Jump to content
Dogomania

Powitania - jesteś nowy? Przedstaw się!


BBeta

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Witam wszystkich cieplutko wkrótce bede szczęsliwą posiadaczką cocker spaniela, pieska kupił mi mąż od znajomych (bez rodowodu) wiem ze nie pochwalacie kupna od pseudo hodowli ale stało sie, piesio kupiony ,będzie to suczka nazywa się Tina i jak ją tylko zobaczyłam to się w niej zakochałam jest przecudna,umaszczenia rudego ,Tinka ma do nas zawitać 01.11.2009 a i zapomnialam wspomnieć ze ma 8 tygodni i już się nie moge doczekać kiedy u nas będzie:D

Agenciaraa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agenciaraa']Witam wszystkich cieplutko wkrótce bede szczęsliwą posiadaczką cocker spaniela, pieska kupił mi mąż od znajomych (bez rodowodu) wiem ze nie pochwalacie kupna od pseudo hodowli ale stało sie, piesio kupiony ,będzie to suczka nazywa się Tina i jak ją tylko zobaczyłam to się w niej zakochałam jest przecudna,umaszczenia rudego ,Tinka ma do nas zawitać 01.11.2009 a i zapomnialam wspomnieć ze ma 8 tygodni i już się nie moge doczekać kiedy u nas będzie:D

Agenciaraa:)[/QUOTE]
[B]Agenciaraa[/B], witamy na dogo! :multi:

Pochwal się swoją kruszynką. :cool3:

A znajomych namów na sterylizację suni. ;)

Link to comment
Share on other sites

oczka sa własnie w trakcie leczenia zakrapiamy jej i antybiotyk dostawała nazwy antybiotyku nie pamietam (wyrzuciłam opakowanie) a kropelki nazywają się Maxitrol ,oczka ropiały infekcje miała a teraz juz jest znacznie lepiej ale kuracja zakrapiania nadal trwa a antybiotyk sie skończył dzis rano ,jeszcze zapomniała bym dodać że przed zakrapianiem oczka ma przemywane przegotowaną letnią wodą (lekaż tak zalecił)

Link to comment
Share on other sites

Witam,
1,5 tyg. temu zagościła u nas moja księżniczka ZOYA :multi: teraz juz ma 8tyg.
Papierow nie ma:oops: tatuś był ...niewymiarowy cokolwiek to znaczy:roll: ale wygląda jak cockerek.
Póki co to daje popis swojego nołogowego gryzienia co popadnie:razz:, a zwłaszcza moje nogawki i ręce :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JUSTA&Zoya']Witam,
1,5 tyg. temu zagościła u nas moja księżniczka ZOYA :multi: teraz juz ma 8tyg.
Papierow nie ma:oops: tatuś był ...niewymiarowy cokolwiek to znaczy:roll: ale wygląda jak cockerek.
Póki co to daje popis swojego nołogowego gryzienia co popadnie:razz:, a zwłaszcza moje nogawki i ręce :roll:[/QUOTE]
JUSTA&Zoya, witam na dogo! :multi:

Śliczna ta Twoja Zoyka. :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na forum jestem od jakiegoś czasu, a dopiero teraz zobaczyłem ten temat. :oops:
Więc, [COLOR=Orange][SIZE=4]Witam Was wszystkich.[COLOR=Black] [SIZE=2]
Posiadam psa w typie Cocker Spaniela Angielskiego. Ma on obecnie 8,5 miesiąca. Największą przyjemność daję mu wybieganie się w dużej trawię pokrytej rosą i leżenie do góry nogami na łóżku.:diabloti: Można go zobaczyć w galerii którą ma już założoną, zapraszamy.:cool3:

Pozdrawiamy. ;)
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam sie i ja :)
Od paru dni mamy naszego Lorda, cocker spanielka Cheeky'ego. Chyba dobrze trafilam, bo bedziemy potrzebowac troche pomocy i wsparcia ;). Cheeky ma juz 2lata i 8 miesiecy. Jest bardzo, bardzo kochany i widze w nim duzy potencjal i chec do wspolpracy, ale jednak trzeba go szkolic od podstaw... wiele mu brakuje do dobrych manier.
No coz zaczynamy droge do obopolnej satysfakcji ;) Acha mamy jeszcze kota, no i juz po paru konfrontacjach i nawet nie jest zle ;) moze nawet sie polubia...
mama kasia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam !
Na dogo jestem od jakiegoś czasu teraz zobaczyłam ten temat.
Jestem szczęśliwą posiadaczką suczki w typie cocker spaniela angielskiego.:loveu:
Suczka zwie się Tina i ma około 10 miesięcy..:p
Najbardziej lubi wodę, strasznie ucieka i niestety niemoge jej puszczać ze smyczy :placz:
Bardzo ja kocham i teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do galerii...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikola & Tina']Witam !
Na dogo jestem od jakiegoś czasu teraz zobaczyłam ten temat.
Jestem szczęśliwą posiadaczką suczki w typie cocker spaniela angielskiego.:loveu:
Suczka zwie się Tina i ma około 10 miesięcy..:p
Najbardziej lubi wodę, strasznie ucieka i niestety niemoge jej puszczać ze smyczy :placz:
Bardzo ja kocham i teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do galerii...[/QUOTE]
Witamy, witamy! :multi:


Spróbuj poćwiczyć przychodzenie na zawołanie, najlepiej najpierw w domu, później na podwórku na lince treningowej. Wołasz psa wielokrotnie w domu/na spacerze i za każdym razem, gdy przyjdzie dajesz mu smakołyk lub zabawkę. Psiak szybko skojarzy, że przychodzenie na zawołanie jest fajne. Jeśli psiak nie zna jeszcze tej komendy ćwiczenia na dworze zacznij z linką treningową.

Poza tym, gdy pies nie chce przyjść, nie goń go, tylko uciekaj w odwrotną stronę.

Jeśli jesteś w obcych miejscach, gdzie psiak mógłby się zgubić puszczaj go z linką treningową. Kup w sklepie budowlanym ok. 10-15 metrów taśmy (takiej z jakich robi się smycze) i karabińczyk. Zawiąż/przyszyj mocno karabińczyk, na taśmie zawiąż kilka supłów co jakiś czas. Kiedy pies będzie chciał uciec, będziesz mogła przydepnąć nogą taśmę. Możesz też zrobić rączkę na końcu taśmy i chodzić z nim na tak długiej smyczy zanim nauczy się wracać na zawołanie.

Takie linki trenigowe można kupić, ale taniej jest zrobić samemu. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...