Jump to content
Dogomania

Tak długo szukany ON CEZAR z okolic Piły, - ZASTRZELONY!!!


pasja

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szczurosława']Rozmnażacz pierdzielony:angryy:
Masa kojców i psy po 500zł.Z pewnością z rodowodem i przebadanymi rodzicami:mad:[/quote]

spoko spoko Szczuroslawa, niestety nie oni jedynie. nie widzialem tego wczesniej. bylwem w dwoch hodowlach kolo pily ale cisza. nie bylo nic. nie pisalem ostatnio bo zlapalem wirusa na kompie ale czytam i sprawdzam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława']A to możliwe.Już wcześniej Łukasz pisał,że tyle ogłoszeń i aż nierealne,że pies tak przepadł:shake:[/quote]

no ani sladu po nim. Dzis kolejny pies znaleziony, pod Kaczorami w lesie. Owczarkowaty. odwieziony do schroniska na Gladyszewie.

Link to comment
Share on other sites

jakis nurek z Plotek zadzwonil z ogloszenia dzisiaj ze w jeziorze znaleziono rozkladajace sie cialo psa. Mowi ze wyglada jak pies ze zdjecia. Dzis juz za pozno zeby co kolwiek wiecej sprawdzic. mam nadzieje ze jutro sie to wyjasni czy to Cezar :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława']Oj, nieciekawie:-(

Ale to nie możliwe, Cezar często był na Płotkach, więc jak miałby się utopić:shake:[/quote]

no czesty tez byl na innymi jeziorami. uwielbial plywac i dobrze plywal tak ze nie wiem. no poki co nadal nie wiem. cisza. nurek gdzies na procesjii i osrodek zamkniety tak czy owak. o lodz potrzebna zeby tam podplynac :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...