Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt-jesteśmy OPP-przekaż nam 1% podatk-pomóż zbudować azyl


eliza_sk

Recommended Posts

[quote name='mariamc']Andzia , zapraszam:multi:
Jestem nieobecna 17.06. szkolenie na kierownika schroniska.

Tel. 519 102 889 albo 885 574 260

Czekam:diabloti:[/quote]

nie wiem czy będę godna do tak ważnej osoby zajechać:evil_lol:

[SIZE=2]ale z chęcią skorzystam - tylko troszkę się obrobię z pracami remontowymi do czasu przyjazdu ludziów:lol: Dam znać i przyjadem:p

ps. - jakis dziwny podpis masz....
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek'] sorki, ze wydziwiam, ale ta pierwsza strona ze zdjeciami mi sie bardzo dlugo otwiera. a tak wkleisz po 1 zdjeciu kazdego psa i juz ;)[/quote]

irysku, nie będę zaśmiecać całego wątku, bo za chwilę dojdą kolejne strony i znowu zdjęcia zaginą w akcji. Jak nie przez wątek to na allegro jesteśmy jako: obrona-zwierzat.
Do adopcji zostały:

[B]Czekają na msc. u Murki:[/B]
Poka
Remek

[B]Czekają na msc. u wiosny:[/B]
Kora
Cygan

Maniek - brak koncepcji

Borys - pies kobix



[quote name='andzia69']
Eliza - jesli chcecie porozmawiać w sprawie hotelowania psów z hotelikiem kieleckim to mogę podać numer - koszt wynegocjowany za bezdomniaka przeze mnie to 15 zł - ale trzeba twardo przedstawic swoje warunki no i okreslić mniej więcej ile psy będą - a jak z finansami na hotelowanie? to "zje" chyba i tak skromne środki, które macie...w tym na działkę:shake:[/quote]

Andziu, a mamy inne wyjście niż hotelowanie psów - mamy je na uśpienie zaprowadzić, żeby nie zżarło grosiąt na działkę :-( ? A co do kieleckiego hoteliku, to niestety, ale nie słyszałam o nim nic dobrego - wręcz przeciwnie :shake: I poza tym, orientacyjnego czasu hotelowania psa nie da się przecież oszacować.

Link to comment
Share on other sites

Jaki Maniek jest do innych psów? Cały czas mysle jak tu wam pomóc...osobnego miejsca nie mam, ale moze z Kierem staruszkiem by się dogadał...Kier ma wieki kojec.:roll: Oczywiscie jesli dziewczyny z Zabrza by wyraziły zgode aby Kier miał towarzysza...
Kier lubi psiaki pogonic-ale nic nie robi bo siły nie ma, ale na małe uwagi nie zwraca.

Link to comment
Share on other sites

Maniek podbil moje serce od samego poczatku. ma taka pocieszna mordke. napisaly dziewczyny, ze brakuje mu bardzo wielu zebow, to moze i bojek nie wszczyna (nie ma czym zaatakowac, ani sie obronic). moze udaloby sie go upchnac z ym drugim staruszkiem u ciebie Aniu milvo ulver...
(w zaleznosci od ceny hotelowania dorzucilabym cos na niego)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Borys - pies kobix
[/quote]
protestuję
Borys nie jest "moim" psem,to zbyt duże przekłamanie i insynuacja jakoby wsadzam do azylów własne psy:p

gdyby w ten sposób rozumować to mam obecnie na stanie 9 takich "swoich" psów zabranych z ulicy lub uratowanych od uśpienia

Borys jest i był psem bezdomnym zabranym z koneckiej ulicy
konecka,kielecka,jędrzejowska to żadna różnica...

[B]NA CHWILĘ OBECNĄ BORYS RÓWNIEŻ SZUKA DT[/B](zadaszonego kojca lub wewnątrz)
kontakt:511 704 481
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']a jak Tys - wiadomo juz cos o ej niepewnej adopcji, robila Tysiowi allegro czy go zdjac juz jego ogloszenie?[/quote]

Tyś w środę zawieziony do nowego domu, ale tak jak wspominałam wcześniej, to czy będzie to udana adopcja okaże się po kilku/kilkunastu dniach. Tyś jest bowiem dziczkiem i trzeba czasu, aby sprawdzić czy gotowa na wyzwanie pancia da radę.

