Jump to content
Dogomania

KOSZALIN - stara kaukazka GRANDA. Po byle jakim życiu ma Prawdziwy Dom. I to jaki...


kinga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muszę!
Musze Wam cos opowiedziec.

Wczoraj przeżyłąm coś zatrważającego.
Otóz, będąc juz na ostatnim spcerku w hotelu z Sabą Angielką (to ta co mi ją zwrócili po prawie 9 miesiącach - info dla Kingi)

to Ona:
[img]http://img509.imageshack.us/img509/2141/sabaangielka2aum3.jpg[/img]
chodzimy sobie na łączce obok posesji hoteleowej, chodzimy, chodzimy.
Ją oddali bo (podobno) rzuca się na psy i podgryza ludzi.
Więc ja uwaznie obserwujemy w tym względzie, od trzech tygodni nie rzuciłą się na żadnego psa (nawet przechodząc obok kojców) i nie usiłowała nikogo podgryzać, ale odbiegam od tematu.
Chodzimy, chodzimy... nagle Saba zaczyna szczekać, zjeżyła się cała i patrzy w dół gdzie jest sad sąsiada; więc ja też się tam gapię; bo na co ona może szczekać???
Sa tam: kury, owce i maleńki pieseczek na łąńcuchu. Więc na co?
Patrzę coś leci... duże, krowa? Nie krowa!
BOsz ty mój. DZIK. ODYNIEC.

Kurna. Tu Saba już w amoku; wyrywajac się; ja na środku łąki, a na nas leci ten DZIK; ja kurna w nogi, Sabę za sobą; myk z murku (1, 3 m) ciągnę Sabę.
Ta warczy.
Sciągnęłam.
Myk za bramę. Bramę zamykam. Leci p. Tomek. I krzyczy Dzik, dzik. Ja krzyczę wiem, wiem właśnie uciekamy.
I tak to było.
Ale się zestrachałam.
Bo gdyby on do nas podbiegł to MUSIAŁBYM puścić psa i byłoby po psie.

A potem moje wredne koleżanki się ze mnie rechotały.
Rechotały i rechotały.
I powiedziały, że powinnam go złapac i wykastrować, i że się do niczego nei nadaję :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Muszę!

A potem moje wredne koleżanki się ze mnie rechotały.
Rechotały i rechotały.
I powiedziały, że powinnam go złapac i wykastrować, i że się do niczego nei nadaję :([/quote]

no tak - i teraz bęzdie sie rozmnażał w sposob zupełnie niekontrolowany :-(
i produkował mnóstwo młodych dzików-agresorów :shake:

...gdyby tak każdy się przede wszystkim BAŁ, to... szkoda gadać.

a wczoraj, mar.gajko - deklarowałaś, ze powinnaś była zostać oborową i z bydłem pracować, ktore to lepsze od ludzi...- a Ty na widok głupiego odyńca przez mury skaczesz w amoku :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']no tak - i teraz bęzdie sie rozmnażał w sposob zupełnie niekontrolowany :-(
i produkował mnóstwo młodych dzików-agresorów :shake:

...gdyby tak każdy się przede wszystkim BAŁ, to... szkoda gadać.

a wczoraj, mar.gajko - deklarowałaś, ze powinnaś była zostać oborową i z bydłem pracować, ktore to lepsze od ludzi...- a Ty na widok głupiego odyńca przez mury skaczesz w amoku :shake:[/quote]

Ale nei leśną oborową; tylko zwyczajną:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Ale nei leśną oborową; tylko zwyczajną:diabloti:[/quote]

ot, wymagania, żądania, pretensje, że coś jest inne, niż miało byc :shake:

...a swoją drogą, ja zawsze miałam nadzieję, ze spotkany dziko dzik nie wpadnie na pomysł, aby szarżowac na mnie :shake:

Mariolu - CÓŻ on takiego w Tobie zobaczył, że tak się wkurzył? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Piekna jest ta Granda ciotko Kingo.
Ale to Ci nie pomoże - że aż tutaj się przypominac muszę :mad: oberwiesz. Żeby aktualności musiały mi meilem inne osobuy przysyłac pisząc, że mam na allegro psy których już nie ma i mam usunąć.

Wstydź się. Fuj!!!!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Piekna jest ta Granda ciotko Kingo.
Ale to Ci nie pomoże - że aż tutaj się przypominac muszę :mad: oberwiesz. Żeby aktualności musiały mi meilem inne osobuy przysyłac pisząc, że mam na allegro psy których już nie ma i mam usunąć.

Wstydź się. Fuj!!!!:shake:[/quote]

ha :diabloti:
wczoraj wszystko sprawdziłam na allegro, wszyściutko :p
- dlatego patrzę Ci w oczy, supergogo kochana, prosto - i niestety dochodzę do wniosku, ze wszystko, co tm wisi, aktualne nadal :shake:

...a szczerze mówiąc, to sie zdziwiłam, ze ja taka skrupulatna i tak na bieżąco aktualizuję :crazyeye:
...a teraz doczytałam, ze to nie ja :placz:... tylko INNI zaktualizowali :oops::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga'][B]Angelika![/B]
buda dotarła?
i czeka na wypełnienie od środka?
ps: wyjaśniam zawczasu: NIE Grandą - Granda nadal szuka domu... ;)[/quote]

Wypełniona, oj wypełniona...pełna temperamentu[IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify36/002.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzik[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/651.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/659.gif[/IMG][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/651.gif[/IMG]! Odyniec (a może maciora :evil_lol:). Co się w tym Krakowie dzieje???
Ale Saba cudowna!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Piekna jest ta Granda ciotko Kingo.
Ale to Ci nie pomoże - że aż tutaj się przypominac muszę :mad: oberwiesz. Żeby aktualności musiały mi meilem inne osobuy przysyłac pisząc, że mam na allegro psy których już nie ma i mam usunąć.]

A te inne osoby to kto :oops:?

Hop Granduniu, leniuszku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...