Jump to content
Dogomania

kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65


mulinka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Masz rację ciociu Agato!!!
Bafcio wyzdrowiał, w sumie nie wiadomo co mu było, a wetka podejrzewa, że czymś się zwyczajnie struł. Ale czym? Nie mam pojęcia. W każdym razie, strachu nam napędził...a gdzie my takiego drugiego Bafeczka byśmy dostali!? Muszę się w końcu spiąć i wstawić jakieś fotki Bafcia i młodego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak jest ciotko Agato! Drugiego takiego nie ma! Ech...jakie to szczęście, że to akurat mi trafił się najwspanialszy pies świata!!! Akurat do takiego Piotrka jest idealny! I jak wszystko dzielnie wszystko znosi! Kilka próbek zobaczycie na fotach!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='ocelot']Jak to? Agata nam się załamie.[/QUOTE]

Agata się nie załamie. Agata łezkę uroni, powspomina i powie, że Bafek był najwspalniaszym tymczasem. Na zawsze.

[quote name='ecci']Nawet nie wiemy, ale przypuszczamy,że serduszko, bo znaleźliśmy go martwego rano. Właściwie,to na wynikach zawsze mu wychodziło, że coś z serduchem nie tak.[/QUOTE]

Jak to - nie wiemy?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='ecci']Jestem, jestem...
Tylko Bafcia już z nami nie ma...[/QUOTE]

[quote name='ecci']Nawet nie wiemy, ale przypuszczamy,że serduszko, bo znaleźliśmy go martwego rano. Właściwie,to na wynikach zawsze mu wychodziło, że coś z serduchem nie tak.[/QUOTE]

Tylko tyle?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...