Jump to content
Dogomania

Obóz Agility Need4speed 03.07 - 11.07


NNL-BC

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie dostałam listy, sama wymyślam. Rezultat nauczenia pewnej komendy to pies wskakujący mi na stół o wys. 1m:crazyeye::evil_lol:

Daria - ja wstawię filmiki szczeniaczkowa po powrocie z obozu Fortowego. I tak się ciesz, bo masz Gretowy zadek w tunelu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Nie dostałam listy, sama wymyślam. Rezultat nauczenia pewnej komendy to pies wskakujący mi na stół o wys. 1m:crazyeye::evil_lol:

Daria - ja wstawię filmiki szczeniaczkowa po powrocie z obozu Fortowego. I tak się ciesz, bo masz Gretowy zadek w tunelu:diabloti:[/QUOTE]
Hmmm pokombinujmy coś razem Kwiatuszku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Nie dostałam listy, sama wymyślam. Rezultat nauczenia pewnej komendy to pies wskakujący mi na stół o wys. 1m:crazyeye::evil_lol:

Daria - ja wstawię filmiki szczeniaczkowa po powrocie z obozu Fortowego. I tak się ciesz, bo masz Gretowy zadek w tunelu:diabloti:[/quote]


cos powymyslam. ale 100 to ja sama nie wymysle;D bede codziennie meczyla Ewe wiadomosciami, az Iwona ulozy te liste:evil_lol:

no ciesze sie lepszy zadek niz nic:p

Link to comment
Share on other sites

no ja bym chciała, zeby to była jego siostra...:roll: :evil_lol: dziwne bybylo gdyby w czeko-lilackowym miocie- urodziłby sie red merle stwor :diabloti: :eviltong:
Ale bardzo bym chciała byc na nastepnym obozie! Zu bedzie miała 14 miesiecy. A beda jakies filmy?????? :razz: bo aj tak czekaaaammmmm... a tu... NIC :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']no ja bym chciała, zeby to była jego siostra...:roll: :evil_lol: dziwne bybylo gdyby w czeko-lilackowym miocie- urodziłby sie red merle stwor :diabloti: :eviltong:
Ale bardzo bym chciała byc na nastepnym obozie! Zu bedzie miała 14 miesiecy. A beda jakies filmy?????? :razz: bo aj tak czekaaaammmmm... a tu... NIC :cool1:[/quote]
A ja myślałam że Zuzu jest lilakiem , i dlatego myślałam że to siostra sraczkowatego :eviltong:

No ale to ja już wiecej myslec nie bede , bo cos mi to nie wychodzi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Bursztynka13']Jest może wiadomo czy w 2009 r. będzie ten obóz?[/quote]

Raczej tak. Ale w innej formie.
2 obozy:
1) tydzien: pozytywna praca z psem, skupianie, nakrecanie -> wszystko glownie pod katem frisbee

2 - 3 dni przerwy

2) tydzien: agility

Mozliwosc przyjechania na 1 albo 2 obozy, 15 max 20 osob. Cena na pewno ciut wyzsza niz w 2008, bo teraz to chyba doplacilysmy do imprezy :roll: Ale bylo warto bo bylo bardzo fajnie :multi:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[url]http://pl.youtube.com/user/Gucioolek[/url] :razz::cool1::lol:

Opisów nie robiłam, potem będą ;) Wielkie pokłony kierujcie w stronę mojej koleżanki, która udostępniła mi swój komputer żeby zrobić filmiki (na szybko łączone ;) ) i swój szybki net, aby wgrać je w jeden dzień :cool3::loveu: obie Weny mam jeszcze, ale muszę w domu przejrzeć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...