Jump to content
Dogomania

Libra u mnie na DT!Gronkowiec w uszach, egzema na skórze,uśmiech na pysku-Libra za TM


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']rzeczywiscie, pochrzanilam aukcje ale juz poprawilam ;]

wysylac bede do tej krakowskiej, powiedzcie mi prosze jaka jest szansa ze zamieszcza??

JEST ZLA WIADOMOSC

MUSZE ZABRAC LIBRE ZLECZNICY.

NIE MAM DOKAD.

POMOCY.
:placz::placz::placz:[/QUOTE]


Co się stało? Dlaczego Libra nie może zostać w lecznicy?

Link to comment
Share on other sites

nie chce juz wchodzic do pokoiku w ktorym mieszka, szczeka, wyje, za dluo jest sama zamknieta w 4 scianach, odzyla, nie musi juz tyle spac i wypoczywac, chce zyc. Warunkiem utrzymania jej w lecznicy bylo to, ze bedzie cicha, na gorze mieszkaja ludzie ktorzy maja malutkie dziecko. Niestety ona szczeka czasem jak slyszy inne psy, a szczek ma basowy..
poza tym jak mowilam, klinika nie prowadzi hoteliku, oni tylko maja taki hotelik przyszpitalny dla pacjentow, natomiast Libra juz nie wymaga leczenia i wlasciwie przestala byc pacjentem.
Co do domu tymczasowego platnego, byl pan ktory oferowal 20 zl za dobe. Wierzcie mi- BOJE SIE, ja jestem goła, mam dlug w lecznicy, ale tam choc na raty mi go rozloza, a tam musialabym placic z gory, i po prostu NIE MAM.
Nie mowiac o tym ze taki DT chyba nie stara sie o dom dla psa, przeciez to ze pies jak najdluzej jest interesem. I co, czy o to nam chodzi? I pewnie bylaby to buda i kojec. Nie mam nic przeciwko buzie i kojcowi, ale uwazam ze za 20 zl to ZA DUZO. ja sie njie podejme takiego ryzyka, ja mam 5 psow 2 koty 6 koni i dziecko na utrzymaniu.
Nie wiem co robic :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Tu link do dziewczyny z okolic Wieliczki, która oferuje dom tymczasowy:
[URL]http://pieskiswiat.boo.pl/mapa/profile.php?id=205[/URL][/quote]

To ja ale u mnie zajęte , wczoraj przyjechał do mnie 12 letni bordog z guzem odbytu , przy tym mam 6 swoich psów , nie dam rady :shake: przykro mi

Link to comment
Share on other sites

Mozna porozmawiać z redaktor Magdą Hejdą i poprosić o pokazanie Libry w programie Kundel bury i kocury czy to na żywo czy na zdjęciu .

Tel 012 423 60 77 lub na adres e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] .

Dorothy , Ty występowałaś w Kundlu z Mazakiem , przypomnij pani Magdzie historię Mazaka , tylko pospiesz się , bo programy będą chyba tylko do końca maja .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']To ja ale u mnie zajęte , wczoraj przyjechał do mnie 12 letni bordog z guzem odbytu , przy tym mam 6 swoich psów , nie dam rady :shake: przykro mi[/quote]
Patia z rozpedu napisalam do Ciebie, ale widze ze nie mozesz pomoc, moze znasz kogos kogokolwiek kto wizialby Libre chocby na DT blagam :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...