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jaki Maniek jest do innych psów? Cały czas mysle jak tu wam pomóc...osobnego miejsca nie mam, ale moze z Kierem staruszkiem by się dogadał...Kier ma wieki kojec.:roll: Oczywiscie jesli dziewczyny z Zabrza by wyraziły zgode aby Kier miał towarzysza...
Kier lubi psiaki pogonic-ale nic nie robi bo siły nie ma, ale na małe uwagi nie zwraca.[/quote]

Maniek jest ślepawy, nie ma wszystkich zębów, do psów jest łagodny. Drepcze sobie śmiesznie pośród nich, nie zwracając uwagi, jest spokojny. W stosunku do człowieka, jeszcze nie nabrał 100% zaufania - przy głębszej ingerencji w jego sferę udaje, że chce ugryźć, ale to tylko takie markowanie.


[quote name='kobix']protestuję
Borys nie jest "moim" psem,to zbyt duże przekłamanie i insynuacja jakoby wsadzam do azylów własne psy:p

gdyby w ten sposób rozumować to mam obecnie na stanie 9 takich "swoich" psów zabranych z ulicy lub uratowanych od uśpienia
[/quote]

Kobix, ja proponuję zająć się w końcu na porządnie szukaniem miejsca dla Borysa, a nie dogłębnym analizowaniem każdego mojego słowa - bo każdy zrozumiał mój skrót myślowy za wyjątkiem pokrzywdzonej zainteresowanej. Borys to pies, którego jesteś opiekunką i dla którego jesteś również osobą decyzyjną - więc tymczasowo jest to Twój pies. Koniec tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Dostałam namiar na hotelik :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1006/hotelik-dla-malych-duzych-psiakow-serock-kolo-warszawy-139120/[/URL][/quote]

Korespondowałam już z tym hotelikiem, sprawa jest tam dosyć zawiła. Jeżeli chodzi o dłuższy pobyt to dopiero od połowy sierpnia lub tylko na lipiec - bo pierwsza połowa sierpnia to urlop niestety. Jeżeli w grę wchodziłaby sunia to może pojechać już końcem sierpnia.

Ws. Mańka czekam na odpowiedź od Madziek z Opola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Kobix, ja proponuję zająć się w końcu na porządnie szukaniem miejsca dla Borysa[/quote]
taaak...dotychczas robię to po łebkach i w formie zabawy:evil_lol:

dla mnie temat jak najbardziej otwarty
[U]Borys szuka pilnie DT[/U] (choćby krótkoterminowego).zadaszony kojec lub wnętrze.koszty do uzgodnienia

ktokolwiek mógłby ofiarować schronienie dla dużego "miśka" ;)proszony o kontakt na pw:razz:

proszę państwa oto miś(...)
[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1411/boryso8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']taaak...dotychczas robię to po łebkach i w formie zabawy:evil_lol:
[/quote]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=Red]Deadline minął Ci wczoraj, więc chyba niezbyt poważnie się za to bierzesz.[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red] Tym bardziej, że już niejednokrotnie podsyłałam Ci różnego rodzaju miejsca, do których mógłby iść Borys.

Więc mili Państwo jeśli ktoś zna miejsce ze złotymi klamkami, perskimi dywanami oraz śródziemnomorskim menu proszę o kontakt z wirtualną opiekunką Borysa.

Dla niezorientowanych nadmienię jeszcze, iż w kwestiach adopcji i decyzyjności ws. Borysa jego opiekunka ma wyłączność na decyzje, natomiast w kwestii obróbki psa oraz zajęcia się nim (od nakarmienia przez obróbkę wet., do zrobienia ogłoszeń) przywileje te zmieniają się w OBOWIĄZKI, które ponosi już Stowarzyszenie. Nie wspomnę już o długu za dwa psy, który z każdym dniem rośnie ... Pięknie ratuje się świat cudzymi rękami, prawda ... ?[/COLOR][/SIZE]



[LEFT][B]Uprzejmie informuję również, że zgodnie z życzeniem zawartym w poniższej korespondencji, jaką otrzymałam na psią skrzynkę:

