Jump to content
Dogomania

Czaruś odzyskał nadzieję - ma dom!


grazyna9915

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][SIZE=3]Olena84, nie smuć się... :lol:[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Na każdego pieska przychodzi pora - znajduje się nowy domek!![/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Czaruś również ma to szczęście i pora ta właśnie go spotkała. :eviltong:[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Czarusia nie ma już w schronisku, Czarek nie jest pieskiem w potrzebie.[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Dziś musimy się radować, bo...[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]...bo...[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=7][COLOR=red]...CZAREK MA DOM!!![/COLOR][/SIZE][/B]
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
:bigcool::bigcool:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Czaruś został wyadoptowany bezpośrednio ze schroniska, więc nie wiemy gdzie teraz mieszka.
Rozmawiałam jednak dzisiaj z pewną znajomą i wspomniała o kudłatym, niewielkim piesku przygarniętym z naszego schroniska przez jej ciocię.
Poszperałam nieco na wątku szczęśliwców i w grę wchodzi jedynie Czaruś.
Jeżeli to rzeczywiście on zamieszkał w tym domku, to pewne jest, że ludzie są z niego baaardzo zadowoleni!! :multi:

Niedługo dowiem się, czy to napewno on. Może uda mi się rownież wyłudzić fotki. :evil_lol: Nic nie obiecuję, trzymajcie kciuki! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']Czaruś został wyadoptowany bezpośrednio ze schroniska, więc nie wiemy gdzie teraz mieszka.
Rozmawiałam jednak dzisiaj z pewną znajomą i wspomniała o kudłatym, niewielkim piesku przygarniętym z naszego schroniska przez jej ciocię.
Poszperałam nieco na wątku szczęśliwców i w grę wchodzi jedynie Czaruś.
Jeżeli to rzeczywiście on zamieszkał w tym domku, to pewne jest, że ludzie są z niego baaardzo zadowoleni!! :multi:

Niedługo dowiem się, czy to napewno on. Może uda mi się rownież wyłudzić fotki. :evil_lol: Nic nie obiecuję, trzymajcie kciuki! :lol:[/quote]

:mdleje: no ja nie mogę hahaha jaki świat jest mały bo ja tu właśnie z podobną i też jeszcze nie 100% informacją :evil_lol:

Jakiś czas temu przez moją stronę bardzo fajny Pan z Tychów adoptował sznaucerkę mini z chorzowskiego schronu - cały czas utrzymujemy kontakt i wiem, że sunia robi furorę i cudowną reklamę schroniskowcom :loveu: no i właśnie ten Pan mi napisał, że jego kolega adoptował pieska z Waszego schronu, ja zapytałam czy to czarny sznaucerowaty piesek no i okazuje się, że tak :lol: ale jeszcze nie wie na pewno - poprosiłam o jakąś fotkę w miarę możliwości i zobaczymy


haha ale ubaw! jesteśmy Super Szpiegami z Krainy Deszczowców Kaaarrrambaaaa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ktoś już powiedział na innym wątku, że jesteśmy lepsi nież FBI.

Jeżeli uda wam się uzyskać informację o Czarku to było by super.
Czaruś naprawdę się wycierpiała w tym schronisku.
Pełna miska i ogrzewany boks to niestety za mało dla wielu psiaków, on potrzebował człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Ktoś już powiedział na innym wątku, że jesteśmy lepsi niż FBI.
[/quote]

Pani Kasia. Dobrze, że FBI, a nie CBA czy cóś innego. :cool1:
To teraz pora uruchomić wywiad i się dowiedzieć co u Czarusia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...