to chyba nie jest dobre rozwiązanie... :-(
To mam dzwonić czy nie?[/quote]
Zadzwonic można i Powiedziec że bierze się panią pod uwagę ale nie decydujcie teraz:(
Ja miałam chętną Panią w Zgorzelcu na Colie. Dom nie sprawdzony. Zadzwoń i powiedz że masz numer od Edyty która szukała domu Cezarowi ( Cezar już u Siebie:loveu:) Numer tej Pani 693959512 Może jeszcze nie zaadoptowała Colaczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Zadzwonic można i Powiedziec że bierze się panią pod uwagę ale nie decydujcie teraz:(
Ja miałam chętną Panią w Zgorzelcu na Colie. Dom nie sprawdzony. Zadzwoń i powiedz że masz numer od Edyty która szukała domu Cezarowi ( Cezar już u Siebie:loveu:) Numer tej Pani 693959512 Może jeszcze nie zaadoptowała Colaczka.[/QUOTE]

Ta kobieta wie że ją "bierzemy pod uwagę". Zadzwonię do niej jutro. :)
A do tej "Twojej" to nie za bardzo mam jak... bo nie mam już kasy na koncie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja zaproponowałam żeby Kamila zadzwoniła do tej Pani, bo nie wiedziłam, że ma tak dużo zwierząt. Ale jeśli tak, to jest to rozwiązanie ostateczne. Kamila, możesz zadzwonić do tej pani co numer podała Edi i spytac sie skąd jest i czy zezwala na wiz. przed adopcyjna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...