Jump to content
Dogomania

Jaguś Moja Maleńka!


PALATINA

Recommended Posts

Zbieram się od jakiegoś czasu, żeby Wam przedstawic moje małe cudo (JAGĘ GAŹDZINĘ Z Banciarni), ale jakoś wiecznie nie mam czasu, a w necie bywam nie codzien...

Oto Jagieneczka moja malutka!

jagna%20na%20pod%b3odze.jpg

Tu - to ta w środeczku:

3%20ponki.jpg

...razem z siostrą

jaga%20i%20julka.jpg

A tutaj z Czatunią

czata%20z%20jag%b9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zazdroszczę Ci nieskończenie. A zdjęcie z Czatą sprawiło, że zazgrzytałam zębami z zazdrości :wink: Moja Pon- ka też bardzo chciałaby jakąś młodą do towarzystwa, ale na razie tzw. warunki nie pozwalają. A tak strasznie bym chciała robić podobne fotki!!! Pozdrawiam Was wszystkie trzy oraz szczurki i szczurzyce (nie za dobrze orientuję się w płci tych ostatnich :lol: ). A Pon-ice ściskam szczególnie

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ile ma Twoja Jaguś? Jest chyba ciut młodsza od mojej Bety? Moja 2 czerwca skończy 4 miesiące. Nie siusia już w domu, wie po co się wychodzi na spacery. Wytrzymije nawet do 14.30 do naszego powrotu do domu.

Za towarzyszkę samotnych godzin w domu ma 12 letnią ślepą ale jakże kochaną putelkę Figę.

Jakbym mogła to bym jeszcze z dwa psy wzieła. Ech

Acha jaga śliczna, bardziej czarna od mojej no i inne oko ma podbite :D

Link to comment
Share on other sites

Jagna skończy 4 miesiące 12 kwietnia!

niewielka różnica! :lol: :lol: :lol:

Niestety sika w domu, bo dopiero niedawno skończyła jej się kwarantanna.

Jest małą łobuziarą i drze na strzępy wszystko, co jest z papieru!

Wstawię niedługo jej aktualne fotki, tylko jak mi sie komputerek naprawi, bo teraz piszę z uczelnianego...

Pozdr...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='PALATINA']Niestety.
Nie posiadam cyfrowki, a nawet gdy pożycze, to nie umiem wstawic fotek. Kiedyś mi brat pokazywał, ale że ja dupa koputerowa jestem, to juz nie pamiętam...

Trzeba podręczyc mojego brata, to może wstawi kiedyś fotke Pysiuli i reszty ;)[/quote]
Jakbyś miała zdjęcia to możesz mi przesłać na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a ja wstawie ;0

Link to comment
Share on other sites

U rodziców na aparacie jest fotka, gdzie Pyś się wciera w tego nieszczęsnego nieświeżego ptaszka (bleee). Akurat miałam aparat, jak ona te zwłoki znalazła (wtedy nie wiedziałam, że to taki "skarb" i fotkę cyknęłam)
Powiem bratu, żeby tą fotę wrzucił i może moja sis porobi jakieś nowe.
Ja się będą z Pyśką widziała dopiero za kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...