Jump to content
Dogomania

8letni owczarek szkocki collie szuka domu/ schron BDG . ma dom!


Kłapoucha

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta697']Ja zaproponowałam żeby Kamila zadzwoniła do tej Pani, bo nie wiedziłam, że ma tak dużo zwierząt. Ale jeśli tak, to jest to rozwiązanie ostateczne. Kamila, możesz zadzwonić do tej pani co numer podała Edi i spytac sie skąd jest i czy zezwala na wiz. przed adopcyjna.[/quote]
Pani jest ze Zgorzelca.Opowiadałam o wizytach i rozmowach. Inaczej nie ma mowy o adopcji:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta697']Przed chwilą dzwoniłam do tej Pani. Ma do mnie oddzwonić, musi przemysleć sprawę gdyż nie wiedziała że Roki jest tak daleko. Edi nie powiedziałaś jej?:cool3:[/quote]
Kiedy rozmawiałam z Panią, nie wiedziałam jeszcze ile jest Colie bez domku ani gdzie są:oops:
Myslę, że takie przeszkody jak odległośc to najmniejszy problem, byle domek był kochający

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta697']Pani przed chwilą do mnie dzwoniła. Niestety mąż się nie zgadza na Rokiego.:shake::-(:-(:-(


Szukamy dalej:-([/quote]
Bardzo szkoda
Mam jeszcze jedego emaila od pana który był zainteresowany Cezarem, a kiedy napisałam Panu że Cezar ma dom i że inne są w potrzebie, to pan zapytał jak może pomóc?
Miała się odezwać do Pana Rybcia, ale nie wiem co z tego wyszło.
Może podam na pw email? Może choć pan pomoże szukać domku?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta697']Piszę z Panem chętnym na Rokiego. Wydaje mi się że wszystko jest na najlepszej drodze aby Roki znalazł domek. Tylko musi zdać pozytywnie test na ,,KOTY". Jutro taki przeprowadzę i się okaże:eviltong::cool3:

Trzymajcie kciuki:multi::multi:[/quote]
Trzymamy kciuki!
ps-czy to ten Pan, co posłałam Ci emaila?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...