Jump to content
Dogomania

Libra u mnie na DT!Gronkowiec w uszach, egzema na skórze,uśmiech na pysku-Libra za TM


Dorothy

Recommended Posts

[quote name='majqa']To uważasz, że żaden wujek nas nie podczytuje? :razz: Hm...wystosowałaś apel nie lada, pomoc w szukaniu domku, ba znalezienie go, oznacza konieczność ujawnienia podczytującej/ - ego.:evil_lol:[/quote]

Dla skrępowanych pw do dyspozycji :) Jako członek:crazyeye: Klubu zobowiązuję się zachować dyskrecję:loveu: na forum publicznym podam tylko wyniki :evil_lol: rozmów :lol:

[quote name='majqa']Myślę, że można wyłącznie zaplanować takie sprawdzenie. Nad liczbą odwiedzin jest data więc spisać datę, sprawdzić też godzinę, a przy tym spisać liczbę odwiedzin. Zrobić pomiar za tydzień, dokładnie o tej samej godzinie i odjąć liczby. Wtedy będzie rzut tygodniowy.[/quote]

Możemy prowadzić statystyki okresowe :evil_lol:, powiedzmy - miesięczne :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Myślę, że można wyłącznie zaplanować takie sprawdzenie. Nad liczbą odwiedzin jest data więc spisać datę, sprawdzić też godzinę, a przy tym spisać liczbę odwiedzin. Zrobić pomiar za tydzień, dokładnie o tej samej godzinie i odjąć liczby. Wtedy będzie rzut tygodniowy.[/quote]
Masz głowę na karku, majga...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']domek dla Libry trzeba znales- ale czy sie uda ? musi sie udac !!!
ja dam szelki , obroże , miski, i przeciwpchelna obroże dla osoby coa ja pokocha- wiem ze to mało :roll:[/QUOTE]

A więc Libra ma już posag :evil_lol: Panie i Panowie, kto przygarnie śliczną pannę na wydaniu z niemałym posagiem???

Link to comment
Share on other sites

KLUB G - NAJLEPSZY JEST
KLUB g - LIBRA NAJWAZNIEJSZA JEST
KLUB G -DOROTA POTRZEBUJE - KLUB G NIE PROZNUJE
LIBRA NA DT CZEKA- NIKT Z WATKU NIE ZWLEKA
LIBRZE COS DAMY I NIGDY SIE NIE WYCOFAMY
LIBRA - WOLNOSC MA- CO MAM TO DAM




A DAM SZELKI- WITAMINKI KUPIE, KARME NA MIESIAC, COS NA PCHŁY - NIE POZWOLE ZGINĄĆ CI
MOJA LIBRA MA KOCHANA - OBY USMIECH MIEC DO RANA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Noi każda z członkim klubu G przesle wirtualnego buziaka temu kto wezmie Libre, mysle ze kobieta bedzie z buziaka rownie zadowolona:)..[/quote]

klub G zawsze zadowolony bedzie gdy ktoś libre nabedzie
klub g libry byle komu nie daje- on testuje pozniej decyduje :diabloti:
libra musi byc kochana inaczej cała ideaa klubu G zachwiana :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Każdy będzie zadowolony po takich :evil_lol: buziakach :diabloti:

A Librusi będzie miała super najlepszy domek, bo jak nie :mad::mad::mad:[/quote]

dokładnie :placz::placz::placz:

ten watek nie płaczliwy ale tkliwy :roll:

klub G wie czego chce- a chcemy by Libra swój domek miała i tak dobrze jak my dupe grzała :diabloti:

każda dupa zaspokojona - jesli niechce on - TO ZAWSZE ONA :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jak bede miała chwile czasu zbiore Basiu Twoje rymy w całość i wsadzi sie (:)) w jeden pościk by można było je kuć na pamięć. A Wy wszystkie tak przed kompem całe nocki spędzacie, to Wasi partnerzy chyba zaniedbani, chyba że obie rzeczy naraz:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Jak bede miała chwile czasu zbiore Basiu Twoje rymy w całość i wsadzi sie (:)) w jeden pościk by można było je kuć na pamięć. A Wy wszystkie tak przed kompem całe nocki spędzacie, to Wasi partnerzy chyba zaniedbani, chyba że obie rzeczy naraz:D[/quote]
MÓJ MAŻ DZIŚ ZOBACZYŁ CO JA TU WYPISUJE - I OKREŚLIJ TYLKO JEDNO
JA PIER...OLE !!!!:diabloti:
ALE ZADOWOLONY - CO WEDLE NASZYCH ZASAD JAK NAJABRDZIEJ POZYTYWNIE :diabloti:
IDE SPAC BUZIAKI DLA CAŁEGO KLUBU G DOMINIKA I INNYCH hAN & DOM

Link to comment
Share on other sites

Mój już nie zwraca uwagi :evil_lol:

Kiedyś jego tata powiedział bardzo modrą rzecz "nie zaczynaj wojny, której nie możesz wygrać". Więc mój TŻ nie zaczyna :diabloti:

Dobranoc wszystkim, idę spełniać klubowe statuty :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękujemy :loveu:
Klub G Librę miłością darzy
Klub G ją dobrze wyposaży
i dzięki temu, kto domek wskaże
w NAJLEPSZE ręce Ją przekaże :lol:

[SIZE="1"](Basia i Barni, przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :oops:;))[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Pięknie dziękujemy :loveu:
Klub G Librę miłością darzy
Klub G ją dobrze wyposaży
i dzięki temu, kto domek wskaże
w NAJLEPSZE ręce Ją przekaże :lol:

[SIZE=1](Basia i Barni, przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :oops:;))[/SIZE][/quote]

KLUB G nie przeprasza - do wspolnych pieszczot zaprasza :diabloti:
KLUB G przed niczym sie nie powstrzymuje- klub G wszystko kontroluje:diabloti:

mój bazarek na Libre jakas klapa :placz:


pozdrawiamy naszych fanów :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

KLUB G- anal :diabloti:lizowanie ma we krwi

gdy dupa cie szczypie i chód twój szeroki- koniecznie rozglądaj się na boki
nie znacie dnia ani godziny - więc myjcie się dziewczyny
na śniadanie wielkiego ogóra-zapchana chnet bedzie twa dziura
na obiad cos obfitego -więc do południa nie objadaj się kolego
na kolacje gdy mrok zapada-gdzie tylko się da ktos ci coś wkłada :diabloti:

[B]czy to marchewka czy tez ogórek [/B](ważne żeby nie były te produkty tarte :diabloti:) [B]ważne by zapchać cieknący kurek[/B] :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...