Jump to content
Dogomania

Tina-sunia ON była trzymana w pomieszczeniu 1m x 1m!Teraz ma szanse zostać w DT!!!;D


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyżej już było napisane o odpowiedzi z ZKwP. To normalne, ze ZKwP nie ma adresów wszystkich właścicieli psów z ich związku - to niemożliwe. Hodowca niestety nie żyje, a właściciel ma tylko metryczke i nie wyrabiał rodowodu.

Pola, a znasz rodziców Tiny? Tak z czystej ciekawosci ;)

Link to comment
Share on other sites

Niestety jeszcze nie..Pani Irenka stara sie o duplikat papierów Tiny i chce sie dowiedziec z jakiej to hodowli jest Tina.;) Babka,ktora rozmawiala z Pania Irenka troszke niechetnie o tym mowi.Facet podobno byl samotny i dosyc mu kiepsko ta hodowla chyba szla.Jak zmarł to niestety nic sie nie dowiemy o wlascicielu Tiny bo to tylko On wiedzial komu ja oddał,ale w ZKwP nie mieli w ogole info. o zaginieciu jej.
Ja wlasnie niedawno wrocilam od Pani Irenki i jestem dosyć mile zaskoczona.;] Cezar coraz bardziej ja toleruje...acz kolwiek jak jest jakies spiecie to Tina nie jest mu zbyt dlugo dluzna i tez sie stawia.Z tego co wiem to Tina bardzo taktycznie z Cezarkiem sobie pogrywa i kiedys to ona go lapkami do ziemi przygniotla...Zuch dziewczyna.:evil_lol:
A mówie wam jaka radość była jak ja Pani Irena wypuscila do nas.!Gdyby moja mama nie siedziala to by ja przewrociła i zalizala na smierc.:loveu: Tina ma takie superacnkie szeleczki...na zdjeciach widac jak sie ladnie komponuja z jej sierscia.;P
Pptem powklejam dotki bo teraz jestem padnieta.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...