Jump to content
Dogomania

II MWPR Białystok 30-31.08.2008


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']a co można pisać, :P ??
ja sier zjawie kocham białystok, i pewnie znowu u znajomych na biesiadke zostaniemy po wystawie mmmm :)[/quote]

Hihi:evil_lol: bo Białystok jest do kochania:eviltong::loveu:A biesiadka znowu w towarzystwie długiego balerona?:evil_lol:;) Lubię go....:lol:

[quote name='panienkabubu']Ta sama sędzina co w Katowicach w marcu też na międzynarodowej.. Ech..[/quote]

Od marca do sierpnia kupa czasu;):p i odległośc między Katowicami a Białymstokiem też spora.....i nie powiesz mi,że ci sami przedstawiciele rasy "latają" tak z jednego końca Polski na drugi-w końcu to kawałek;):eviltong:

[quote name='panienkabubu']To się okaże za niecały miesiąc czy zła, ale dla mnie to bezsens, że w kółko Ci sami sędziowie oceniają te same rasy, np. p. Rogowska jest chyba na 5ciu wystawach w tym roku wystawa po wystawie :/ Szkoda gadać..[/quote]

Jak się u tej sędziny nie uda w Katowicach,to zawsze zostaje Białystok za...5 miesięcy;)Żartuję,oczywiśie:eviltong::evil_lol:,życzę WSZYSTKIEGO w Katowicach,ale ZAWSZE ZAPRASZAM Białegostoku;):loveu:.A to,że sędziowie się powtarzają,znaczy chyba,że ich ciut mało-=trzeba zacząć się uczyć i wstąpić w szeregi sędziowskie /ja tam nie narzekam nigdy-sędziowie są jacy są,ja się uczyć nie będę bom ...leniwa:oops: i mądra:diabloti:,o skromności wrodzonej nie wspomnę:evil_lol::diabloti::roll:/.

[quote name='Toller']Gdyby tak Pani Sobieszczańska miała Nova Scotia Duck Tolling Retrievery?? Byłoby lepiej niż jest teraz - ale oczywiście to tylko nieśmiała sugestia :oops:[/quote]

Sugestie lubimy;):lol: i coś ośmielimy się pokombinować w tej kwestii:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']tak własnie u niego ;) ;) ;)[/quote]

Przy baleronie da się w ogóle biesiadować?:roll::evil_lol:On jest pazerny i zawsze głodny.....:diabloti:u moich znajomych /również szczęśliwych posiadaczy głodomora;)/drzwi do lodówki były zaparte wielkim kamieniem ,takim prawie głazem:diabloti:-gdyby nie kamyczek głodowaliby zapewne,a cóż mówić o biesiadzie....;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Przy baleronie da się w ogóle biesiadować?:roll::evil_lol:On jest pazerny i zawsze głodny.....:diabloti:u moich znajomych /również szczęśliwych posiadaczy głodomora;)/drzwi do lodówki były zaparte wielkim kamieniem ,takim prawie głazem:diabloti:-gdyby nie kamyczek głodowaliby zapewne,a cóż mówić o biesiadzie....;):evil_lol:[/quote]


ostatnio sie udalo, i nawet nic nie podwedził ;) dziwne nie? ;) :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

I ja mam miłe wspomnienia z ostatniej wystawy. Chętnie bym pojechała. Mam jednak pytanko: czy dla labradorów nie znalazłby się jakiś sędzia zagraniczny? Gdzie nie spojrzę tam sędziuje Pani Sobieszczańska ;)
Serdeczne Pozdrowienia dla Matagi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='panienkabubu']Ta sama sędzina co w Katowicach w marcu też na międzynarodowej.. Ech..[/quote]

Od marca do sierpnia,kiedy jest Białystok ,mija CAŁE 5 miesięcy:eviltong:Poza tym gdzie Katowice,a gdzie Białystok-nie każdy ze Śląska przyjedzie na Podlasie,bo to jednak kawałek drogi.Dalej,nie każdy pies mógł w Katowicach dostać CWC czy Caciba-mógł być za młody,albo inny był w marcu lepszy,więc może do tej sędziny przyjechać do Białegostoku i dostać w/w tytuły;):eviltong:

