Jump to content
Dogomania

Puchar Polski Agility - 10 i 11 lipca w Wawie :)


Robull

Recommended Posts

Sportowy Klub Agility FORT oraz Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Warszawa zapraszają wszystkich chętnych (członków ZKwP) na 2-dniowe zawody Pucharu Polski Agility 2004.


  • Data zawodów: 10-11.07.2004
    Miejsce: Ośrodek Szkoleniowo-Sportowy Wojskowej Akademii Technicznej (WAT) w Warszawie ul. Kartezjusza 1
    Organizatorzy zawodów: Sportowy Klub Agility FORT oraz Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Warszawa
    Ranga zawodów: Puchar Polski Agility 2004
    Sędzia zawodów: Carl de Rouck z Belgii
    Opłata startowa 1): 60 PLZ
    Zgłoszenia przyjmuje 2): Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Warszawa
    a) Fax: (022) 628-21-54
    b) e-mail: [email protected]
    c) pocztą lub osobiście: ZKwP Oddział Warszawa, 00-585 Warszawa, ul.Bagatela 10
    Termin nadsyłania zgłoszeń 3): do 21 czerwca 2004 włącznie
    Przewidywane konkurencje 4):
    Sobota: A1; A2; A3; Agility i Jumping (Puchar Polski Agility 2004)
    Niedziela: A1; A2; A3; Agility i Jumping (Puchar Polski Agility 2004)
    Propozycja zakwaterowania 5): Hotel Asystencki WAT ul. Kaliskiego 9. Pokój 2-osobowy już od 70 zł/doba ze śniadaniem i
    ok. 5 min. pieszo od Ośrodka Szkoleniowo-Sportowego WAT

Mapka oraz szczegółowy plan zawodów będą wysłane wraz z potwierdzeniem przyjęcia zawodnika.

1) Płatne w kasie Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Warszawa lub przelewem bankowym na konto: ZKwP O/W-wa, PKO BP VI O/W-wa 09 1020 1068 0000 1502 0000 2964 z dopiskiem „AGILITY”

2) Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko przewodnika, imię psa, jego wiek, rasę oraz kategorię.

3) Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać potwierdzenie dokonania opłaty startowej. Zgłoszenia nieopłacone nie zostaną przyjęte.

4) Punktacja do klasyfikacji Pucharu Polski Agility 2004 liczona będzie za każdy dzień oddzielnie, czyli łącznie można zdobyć maksymalnie 10 punktów.

5) Zakwaterowanie zawodnicy organizują sobie we własnym zakresie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o zadawanie pytań - na wszystkie z przyjemnością odpowiem 8)

Link to comment
Share on other sites

A przy okazji, gdybyś znał termin składania zgłoszeń na Płock, to poproszę o Info.
Zgłoszenia do Płocka przyjmowane są do 15 maja. Do zgłoszenia musisz dołaczyć potwierdzenie dokonania opłaty startowej oraz ksero/skan legitymacji ZKwP.
Link to comment
Share on other sites

Robull,

A czy zwykły śmiertelnik :wink: czyli chetny do zobaczenia zawodów będzie miał tam wstęp ? Chetnie bym takie zawody zobaczyła i przyciągneła TZ'ta - moze by zaskoczył i zechciał później poćwiczyć z Chipem w którymś z warszawskich klubów :P

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, tak jak na każdą wystawę, czyli po wypupieniu biletu.

Najprawdopobniej w sobotę wstęp będzie wolny, bo wtedy nie będzie jeszcze wystawy, która jest jednodniowa.

Byłem wczoraj na tym ośrodku, na który brama była szeroko otwrta i kazdy mógł sobie wejść. Mam nadzieję, że dokładnie tak samo będzie 10 lipca...

Link to comment
Share on other sites

Jesli chcesz wejść z psem na wystawę (nie ma znaczenia, czy odbywają się na niej zawody, czy nie), to musisz mieć przy sobie książeczkę zdrowia psa z wstęplowanymi ważnymi szczepieniami oraz zaświadczenie od weterynarza - tzw. wystawówka.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wszystkim zainteresowanym lipcowymi zawodami przypominam, że 21 czerwca (najbliższey poniedziałek) mija termin przyjmowania zgłoszeń. Do tego czasu należy przesłać zgłoszenie wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty startowego w wysokości 60 zł.

Jednocześnie pragnę zdementować plotkę, jakoby osoby, które wpłaciły 40 zł tytułem opłaty startowej na niedoszłe zawody w Płocku, teraz mogą na zawody w Warszawie wpłacić jedynie 20 zł. Jest to oczywiście nieprawda z bardzo prostej przyczyny – organizacją obu imprez zajmują się niezależne od siebie jednostki.

W razie jakichkowiek wątpliwości proszę o zadawanie pytań.

Link to comment
Share on other sites

Własnie czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie co jest potrzebne jeżeli chodzi o szczepienie. Książeczka zdrowia, zaświadczenie od weterynarza??

Zwykły czy powiatowy??

Pozdrawiam

Marzena i Zuzia

ps Jutro jadę sie zgłosić i mam nadzieję do zobaczenia na zawodach.

ps2 Jak jest z kartami pracy ? Cos trzeba wypelnic? Zupelnie nie orientuje sie w temacie. Niedawno zmienilam klub i nie wiem czy karte z Poznania uda mi sie wydobyć, za dużo na niej nie było 2 detki i jeden z punktami karnymi.

Z góry dziekuje za odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Aby wejść na wystawę przeważnie potrzebna jest tzw. wystawówka - zaświadczenie od lekarza weterenarii. Nie ma potrzeby poświadczania go u powiatowego.

Jeśli masz już Kartę Pracy Agility, to powinnas ją wydobyć - to jest Twój dokument.

Marzena, gdzie teraz trenujesz?

Link to comment
Share on other sites

Zwrócono mi uwgę, że nie podałem :oops: nr tel. do Hotelu Asystenckiego WAT ul. Kaliskiego 9 - hotel nalbliższy miesca zawodów i chyba jeden z najtańszych w Warszawie. Przepraszam i już naprawiam błąd:

Rezerwacje: 683 73 64

Recepcja: 683 79 25

Link to comment
Share on other sites

Początek zawodów zaplanowany jest w sobotę na godz. 10 – jeszcze to potwierdzę później.

W sobotę nie powinno być żadnego problemu z wejściem na teren, ponieważ nie będzie jeszcze wystawy. Natomiast z tego, co się zorientowałem, to na wystawy zazwyczaj wpuszczane są jedynie psy zgłoszone na daną imprezę, których właściciele mają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Tak, więc jeśli wybierasz się jako kibic, to proponuję, aby na wszelki wypadek czworonóg został w domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...