Jump to content
Dogomania

Obóz Agility Need4speed 03.07 - 11.07


NNL-BC

Recommended Posts

[quote name='aangelaa95']Ewka nie mam pojecia.... Według mnie mniej niż 10 ;-)[/quote]

Masz racje ;)

[quote name='Caffe']Sory za ppp.
Mam pytanie odnośnie tego łańcuszka zaciskowego- łańcuszek półzaciskowy też jest zakazany? I pozwalacie psom biegac po torze w obroży/szelkach?[/quote]

Nie chcemy zeby czekajace na swoja kolejke psy szarpaly sie do biegajacych psow i dusily sie na lancuszkach.
Polzacisk typu ROGZ dozwolony, ale ustawiony tak zeby psa nie dusil.
Pies biegnacy na torze moze miec dopasowana obroze jesli jest ona naprawde konieczna. Szelki - nie, nie jest to bezpieczne dla psa.

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

No niestety jak przeszukałam net, to zerwanie tego wiezadła jest całkiem czeste, zwłaszcza u psów aktywnych, a potem wytłumacz takiemu ADHD, że ma rekonwalestencje i nie moze ganiac przez dłuugie miesiace :lol: Na szczescie u nas jednak tylko naderwanie badz nadwerezenie, ale i tak wszelkie sporty obciazajace tylne łapy odpadaja. Ja trzymam kciuki, by Was to nigdy nie spotkało i zebyscie mieli swietny ubaw na obozie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Normalnie ;-)
A jakieś dokładniejsze pytanie masz?
;-)[/quote]
np. co robi się w przerwie między zajęciami?:cool3:
czy można sobie chodzić pozwiedzać?
i troszkę nie podoba mi się to że psy trzeba zamykać w klatkach... ale pewnie na wszystkich obozach tak jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']np. co robi się w przerwie między zajęciami?:cool3:
czy można sobie chodzić pozwiedzać?
i troszkę nie podoba mi się to że psy trzeba zamykać w klatkach... ale pewnie na wszystkich obozach tak jest?[/quote]

W przerwie jest 'czas wolny'. Mozna pojsc na spacer, poczytac ksiazke, pogadac z innymi, mozna tez ogladac tereningi innych grup.

Nocleg jest po namiotem. Jaka masz pewnosc ze pies nie wyjdzie z namiotu? Nie chcemy dopuscic do sytuacji do sytuacji gdzie pies bez wiedzy wlasciciela bedzie biagal samopas w nocy, albo przybiegnie na trening innej grupy.
Wiec, ze wzgledow bezpieczenstwa psy musza byc w klatkach w tych momentach kiedy ich wlasciciele nie moga zwracac na nie uwagi.

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...