Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt-jesteśmy OPP-przekaż nam 1% podatk-pomóż zbudować azyl


eliza_sk

Recommended Posts

a macie cos juz upatrzonego? Łatwo jest w Waszych stronach kupić działkę? Albo jeszcze lepiej z jakimyś budynkami, np. po zamkniętej zlewni mleka czu zamkniętym wiejskim przedszkolu (bo u nas takie też są do sprzedania).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a macie cos juz upatrzonego? Łatwo jest w Waszych stronach kupić działkę? Albo jeszcze lepiej z jakimyś budynkami, np. po zamkniętej zlewni mleka czu zamkniętym wiejskim przedszkolu (bo u nas takie też są do sprzedania).[/quote]


jeszcze nie mamy nic upatrzonego, ceny są zawrotne:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a macie cos juz upatrzonego? Łatwo jest w Waszych stronach kupić działkę? Albo jeszcze lepiej z jakimyś budynkami, np. po zamkniętej zlewni mleka czu zamkniętym wiejskim przedszkolu (bo u nas takie też są do sprzedania).[/quote]

Na wstępie dziękuję za zainteresowanie naszym wątkiem :Rose: - jest to pocieszające, że w tej powodzi psich nieszczęść, kogoś interesują jeszcze następne wątki "w typie".

Działki szukamy intensywnie. Niestety czasami myślę, że łatwiej chyba zebrać pieniądze na ten cel, niż znaleźć odpowiednią parcelę.
Mam znajomego komornika, który informuje mnie o ciekawszych działkach, bo jest to fakt powszechnie znany, że zakup w sprzedaży komorniczej jest o wiele bardziej atrakcyjny pod kątem cenowym (przedmiot sprzedaży wystawiany jest za 3/4 ceny szacunkowej w I licytacji, natomiast za 2/3 w II).
Niestety wszystkie działki jakie oglądałam były albo idiotycznie położone, daleko od dróg dojazdowych, albo za blisko siedzib ludzkich (a musi być to przepisowe 150 m), albo miały beznadziejny kształt (np. jedna miała 15 m szerokości i 1 km długości :cool3:). No i te ceny z ksieżyca... Przeciętny chłopek świętokrzyski się ceni i poniżej 50 tys. nie zejdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyganka']oj wkleilaby gdyby umiala, cyganeczka w tych sprawach total antytalent:shake:[/quote]

Wystarczy skopiować banerek z podpisu którejś z nas - najechać na baner, prawy przycisk myszy i kopiuj. Następnie wejść w panel użytkownika, po lewej stronie pierwsza pozycja "edytuj podpis" i wkleić (prawy myszy i wklej) w ramkę - nie zatwierdzaj, czyt. dalej:)
Jednocześnie najlepiej w drugim oknie mieć otwarty nasz wątek-na pierwszej stronie i skopiować link do niego, następnie przejść do okna edycji podpisu, zaznaczyć myszą banerek i z przycisków w tym oknie wybrać taką ikonkę "wstaw link" (taka mała kula ziemska jak dla mnie) i tam w okienko, które sie pokaże wkleić link do naszego wątku i OK (to sprawi, że po naciśnięciu banera będzie teleportował na wątek).
Później tylko zapisz podpis i powinno działać :lol:

Mam nadzieję, że nie zamieszałam i intrukcja czytelna ;)

Link to comment
Share on other sites

Życzę powodzenia w szukaniu działki.Wyobrażam sobie ile musicie z siebie dawać zwłaszcza, że angażują się 3 osoby. Ja wiem ile kosztowało mnie nerwów samo odbieranie telefonów od ludzi kiedy szukałam domów dla Mili i Dagi-90% echhh nawet nie wiem jak określić te osoby. Jeśli ma się psy pod swoją opieką chciałoby się, żeby trafiły do jak najlepszych domków a "potencjalni właściciele" zwierzaków uważają, że powinno się im dziękować na kolanach za to, że chcą przygarnąć bezdomnego psiaka a najlepiej gdyby był jeszcze rasowy....życzę wytrwałości i powodzenia. Niestety net mam tylko w pracy i nie mogę ogłaszać psiaków jak dawniej. Ale jak tylko będę miała łącze w domu to obiecuję pomoc w ogłaszaniu-niestey dopiero za kilka miesięcy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Potter']Eliza, czy teraz, kiedy odłączyliśmy się od Kielc, w ogóle ktokolwiek robi allegra naszym psom? Najbardziej w tej chwili mi zależy na ogłaszaniu Puszka, bo psina strasznie przeżywa pobyt w azylu. :placz:[/quote]

Chyba betel dalej to robi, bo w sumie z kieleckiego wątku ona obsługiwała allegro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...