Jump to content
Dogomania

Mała suczka AST i łóżko - pomocy


Recommended Posts

Lapis pozycja spania z pyskiem na szyi strasznie mnie rozbawiła, :P bowiem mój AST uwielbia tak się wtulać i nie zaponnę sytuacji jak po raz pierwszy tak się ułożył :-? nie wiedziałam o co chodzi.....

Generalnie mój Zoltan, jest tak nauczony, że zasypia na swoim posłaniu, zresztą idzie tam samodzielnie...ale z rana budzi mnie wchodząc do mnie do łóżka i dosypiając do czasu spacerku jakąś godzinkę w przeróżnych wywijasach.

On nie lubi spać ze mną w nocy, zresztą nawet nie próbuje włazić, natomiast z rana budzi mnie w ten sposób zawsze, co jest przesłodkie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Generalnie mój Zoltan, jest tak nauczony, że zasypia na swoim posłaniu, zresztą idzie tam samodzielnie...ale z rana budzi mnie wchodząc do mnie do łóżka i dosypiając do czasu spacerku jakąś godzinkę w przeróżnych wywijasach.

On nie lubi spać ze mną w nocy, zresztą nawet nie próbuje włazić, natomiast z rana budzi mnie w ten sposób zawsze, co jest przesłodkie :wink:

Dokładnie jak moja Abi - tylko ona wpadajac do łóżka nad ranem nie może sobie odpuścić wylizania wszystkim uszu :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to ja juz nie wiem, czy mam staffika... Jakis dziwny on chyba... Owszem, Hel przytulac sie kocha, kontakt jak najblizszy, ale wcale taki wyrywny do siedzenia na kolankach nie byl, jak byl mniejszy, sam szybko chcial zejsc, i od poczatku spi sam u siebie, pierwszej nocy troszke piszczal a teraz przesypia cala noc czekajac, az wstaniemy... Do lozka nigdy nie byl wziety, nawet nie wchodzi do sypialni, probuje czasem wskoczyc na kanape, ale za wysoka, zreszta wie, ze mu nie wolno, wiec nawet przesadnie nie rpobuje... Jak bardzo sie chce z nim poprzytulac, to ja sie klade na jego poslaniu :)))))

Jakis wyjatkowy ten moj pies, no nie?

Link to comment
Share on other sites

Noooo troszke faktycznie inny :roll:

Moje do lózka na fotele itp.pchaja sie wszystkie 4 Staffiki i Am,staffka .Maz jak wychodzi do pracy,a ja zostaje w lozu to wszystko wlazi mi pod koudre i tak sobie jeszcze spimy :) do godzinki w której juz musze wstac :( .I oczywiscie jak ja wychodze ,to cala banda takze schodzi - a przeciez mi nie przeszkadzaja , niech sobie leżą w wyrku :wink: - no tak ,ale przecież PRZEWODNIK wstal :P :D

Wszystko mozna pogodzić ,ale trzeba umiec odróznić DOMINACJĘ od NORMALNEGO zachowania czworonoga :D

Link to comment
Share on other sites

No tak, u nas akurat nie chodzilo o dominacje, tylko o to, ze jestem w ciazy i balam sie, ze jak sie przyzwyczai spac w lozku a potem podrosnie i bedzie sie rozpychal (on przez sen rozne dziwne rzeczy robi-biega notorycznie :))) to jeszcze niechcacy kopnie mnie w brzuch i bedzie problem... Poza tym sila rzeczy niech sie przyzwyczaja, ze jest trzymany z dala od sypialni - jak sie dziecko pojawi nie bedzie sie czul taki odrzucony... No a na brak dopieszczenia chyba nie moze narzekac-moj maz od miesiaca jeszcze ani razu nie wyszedl do pracy o zalozonej godzienie, bo przeciez jak to patrzy tak blagalnie... Mnie sie tez serce kroi, bo przed obrona mam mnostwo spraw i niestety teraz wiecej siedzi sam, ale za dwa tygodnie juz bede po i pies juz w ogole nie bedzie narzekal na brak towarzystwa :)))

A tak w ogole to zawsze uwielbialam spanie w lozku z psem :))) takze troche Wam zazdroszcze tej mozliwosci

Link to comment
Share on other sites

Spoko sopko, poczekaj jeszce trochę. Przez pierwszy miesiąc nasza Abula tez ani nie pomyslała o włażeniu do łóżka czy na fotel :oops:

Być może dlatego, ze nawet gdyby chciała - to było to fizycznie niemożliwe - po prostu za wysoko dla małego pieska. Za to teraz , zwłaszcza z rozpędu.... hop i już :lol:

Ale nie jest zbyt namolna - całą noc przesypia w fotelu, dopiero nad ranem wskakuje sie przytulić..

Ale o siedzeniu na kolanach nigdy nie było mowy, wręcz tego nie lubi i zzaraz zwiewa. :o

Link to comment
Share on other sites

No to ja juz nie wiem, czy mam staffika... Jakis dziwny on chyba... Owszem, Hel przytulac sie kocha, kontakt jak najblizszy, ale wcale taki wyrywny do siedzenia na kolankach nie byl, jak byl mniejszy, sam szybko chcial zejsc, i od poczatku spi sam u siebie, pierwszej nocy troszke piszczal a teraz przesypia cala noc czekajac, az wstaniemy... Do lozka nigdy nie byl wziety, nawet nie wchodzi do sypialni, probuje czasem wskoczyc na kanape, ale za wysoka, zreszta wie, ze mu nie wolno, wiec nawet przesadnie nie rpobuje... Jak bardzo sie chce z nim poprzytulac, to ja sie klade na jego poslaniu :)))))

Jakis wyjatkowy ten moj pies, no nie?

Niekoniecznie ten Twój staffik taki dziwny. Ostatnio miałam szczeniaki i już w wieku 4-5 tygodni można było zaobserwować, który bedzie spał w łózku a który nie.

Szczeniaki miały kojec zrobiony z szafki - postawiony obok naszego łóżka. Gdy tylko nauczyły się wyłazić z kojca, to jeden ze szczeniaków nie chciał wcale w nim spać. Kładł się przed kojcem na ręczniku a pozostałe przytulały się do siebie. Z tego co wiem, również w nowym domu śpi osobno.

Inny natomiast szczeniak, jak tylko nauczył sie wychodzić z kojca, to wdrapywał się na nasze łóżko i spał z nami (pod kołdrą). Jak szukałam dla niego domu to od razu zaznaczałam, że jest to łóżkowy pies.

Link to comment
Share on other sites

wracając do wcześniejszych wypowiedzi; Capo doskonale rozróżnia że na nasze łóżko ma zakaz wstępu, a z kolei fotelu rodziców czy ich kanapa ggdzie spi drugi piesio sa dostępne.

może się myle a jak wejdzie domnie i ja to zobacze to od razu zchodzi ze skruchą, a u rodzicow lezy sobie normalnie, chyba ze ktos chce usiąść to zejdzie.

a wogule on spał do 4 m-ca w łóżku i sie oduczyl po nieprzespanym tygodniu. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...