Jump to content
Dogomania

Powitania - jesteś nowy? Przedstaw się!


BBeta

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc to nie chcę się jej pozbyć tylko muszę jej znaleźć nowy dom ze względu na to że czasem zdarzy jej się ugryźć moje dzieci. Jest do dla mnie ciężka decyzja bo to mój kochany piesek ale nie mogę ryzykować zdrowia dzieci. Nie traktuję jej jak przedmiot którego się trzeba pozbyć bo się znudziła.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam!
No już parę dni jestem na forum.Ale dopiero teraz znalazłam temat w ,którym można się powitać i przedstawić.
Mam na imię ...wiecie pisze na nicku Katarzyna.Mam lat ....naście.
Mam dwa psy:Sonie i Jessy.Jessy -w typie cocker spaniela ang. Sonia-mieszańcem.Mają lat Jessy-pół roku a Sonia-2 lata i 8m. .
Pozdrawiam was serdecznie i życzę wesołych Świat Bożego Narodzenia! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Witam nowych.
[B]KasiaJessy[/B], Jess jest w typie cockera ;) - tu nie zaczynaj opowieści z sufitu...[/QUOTE]
Przepraszam ,ale mój pies ma na imię Jessy a nie nick z forum o spanielach! :( Tak !dzięki już poprawiam.Jak by co to Jessy jest w typie cocker spaniela ang.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

To i może ja się przedstawię! Jestem Julka, a mój nick to Tari, co nie trudno zauważyć ;)
Raczej nie wypowiadam się na forum, ale bacznie przyglądam się różnym dyskusjom.
Na moje nieszczęście nie posiadam cockera, ale mam nadzieję, że to się już wkrótce zmieni!

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tari']To i może ja się przedstawię! Jestem Julka, a mój nick to Tari, co nie trudno zauważyć ;)
Raczej nie wypowiadam się na forum, ale bacznie przyglądam się różnym dyskusjom.
Na moje nieszczęście nie posiadam cockera, ale mam nadzieję, że to się już wkrótce zmieni!

Pozdrawiam[/QUOTE]
Witamy. ;) Masz już na oku jakąś hodowle ?

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam na imie Wiola. Niektorzy zapewne znaja mnie juz z forum spanielowego :)
Konto na dogo mam juz od dawna - ale sporo czasu tu nie zagladalam... wstyd sie przyznac - ale jakos nie moglam sobie przypomniec hasla... a dzisiaj wreszcie mnie olsnilo!!!
Mam dwa spaniele - Karbona (Westo Wrzeciono Czasu) oraz Jave (adoptowana w grudniu 2011 - Czarnulka z Wolomina:) )

Pozdrawiam serdecznie,
Wiola

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich serdecznie,
mam imie Magda i jestem z wlkp.:)
Od nieco ponad tygodnia jestem szczęśiwą właściecielką spaniela angielskiego. Wabi się Lary (HANGA) i 3 dni temu skończył 8 miesięcy.
Dołaczyłam do forum z myślą o poszerzaniu swojej wiedzy od osób bardziej doświadczonych ode mnie.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witam :lol:
Jestem nowa na tym forum i mi się bardzo podoba :lol:
Od nie całego tygodnia jestem właścicielką ślicznego cocker spaniela ang.:loveu:Wabi się Missy.
Ma 1,5 miesiąca i jest czarniuteńka jak smoła ;) (jest tak ciemna, że nie da się jej zrobić zdjęcia bez flesza:-o:lol:)
Pozdrawiam Julia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Witaj!
Skoro mała ma 1,5 miesiąca, to powinna być jeszcze z mamą...[/QUOTE]

Missy (moja mała) jutro skończy dokładnie 8 tygodni :)
Drugiego dnia pobytu w nowym domku już nauczyła się siad na komendę :multi: chyba jest strasznie mądra :p Tylko niestety wariuje jak poczuje zapach nagród więc na razie jak zrobi coś dobrze to ją głaszcze i chwalę słownie :lol: Na szczęście to też działa :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...