Jump to content
Dogomania

Tina-sunia ON była trzymana w pomieszczeniu 1m x 1m!Teraz ma szanse zostać w DT!!!;D


polciuaa

Recommended Posts

Pola, wygol jej troche siersciuche w uchu, umyj i podswietl latarka - wtedy numerki beda wyrazniejsze. Olkusz jest blisko Krakowa, wiec bardzo mozliwe ze to krakowski tatuaż, numerek 3 cyfrowy i J to dosyc mała kombinacja cyfr jak sie całe mioty tatuuje, wiec pewnie musieli poszerzyc liczbe cyferek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu,ona ma wyczyszczone uszka tyle,ze ta pierwsza cyferka jest juz na tym zgrubieniu takim..co tam równo nie jest...I to jest ten ból..

Oto relacja dzisiejszego dnia po tym jak ja i moja mam wrocilysmy do domu.:
`Witam i zdaję relację z dalszej części dnia. O godz. 15 wybralismy się z mężem i pieskami na spacer. Było nieżle, chociaż Tina ciagle patrzyła na mnie pytająco dlaczego to nie ja ją prowadzę. Po spacerze wypuściłam ją na ogród i ładnie biegała raz do męża raz do mnie - ani razu sie nie kręciła. Potem dałam jej jedzenie (kurczak z ryżem i marchewką i żółtkiem) zjadła prawie wszystko natomiast suchej karmy nawet nie tknęła. O 6-ej znowy znia wyszłam, a potem zaprowadziłam na góre i Tina śpi.`

Wydaje mi sie,ze sie to wsyztsko dobrze zapowiada.;]
CO do tego,ze nie je suchej karmy to wcale jej sie nie dziwie...przeciez teraz jest karmiona takimi rarytasami,ze fiu fiu.;D

Jutro Pani Irenka bedzie sama z gosposia w domu,a trenerka przyjdzie we wtorek,bo jutro nie moze.;]

Link to comment
Share on other sites

Wcale się nie dziwie,że nie chce suchego! Mój Krystian dopiero teraz-8 miesięcy od wzięcia ze schronu zaczął to jeść,a i tak na zachęte daję mu troszkę mięska na wierzchu!
Ja uważam,że niech bidulki na początku najedzą się smakowitego,bo jak wącham to suche,to nie pachnie zachęcająco!
Ciesze się,że sunia za Wami nie płacze i że Cezar nie wariuje w domu!
Masz rację,że on musi czuć,że w domu jest iny pies! Znaczy,że będzie chyba dobrze! Być może córki rzeczywiście przesadzały! Może on przy nich inaczej się zachowuje,a przy pańci i panu inaczej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Wcale się nie dziwie,że nie chce suchego! Mój Krystian dopiero teraz-8 miesięcy od wzięcia ze schronu zaczął to jeść,a i tak na zachęte daję mu troszkę mięska na wierzchu!
Ja uważam,że niech bidulki na początku najedzą się smakowitego,bo jak wącham to suche,to nie pachnie zachęcająco!
Ciesze się,że sunia za Wami nie płacze i że Cezar nie wariuje w domu!
Masz rację,że on musi czuć,że w domu jest iny pies! Znaczy,że będzie chyba dobrze! Być może córki rzeczywiście przesadzały! Może on przy nich inaczej się zachowuje,a przy pańci i panu inaczej?[/quote]
Jeśli na początku będziesz karmić psa normalnym jedzeniem to on już potem nie będzie chciał suchego :p Mówie z własnego doświadczenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Dogomanka!
To nie córki maja,to też jest pies przygarniety przez panią Irenę,a musza się nim zajmować córki,bo się nie zgadza z Cezarem! Pani Irena mi o psie mówiła,zresztą go widziałam jak byłam u pani Irenki w Krakowie. Bardzo sympatyczny psiaczek!
Ale,że dwa samce się nie zgadzaja,to prawie norma!

