Jump to content
Dogomania

Tina-sunia ON była trzymana w pomieszczeniu 1m x 1m!Teraz ma szanse zostać w DT!!!;D


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najswiezsze wiadomosci.:
Tina jest aktualnie u mnie w domu.Jutro przujezdza po nia nowa wlascicielka i razem z nia ja i moja mama jedziemy do niej do domu,aby sunia lepiej to wszytsko przezyla i zostajemy u niej na noc.
Mam nadzieje,ze wszytsko pojdzie zgodnie z planem.!:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Najswiezsze wiadomosci.:
Tina jest aktualnie u mnie w domu.Jutro przujezdza po nia nowa wlascicielka i razem z nia ja i moja mama jedziemy do niej do domu,aby sunia lepiej to wszytsko przezyla i zostajemy u niej na noc.
Mam nadzieje,ze wszytsko pojdzie zgodnie z planem.!:modla:[/quote]
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Pani z ogloszenia ;) chyba z allegro. Podobno fajna i konkretna. Dzwonila prawie codziennie dopytywac sie o sunie. Naturalnie zostala poinformowana o wszystkich zadach i waletach ;)
W domu jest juz wykastrowany sznaucer wiec i kolega dla Tinki bedzie :razz:
Kobieta zaproponowala nocleg dogomance i naszej mamie ;) zeby piesy zapoznac najpierw kilka razy na neutralnym gruncie czyli na spacerach. Domek jest kolo Krakowa i wyglada na to (tfu, tfu, tfu przez lewe ramie), ze bedzie swietnym miejscem dla Tinki. Teraz pozostaje tylko trzymac tylko kciuki za psiowe relacje:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie.;] Pani sama mowila,ze bez sterylki nei da rady itp. Ma jeszcze jakas kolezanke psiego psychologa czy cos takiego.:p Pani mieszka w Januszowicach czy cos takiego.W domu jest tylko ona,mąż i jej matka wiec nei bedzie problemu z dziscmi itp. Sznaucedr Pani jest wziety ze schroniska i baaardzo o niego uwaza...ciagle mysli,ze to bedzie dla niego duzy stres..czyli umie zadbac o psa i zna sie na tym.;] Aaaa...i jeszcze jedno...moze byc w domu o kazdej godzinie,poniewaz ma nienormpwalny(nie wiem czy dobrze uslyszalam.;D) czas pracy.!:multi:

Link to comment
Share on other sites

No wiec teraz relacja ze spacerku.;]
Tina odrazu zaprzyjaznila sie z moim strauszkiem Zefirem...i to az do tego stopnia,ze zaczela podskakiwac i zapraszac go do zabawy.!:o Nigdy jej w takim stanie nie widzialam.!Potem bawila sie z jamnikiem znajomego Pana..i co najdziwniejsze to na tego Pana zaczela skakac i chciala go po twarzy lizac.!:o Na nikogo nie szczekla...Tylko jak np. moja mama wyszla ze sklepu i sie cieszyc zaczela to za ogonem troche pogonila,ale ja odciagnelam.!:multi:
A aktulanie lezy mi pod nogami...tak sie zmeczyla,ze wywalila sie brzuchem do gory i lezy.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jaka ona sie wydaje spokojna teraz.:loveu:Jeszcze jej nigdy nie widzialam w takim stanie.!Po pierwsze:Lezy i to nie z ogonem w pysku tylko normalnie lezy,tak jak na prawdziwego psiaka przystalo.!:multi:A teraz to chyba nawet zasypia.:loveu:
Po drugie:To jak przywitala mojego psa i tego przypadkowo napotkanego jamniczka to byla przelomowa chwila.!Nigdy jej nei widzialam zaczecajacej innego psiaka do zabawy.!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...