Jump to content
Dogomania

8letni owczarek szkocki collie szuka domu/ schron BDG . ma dom!


Kłapoucha

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to zła wiadomość... :-( Roki miał test, i niestety nie zdał :placz:
nie ma już chyba żadnych chętnych, chyba że ta pani spod Wa-wy, która ma już tyle zwierząt, że nie wiem czy to dobry pomysł... :-(
trzeba szukać dalej, mam nadzieję, że pomożecie...

Link to comment
Share on other sites

Nie lubię niezdecydowanych ludzi:mad:
Wątpię że transport da się przełożyć na poniedziałek gdyż dudotrop z tego co wiem to osoba pracująca i w tyg. pracuje. Jeszcze z nią dokładnie porozmawiam.
A poza tym to Kamila będziesz mogła być w poniedziałek w Schronisku?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']A co z tym transportem? :roll:
I gdzie ja mam tą kontrolę załatwić? (nigdy wcześniej tego nie robiłam, i nie za bardzo wiem jak... :oops:)[/quote]
Dziewczyny, nie mozna tak po prostu oddac psa w niewiadome ręce:( Dom musi być odpowiedzialny i świadomy. Oczywiście umowa adopcyjna obowiązkowo!

Link to comment
Share on other sites

A kto tu mówi, że oddamy psa w niewłaściwe ręce???? Przecież wszystko załatwione, Pani już zgodziła się na kontrolę, tylko kogoś chętnego musimy znaleźć żeby u niej ją przeprowadził. Transport trzeba też przełożyć, wszystko jest na najlepszej drodze żeby Roki znalazł dom, obie z Kamilą się staramy więc czemu myślisz że my możemy oddać tak po prostu Rokiego? Nam też zależy żeby to był dobry i odpowiedzialny dom. A co do umowy adopcyjnej to jest oczywiste---> w Naszym Schronisku nie wydaje się psa bez tego dokumentu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta697']A kto tu mówi, że oddamy psa w niewłaściwe ręce???? Przecież wszystko załatwione, Pani już zgodziła się na kontrolę, tylko kogoś chętnego musimy znaleźć żeby u niej ją przeprowadził. Transport trzeba też przełożyć, wszystko jest na najlepszej drodze żeby Roki znalazł dom, obie z Kamilą się staramy więc czemu myślisz że my możemy oddać tak po prostu Rokiego? Nam też zależy żeby to był dobry i odpowiedzialny dom. A co do umowy adopcyjnej to jest oczywiste---> w Naszym Schronisku nie wydaje się psa bez tego dokumentu:roll:[/quote]
Mam nadzieję ze uda się Psiaczkowi i będzie baaaaaardzo szczęsliwy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...