Jump to content
Dogomania

bietta

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About bietta

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Była hotelowiczka Julcia pozdrawia z nowego domku, z domku bardzo prozwierzęcego. Julcia ma lęk separacyjny, ale nowa opiekunka Julci posłuchała moich rad jak temu problemowi zaradzić. Na okres próbny spróbujemy z klatką kenolową, w której Julcia czuje się wspaniale i bezpiecznie. Mamy nadzieję, że za niedługo prblem zniknie, jak dziewczyna przekona się, że to już jej dom na zawsze i nie ma co się bać chwilowej nieobecności. Ogromne podziękowania dla Murki i Pana Mariusza za pomoc w transporcie.    
 2. Witam Tola :) z mną rozmawiałaś wczoraj :) choć byłam bardzo zdenerwowana i zmarznięta, a nawet lekko dziabnięta przez Azę :) Najważniejsze, że sunia już w domku. Choć patrząc na nią, myślę że ona ma dużo z Haszczaka i takie ucieczki ma we krwi. Najlepszym rozwiązaniem wg mnie oczywiście, drugi pies dla niej do towarzystwa. Choć wiem, że w domu ma kota, którego lubi :) Pozdrawiam :)
 3.   Tak :) Sunia przyszła do mnie w odwiedziny na Felin, akurat byłam na spacerze z moimi dziewczynami, przybiegła do nich :) Ale ponieważ podbiegła tymczasowiczka mojej kumpeli, 6-cio mięsięczna mała sunia i zaczeła szczekać na Azę, to ona się spłoszyła i uciekla. Zaprowadziłam moje księżniczki do domu i poszłam jej szukać :) Po wszystkich perypetiach ( a było ich trochę) udało się i sunia już grzeje się przy kominku :)
 4. Takie adopcje cieszą najbardziej :fadein:  Uwielbiam ludzi, którzy adoptują psiaka, który małolatem już nie jest :iloveyou:  Powodzenia piesku :bye:
 5. Pekińczyk? hahah :smile: Julcia? Może i pra pra pra pra babka była pekińczykiem :wink: hmmm ...
 6. Jak miło widzieć szczęśliwą Julcię :loveu:  <3 :) Witaj Murko  :kiss_2:  Pozwolę sobie skopiować fotki Julci :) Cieszę się, że Julcia jest u Ciebie :jumpie: Mam nadzieję, że dziewczyna szybko znajdzie dobry domek :loveu:
 7. Hej kochana! Musisz włączyć komunikator- wejść w kopertę - ,,Skrzynka odbiorcza" i w lewym dolnym roku jest włącznie komunikatora. Nie można Ci wysłać pw.

 8. :loveu: Ja też nie mam nic przeciwko zaproszeniom na bazarki. :loveu:
 9. Piękna czarnulka :loveu: Jak teraz wygląda?
 10. bietta

  Huga i Masza

  Kilka kolejnych fotek :evil_lol: [attachment=2043:9296.attach]
 11. bietta

  Huga i Masza

  Przedstawiam moje dziewczynki :evil_lol: ps. dopiero uczę się tego forum, więc sorry jak robię coś nie tak ;) [attachment=2038:9291.attach]
×
×
 • Create New...