[quote name='panienkabubu']To się okaże za niecały miesiąc czy zła, ale dla mnie to bezsens, że w kółko Ci sami sędziowie oceniają te same rasy, np. p. Rogowska jest chyba na 5ciu wystawach w tym roku wystawa po wystawie :/ Szkoda gadać..[/quote]

Marudzisz:pP.Rogowska nie sędziuje Twojej rasy wystawa po wystawie/mówię o Cacibówkach/,zanim ją zaprosiliśmy,sprawdziliśmy dokładnie od Krakowa po Sopot.

[quote name='Toller']Gdyby tak Pani Sobieszczańska miała Nova Scotia Duck Tolling Retrievery?? Byłoby lepiej niż jest teraz - ale oczywiście to tylko nieśmiała sugestia :oops:[/quote]

Ojjjj,chyba sie nie da.....:shake:labków będzie miała full,ale pomyślimy przyszłościowo.

[quote name='yolencia']I ja mam miłe wspomnienia z ostatniej wystawy. Chętnie bym pojechała. Mam jednak pytanko: czy dla labradorów nie znalazłby się jakiś sędzia zagraniczny? Gdzie nie spojrzę tam sędziuje Pani Sobieszczańska ;)
Serdeczne Pozdrowienia dla Matagi :loveu:[/quote]

Dzięki Jolu za pozdrowienia !!!:loveu:i cieszę się,że się w ubiegłym roku podobało:lol:,pomimo Twojego i Gabi specyficznego zwiedzania Białegostoku wieczorową porą:evil_lol:.Niestety,p.Sobieszczańska w tym roku już "zaklepana" na labradory,ale w przyszłym będzie ktoś zagramaniczny.A Ty i Gabi już macie zaklepany pokój w MOSiRz-e-więc spróbuj nie przyjechać:mad::evil_lol:Już sie cieszę na spotkanie Was:multi:.

[quote name='Asiaczek']Asiaczki juz wysłały zgłoszenia. Juz zaczynamy się cieszyc na spotkania w miłym gronie...:lol:
Pzdr.[/quote]

Super!!!!!:loveu:Ja sie również cieszyć!!!!!:lol::loveu:Aaaaa,jeszcze nie umiem Ci odpowiedzieć na Twoje telefoniczne pytanie,bo nikt na ten temat nie dumał,ale jak będe wiedziała,to krzyknę.

[quote name='MEGNUM']I my też sie wybieramy. Zaczynamy młodzież od międzynarodówki hihi. Ale blisko i ciepło więc jedziemy:p[/quote]

Dobra decyzja!:multi:.

[quote name='cawir']JA ze swoją Bellą też mamy plana co by zawitać na tą wystawe :D[/quote]

[quote name='Asiaczek']No, powoli temat się rozkręca... A co to będzie, gdy termin będzie juz całkiem niedaleko...?
Pzdr.[/quote]

hihihihi-wtedy wyrzuce kompa za okno:evil_lol:;):evil_lol:-żartuję;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witaj, Wrócona do Życia, Matagi!
Cieszę się, że "dałaś głos" i to na dodatek całkiem "do rzeczy"!