Link to comment
Share on other sites

P.Irenka by wziela wszystkie bezdomne pieski z tego świata :cool3:
No, cezar z tym drugim psem u córki sie nie zgadza, ale nikt z nich nie oddał psa do schroniska z powrotem... Kochani ludzie..

Dogomanko, myśle ze wszystko pójdzie dobrze...Trzymam kciiuki...
Bardzo sie ciesze ze Tinka zaakceptowała nowych ludzi...

Link to comment
Share on other sites

Tak tak.!Kooochani.!Jakby byly jakies ewentualne problemy to napewno nie pozwole i ja i Pani irenka aby Tina do schronu trafila.!Bedziemy jej szukac nowego domu...ale mam nadzieje,ze nie bedzie takiej potrzeby.^^
Jestem dobrej mysli i tego sie bede trzymała.!:p
Zdjec juz dizsiaj nie wkleje,bo jeszcze je musze pozmniejszac,a zaraz ide spac bo do szkoly musze rano wstac niestety.;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Tak tak.!Kooochani.!Jakby byly jakies ewentualne problemy to napewno nie pozwole i ja i Pani irenka aby Tina do schronu trafila.!Bedziemy jej szukac nowego domu...ale mam nadzieje,ze nie bedzie takiej potrzeby.^^
Jestem dobrej mysli i tego sie bede trzymała.!:p
Zdjec juz dizsiaj nie wkleje,bo jeszcze je musze pozmniejszac,a zaraz ide spac bo do szkoly musze rano wstac niestety.;([/quote]

O, to obiecaj że jutro wklejesz zdjecie!! :cool3:
Myślałam ze zostaniesz u p.Irenki jeszcze przez kilka dni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Jak narazie to stały,bo dobrze idzie.;] Jakby cos poszlo jednak tfu tfu nie tak z Cezarem to sunia zostanie pewnie u Pani Irenki na tymczas i bedziemy jej szukac nowego domku...ale jak narazie jest dobrze i tego sie trzymajmy.!;D[/quote]


tak, tak!! trzymajmy wszyscy razem! Juz jutro beda nowe wiesci:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj napisze jeszcze do Pani Irenki i potem dam wam znac.;] Fotki za jakies 30 minut wkleje.A teraz mam taka prosbe...czy tkso mógłby mi pomóc w ulozeniu wiadomosci do ZKwP.?Bo chce do nich na maila napisac,ale nie mam talentu pisarskiego...:oops: Jakby ktos bylby tak mily i troszeczke mi pomoc i cosik tam naskrobac jak by to moglo wygladac.?Bo chce do nich napisac w sprawie tego tatuazu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Dzisiaj napisze jeszcze do Pani Irenki i potem dam wam znac.;] Fotki za jakies 30 minut wkleje.A teraz mam taka prosbe...czy tkso mógłby mi pomóc w ulozeniu wiadomosci do ZKwP.?Bo chce do nich na maila napisac,ale nie mam talentu pisarskiego...:oops: Jakby ktos bylby tak mily i troszeczke mi pomoc i cosik tam naskrobac jak by to moglo wygladac.?Bo chce do nich napisac w sprawie tego tatuazu...[/quote]
tj. Związek Kynologiczny w Polsce? :oops:
to chyba nie musi być jakaś długa oficjalna wiadomość... może wystarczy samo zawiadomienie o Tince, jej tatuażu..

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę,że wiadomość powinna być krótka:
"zwracam się z prośbą o pomoc w sprawie odczytania tatuażu,celem odszukania właściciela suki ONki. Suka została adoptowana ze schroniska w Olkuszu,odkryłam tatuaż w uchu nr... Być może zginęła komuś,chciałabym mieć pewność,że nikt jej nie szuka.
Z góry dziękuję za okazaną pomoc"
Wyślij mailem,będzie szybciej lub zadzwoń?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...