Jump to content
Dogomania

!!! Uwaga Adopcje Niemieckie !!!


Charly

Recommended Posts

[B][SIZE=4][COLOR=red]!!! UWAGA WSZYSTKIE ADOPCJE NIEMIECKIE !!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=black]PROSZE O KONTAKT WSZYSTKIE ADOPCJE NIEMIECKIE. OSOBA Z NIEMIEC SZUKA PSÓW Z POLSKI. MOŻE TO BYC OSOBA MIŁA, INTELIGENTNA, PŁACĄCA ZA TRANSPORT ITD.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4]W ŻADNYM WYPADKU NIE MOŻE DOSTAC PSIAKOW !!! DANE SĄ U MNIE. [/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]DANE BEZWZGLEDNIE MUSZĄ BYĆ TRAKTOWANE [U]POUFNIE[/U]. NIE PRZEKAZYWAC TRZECIM ITD.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000](prosze nie traktujcie tego jak sensacji;[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]sprawa poufnosci jest bardzo wazna.)[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=black][U]KONTAKT[/U]:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]na forum na pw[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

ojej. to moze ja zmienie tytul. Biedna auraa. ledwo sie udalo, a tu Charly Cie o atak przyprawia. bardzo przepraszam. Ale auraa, strasznie wazna sprawa.

nie wiem dokladnie. wiesz jak to jest. takie obrzydliwstwa nie chce sie wiedziec. w kazdym razie napisali, ze psychol totalny. oczywiscie nie na pierwszy rzut oka. sorry, ze tak szokuje, ale co mam zrobic.

koles wlasnie chce wejsc na polski rynek psiakow. moze i te z gieldy niestety dostanie albo i na pewno.niestety. niech przynajmniej dogo psom sie upiecze.

a jak tam Ricus. udalo sie?

Link to comment
Share on other sites

koles z Niemiec. przekazalam info które dostalam. na gieldzie inni tak i tak probuje pieski hurtem kupowac. wlasnie taki jeden zostal tez na czarnych kwiatkach umieszczony.

Tez z niemiec to jakis psychol. tak mi go okreslono. okrutny zwyrodnialec. co robi? nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,ze jeżeli ta informacja jest rzetelna, trzeba zgłosić to na policję i zwyrodnialca starać sie zamknąć.
Nie wystarczy ogłaszać na giełdzie - gdzie?- giełdy są w każdym większym mieście...
Ludzie pozbywają sie zwierząt,które bezmyślnie rozmnożyli, albo przez przypadek i są szczęśliwi,że ktoś chce je wziąć.
Do wszystkich nie dotrzesz, trzeba chyba od drugiej strony się zabrać za tego gościa ?

Link to comment
Share on other sites

nic nie mam. info dostalam z niemiec z organizacji, z ktora nawiazalam kontakt w trakcie szukania domku dla Biszkopta z Krzyczek.

mysle, ze kazdy robi co moze.

Ta informacja jest rzetelna. niestety nie moge publicznie podac danych, poniewaz mam info traktowac poufnie, o co i tych prosze, ktore te dane juz posiadaja. Nie tylko poufnie tu na forum, ale takze wszedzie indziej.

co oznacza, ze cos sie juz na kolesia szykuje

ale takich jest wielu. niestety. tylko ze ten jest wybitny.

Ja wiem, ze juz by sie chcialo goscia i takich podobnych przyskrzynic.
ale..na takim allegro np. takich jest sporo. dzisiaj jeden gosciu szukajacy hurtowo yoreczkow i innych psow zostal umieszczony na czarnych kwiatkach.

jeden z ilu?? nie rozmnazac, sterylizowac. tak jest chyba najlepiej.
ale o czym ja tu mowie... sami wiecie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...