A, zaraz wyślę PW, Będziesz jeszcze na kompie?
Pzdr.[/quot

Witam,witam!!!:lol:
"Życie" w postaci netowej wróciło,komóra stara tyż sie nawróciła;),więc będę tu odpowiadać i podpowiadać,no i oczywiście zbierać joby od niezadowolonych,bo tacy są niestety zawsze gdzieś:p,chyba,że w tym roku wszyscy będą hepi....:cool3::roll::lol: -pomarzyć zawsze wolno,nie?:evil_lol:;)

PW odebrałam,odpisałam:lol:,zapamiętałam!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Matagi[/B] Uwielbiam zwiedzać z Gabi kazde miasto. Możesz mi wierzyć na słowo że kazda podróż z Nią jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju :evil_lol:
Zwiedzanie Białegostoku było cudowne, choć poznałam to miasto "przelotnie" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolencia'][B]Matagi[/B] Uwielbiam zwiedzać z Gabi kazde miasto. Możesz mi wierzyć na słowo że kazda podróż z Nią jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju :evil_lol:
Zwiedzanie Białegostoku było cudowne, choć poznałam to miasto "przelotnie" :evil_lol:[/quote]

Wierzę,wierzę!!!!;):lol:Więc w tym roku czas na bardziej szczegółowe zwiedzanie!:lol:

Link to comment
Share on other sites

No chciałabym przyjechać na to bardziej szczegółowe zwiedzanie Białegostoku, jednak czekają mnie remonty domostwa, czego wybitnie nie lubię :angryy: W każdym razie postaram się wyrobić w czasie. Miło mi będzie znów spotkać się z Tobą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jesoooo, niech służby porzadkowe Miasta Białystok uważają, bo nadlatują.... hm... jakby tu powiedzieć, a nie urazić...:evil_lol:
Pzdr.[/quote]

Białostockie służby porządkowe są okiej,jakoś kochają psy,w dni wystawy duuuuużo uchodzi płazem wystawcom,nawet za łamanie przepisów nie każą mandatami,tylko wygłaszają przemówienia pouczające:evil_lol:/moi znajomi przerabiali:evil_lol:/.

[quote name='yolencia']No chciałabym przyjechać na to bardziej szczegółowe zwiedzanie Białegostoku, jednak czekają mnie remonty domostwa, czego wybitnie nie lubię :angryy: W każdym razie postaram się wyrobić w czasie. Miło mi będzie znów spotkać się z Tobą :loveu:[/quote]
Zrób sobie remont psychiczny od remontu domostwa i przybywaj na zwiedzanie Białegostoku:lol:Zobaczysz jakiego natchnienia remontowego dostaniesz po wystwie białostockiej!!!!;)Moja chałupa stara,trwa wieczny remont i remament,jak mam dosyć to spadam na jakąś wystawe i mam świeża wenę i chęci-spróbuj tak-działa;) A jak miło spędzisz dwa dni bez remontu:eviltong:Przyjeżdżaj!!!!!!Plissssssssssss:multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Wierzę,wierzę!!!!;):lol:Więc w tym roku czas na bardziej szczegółowe zwiedzanie!:lol:[/quote]

My dokładnie zwiedziliśmy Białystok w zeszłym roku kiedy szukalismy informacji gdzie jest stadion. Zaliczylismy 3 stacje benzynowe, jakies sklepy, przechodniów, baaa nawet stojacego taksówkarza. Nikt nie wiedział!!!!
Aż krążąc trafilismy na dworzec i tam już jeden z taksówkarzy nie robił dziwnych oczu po usłyszeniu haseł: Wystawa psów, stadion, zwierzyniec:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']My dokładnie zwiedziliśmy Białystok w zeszłym roku kiedy szukalismy informacji gdzie jest stadion. Zaliczylismy 3 stacje benzynowe, jakies sklepy, przechodniów, baaa nawet stojacego taksówkarza. Nikt nie wiedział!!!!
Aż krążąc trafilismy na dworzec i tam już jeden z taksówkarzy nie robił dziwnych oczu po usłyszeniu haseł: Wystawa psów, stadion, zwierzyniec:lol:[/quote]

Znaczy się w Waszym przypadku trafiliście na jakichś wredów,albo na pseudobiałostoczan/takich co sprzedali gdzieś tam morgi i mieszkaja w Białymstoku/,bo ten stadion jest naprawdę znany,wystarczy podać hasło Zwierzyniec;)Ale nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło-już wiecie gdzie jechać w tym roku!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...