[I]"proszę o zdjęcie Tuptka z aukcji cegiełkowej allegro.nie jest już podopiecznym stowarzyszenia,tylko moim.kobix "

[/I][/B] [/LEFT]
[/CENTER]
[B] Tuptek zostaje usunięty ze wszystkich form ogłoszeń, które zapewniało mu Stowarzyszenie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']I z dobrych wieści napiszę, że zwolniły się miejsca u Murki oraz wiosny :multi:
W tygodniu psiaki opuszczają azyl. Czekam jeszcze na odpowiedź ws. Opola dla Mańka.[/quote]

Strasznie się cieszę, że Poka i Remek jadą do Murki :multi::multi::multi: nie mogłam się doczekać kiedy tam będą mogły jechać (od czasu, kiedy Murka zwróciła się do mnie z prośba/pytaniem, czy odstąpiłabym im miejsce mojej Mari)
Powodzenia psiaki :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']I z dobrych wieści napiszę, że zwolniły się miejsca u Murki oraz wiosny :multi:
W tygodniu psiaki opuszczają azyl. Czekam jeszcze na odpowiedź ws. Opola dla Mańka.[/quote]
Nareszcie ciut optymizmu w wątku ,bo szło jak po grudzie :loveu:
Oby się udało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Strasznie się cieszę, że Poka i Remek jadą do Murki :multi::multi::multi: nie mogłam się doczekać kiedy tam będą mogły jechać (od czasu, kiedy Murka zwróciła się do mnie z prośba/pytaniem, czy odstąpiłabym im miejsce mojej Mari)
Powodzenia psiaki :loveu::loveu::loveu:[/quote]

Marinko jeszcze raz dziękujemy za odstąpienie miejsca dla naszych psiaków dziczków:loveu:


[quote name='Finetta']Nareszcie ciut optymizmu w wątku ,bo szło jak po grudzie :loveu:
Oby się udało![/quote]

Miejmy nadzieję, że teraz już z górki ;) Jutro jadę zawieźć Horkę do Maji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk'][B]Uprzejmie informuję również, że zgodnie z życzeniem zawartym w poniższej korespondencji, jaką otrzymałam na psią skrzynkę:[/B]


[LEFT][B][I]"proszę o zdjęcie Tuptka z aukcji cegiełkowej allegro.nie jest już podopiecznym stowarzyszenia,tylko moim.kobix "[/I][/B][/LEFT]




[B]Tuptek zostaje usunięty ze wszystkich form ogłoszeń, które zapewniało mu Stowarzyszenie.[/B][/quote]
dziękuję.widać,że twoje wychowanie nie ma się jeszcze ku końcowi,skoro nie nauczono cię ,że nie cytuje się prywatnych wiadomości na forum publicznym...
cóż nie tylko tego:p

nie zamierzam prowadzić dyskusji [B]tak wysokich lotów[/B] więc nie odpowiem na pozostałą część (czyt. tekstu dla niedowidzących daltonistów)

ps.Borysa z pewnością karmiłaś własną piersią i zajmowałaś się nim osobiście:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']dziękuję.widać,że twoje wychowanie nie ma się jeszcze ku końcowi,skoro nie nauczono cię ,że nie cytuje się prywatnych wiadomości na forum publicznym...
cóż nie tylko tego:p
[/quote]

Nie rozumiem, dlaczego mam nie ujawniać korespondencji Stowarzyszenia, skoro dotyczy ona spraw poruszanych na forum - przecież nie napisałaś mi o najnowszych wynikach swoich badań, tylko o psie, który jeszcze do niedawna był naszym podopiecznym - [B]niech wszyscy poznają Twoje metody działania[/B].



Co do ciągu dalszego dobrych wiadomości - mam pozytywną odpowiedź ws. Mańka :multi: Maniek w tygodniu pojedzie do Opola - do hoteliku przy tamtejszym schronisku. Będziemy chciały połączyć transport Mańka razem z transportem Kory i Cyganka do wiosny. W tygodniu do Murki wyjeżdżają także Poka i Remek - także azyl będzie opróżniony z naszych psiaków już do końca tygodnia :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...