Jump to content
Dogomania

II MWPR Białystok 30-31.08.2008


piotrjan

Recommended Posts

tzn ile? bo ja kurcze nie placilam i nie wiem czy gnac

edit: gnam, bo mamuska niedlugo do banku jedzie a juz jest na miescie xD i lece z danymi to zaplaci, uf dobrze ze jeszcze jest po starej cenie dzis xD

tak to jest gdy zostawiam wszystko na ostatnią chwile...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Wystawcy krajowi - opłaty wnoszone do 14.08.2008:[/B]
- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]90 zł[/B]
- za każdego następnego (bez katalogu) [B]70 zł[/B]
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B]45 zł[/B]
- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) [B]45 zł[/B]
- para hodowlana (bez katalogu) [B]30 zł[/B]
- grupa hodowlana (bez katalogu) [B]30 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']
kurczę - boję się tej wystawy, że znowu się wygłupie z moim boorkiem :roll:[/quote]

Będzie dobrze :cool3:
Dogomaniacy będą Wam wiernie kibicować i foty robić na ringu :cool1:
Oby się wasza ocena nie nałożył z oceną Gramiszona :roll:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza13']Będzie dobrze :cool3:
Dogomaniacy będą Wam wiernie kibicować i foty robić na ringu :cool1:
Oby się wasza ocena nie nałożył z oceną Gramiszona :roll:;)[/quote]

ja się obawiam, że nie będzie co focić :roll: ta oślica mi dwa razy już z ringu uciekła :roll: w zasadzie nie boję się wystawy, modlę się, żeby znowu nie nawiała, bo to nic fajnego...suka do wystawy jest przygotowana, wszystko umie co trzeba, ale ma jakiś "murek" od wystawy w Warszawie, z którym walcze... nie liczę na nic, na żadne CWC ani tym bardziej nic więcej - będzie sukces jak dostanie chociaż bdb i pozwoli się ocenić, chociaż tyle jak się uda to będę płakać z radości...ale tak bywa jak się bierze do siebie rocznego psa i chce się z nim pracować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']niech się weekend skończy :evil_lol:
kurczę - boję się tej wystawy, że znowu się wygłupie z moim boorkiem :roll:[/quote]
ja też się boję, nie martw się : P Grami to niestety nie jest małpka wystawowa;)
[quote name='Iza13']Będzie dobrze :cool3:
Dogomaniacy będą Wam wiernie kibicować i foty robić na ringu :cool1:
Oby się wasza ocena nie nałożył z oceną Gramiszona :roll:;)[/quote]
właśnie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ja się obawiam, że nie będzie co focić :roll: ta oślica mi dwa razy już z ringu uciekła :roll: w zasadzie nie boję się wystawy, modlę się, żeby znowu nie nawiała, bo to nic fajnego...suka do wystawy jest przygotowana, wszystko umie co trzeba, ale ma jakiś "murek" od wystawy w Warszawie, z którym walcze... nie liczę na nic, na żadne CWC ani tym bardziej nic więcej - będzie sukces jak dostanie chociaż bdb i pozwoli się ocenić, chociaż tyle jak się uda to będę płakać z radości...ale tak bywa jak się bierze do siebie rocznego psa i chce się z nim pracować ;)[/quote]
weź ze sobą jakieś dla niej pyszne, ulubione jedzenie, zrobi wszystko;) nawet mój Gram za ser przychodzi na zawołanie, a to nie lada wyczyn:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']Ooooo i jak zrobiłaś wstążkę? Napisałas czy wyszyłaś? :D[/quote]

Napisałam zwykłym długopisem, markerem się nie dało ; )

[quote name='agnethka']ja się obawiam, że nie będzie co focić :roll: ta oślica mi dwa razy już z ringu uciekła :roll: w zasadzie nie boję się wystawy, modlę się, żeby znowu nie nawiała, bo to nic fajnego...suka do wystawy jest przygotowana, wszystko umie co trzeba, ale ma jakiś "murek" od wystawy w Warszawie, z którym walcze... nie liczę na nic, na żadne CWC ani tym bardziej nic więcej - będzie sukces jak dostanie chociaż bdb i pozwoli się ocenić, chociaż tyle jak się uda to będę płakać z radości...ale tak bywa jak się bierze do siebie rocznego psa i chce się z nim pracować ;)[/quote]


A co miałyście jakieś przykre zdarzenie w Warszawie, czy tak po prostu coś sie w niej zablokowało ?
Właśnie to jest najważniejsze, ze chcesz z nią pracować, praca zawsze przynosi efekty mniejsze czy większe, ale zawsze ; )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']weź ze sobą jakieś dla niej pyszne, ulubione jedzenie, zrobi wszystko;) nawet mój Gram za ser przychodzi na zawołanie, a to nie lada wyczyn:evil_lol:[/quote]

nie pomaga - w Zakopanem próbowałam ratować się jak nigdy kabanosem, którego pies w życiu nie je, a szaleje na punkcie samego zapachu :roll:

do B-stoku biorę jej ukochaną piłkę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza13']

A co miałyście jakieś przykre zdarzenie w Warszawie, czy tak po prostu coś sie w niej zablokowało ?
Właśnie to jest najważniejsze, ze chcesz z nią pracować, praca zawsze przynosi efekty mniejsze czy większe, ale zawsze ; )[/quote]

sędzia kazał staffiki na stole stawiać, a ja nie wiedziałam, że Elita jako szczenię miała wypadek i mało zawału mi nie dostała jak ją chciałam postawić, a potem na siłę jej zęby sprawdzili :roll: bo na pierwszej wystawie w Lublinie jak byłyśmy (miałam 9dni na przygotowanie obcego sobie wówczas psa) wygrałyśmy Zw.Mł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']może niech ktoś inny ją wystawi?:razz:[/quote]'

eeej...no kurde...tniecie mi skrzydła :roll:


[quote name='zakla']Yhh, a moja suka calkowicie wylysiala mi na wystawe, wiec JCh chyba nie skonczymy:evil_lol:[/quote]

biedactwo :shake: hmm...przyklej jej spowrotem :evil_lol:


a ja czekam na jakieś newsy, ale póki co cisza na strone :diabloti:

[SIZE=1](będę miała na ręku niebieską wstążeczkę od medalu naszej suki z 1999r. hihi....)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']No i wydalo sie gdzie jedziecie:evil_lol: my na bialystok nie ruszamy:placz: wiec tym razem anethka nie pogadamy;) ja trzymam mocno kciuki za Elitke, a jak zrobi taki numer jak w Zakopcu to:mad: hehe zartuje:eviltong: Ale musi byc dobrze[/quote]

śledzisz mnie? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...