Jump to content
Dogomania

6 lat w schronie,4 lata na Dogo,16 lat życia.Za chwile będzie świeczka...Trojmiasto.


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='Nette']Podnoszę Atosika. Nie zapominajmy o nim![/QUOTE]
chyba trzeba mu zalozyć osobny wątek. Nawet było parę ludzi,którzy przyszli zobaczyc Atosika,ale wiadomo-Atos nie jest żadna konkurencja dla innych,ładniejszych i młodych psów. Więc za każdym razem wybór pada na inne,a Atosik siedzi już trzeci rok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nette']Dopiero przeczytałam.
Siedzę i ryczę. Dlaczego dla niektórych psów tylko śmierc jest wyzwoleniem? Wierzę głęboko, aż do pewności, że teraz jest przy Boskim Sercu, w swoim jedynym domu. Odpoczywaj w spokoju, Misiu malutki.
Filmu nie widziałam, ale juz nie chcę go ogladać.
Dziękuję Wiolu, za opieke nad Misiem i innymi staruszkami. Nie mam teraz pieniędzy, ale o staruszkach nie zapomnę, postaram się jak najszybciej coś zorganizować i chociaż te puszki im kupić, skoro tak lubią.[/QUOTE]

Nette, też przeżyłam odejście Misia. Nie doczekał się biedaczek swego domku. Wypatrywał go przez tyle lat nadaremnie. Potem pewnie już na nic nie czekał. Piszę to ze ściśniętym gardłem i łzami w oczach. A przecież tylko czytałam wątek...Ty zaś byłaś przy nim, głaskałaś, patrzyłaś na to biedne stworzenie z bezsilnym żalem.
Tak szkoda tych piesków, które nie mają szczęścia...
Okropne jest to, że tak niewiele z nich ma szansę na dobre, godne życie.
Bardzo Ci dziękuję za to, że byłaś przy nim, za wszystko co dla niego zrobiłaś. Pewnie byłaś jego jedyną radością, takim jasnym promykiem w jego schroniskowym zyciu.
Nie zapomnę o Misiu, choć wolałabym nie patrzeć na jego zdjęcie, bo :-(
Przytulam Cię kochana Dobra Duszyczko do serca. Jak dobrze, że są takie wrażliwe, wierne Istoty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Nette, też przeżyłam odejście Misia. Nie doczekał się biedaczek swego domku. Wypatrywał go przez tyle lat nadaremnie. Potem pewnie już na nic nie czekał. Piszę to ze ściśniętym gardłem i łzami w oczach. A przecież tylko czytałam wątek...Ty zaś byłaś przy nim, głaskałaś, patrzyłaś na to biedne stworzenie z bezsilnym żalem.
Tak szkoda tych piesków, które nie mają szczęścia...
Okropne jest to, że tak niewiele z nich ma szansę na dobre, godne życie.
Bardzo Ci dziękuję za to, że byłaś przy nim, za wszystko co dla niego zrobiłaś. Pewnie byłaś jego jedyną radością, takim jasnym promykiem w jego schroniskowym zyciu.
Nie zapomnę o Misiu, choć wolałabym nie patrzeć na jego zdjęcie, bo :-(
Przytulam Cię kochana Dobra Duszyczko do serca. Jak dobrze, że są takie wrażliwe, wierne Istoty...[/QUOTE]

Figuniu, Twoje piękne słowa odnoszą się do Wioli, czyli brązowa1. To ona jest dobrym duchem tych dziadeczków, odwiedza je, głaszcze i pociesza. Ja nigdy Misia nie widziałam, zakochałam się w nim tylko...

Wiolu, będę się gorąco modlić, żeby to był Człowiek Atosa, on nie może podzielić losu Misia! Oby to były jego ostatnie chwile w schronisku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nette']Figuniu, Twoje piękne słowa odnoszą się do Wioli, czyli brązowa1. To ona jest dobrym duchem tych dziadeczków, odwiedza je, głaszcze i pociesza. Ja nigdy Misia nie widziałam, zakochałam się w nim tylko...

Wiolu, będę się gorąco modlić, żeby to był Człowiek Atosa, on nie może podzielić losu Misia! Oby to były jego ostatnie chwile w schronisku![/QUOTE]

Brązowa, Nette - Kochane, wrażliwe Istoty - Obu Wam dziękuję!!!
Zmyliła mnie wypowiedź brązowej1, w której dziękuje Tobie - Nette...a potem Twoja rozpacz...
A wydawało mi się, że potrafię czytać ze zrozumieniem.
Mam nadzieję, że żadnej z Was nie uraziłam.
To przecież nieważne, chciałam wyrazić swą wdzięczność tej Osobie, która dała Misiowi swą uwagę, troskę i chciała mu pomóc.
Dobrze wiem, co czujecie teraz, kiedy odszedł nie doczekawszy pomocy, przeżyłam podobną sytuację rok temu i płaczę przez to do dziś.
Atosek jest prześliczny, taki ujmujący - oby, oby, oby...trzymam kciuki!!!
Serdeczności dla Was!

Link to comment
Share on other sites

Mnie też nie :)
Na razie to było tylko pytanie o Atosika...odpowiedziałam. Mam przeczucie, że oni przynajmniej przyjdą do schronu.

Nette,tutaj jest filmik z Misiem i Rudim. Poczęstowane sprezentowana animondą po strzyżeniu i czesaniu. Były razem przywiązane w lesie. Bardzo, ale to bardzo się lubią. Najpewniej pochodza z tego samego domu. W schronisku od marca 2013. Kochane psy.

Wybaczcie widok ludzkiej łapy umazanej puszką, psom sie podobało, a to najwazniejsze.

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=j7S0gmm7mE4&feature=youtu.be[/URL]

Link to comment
Share on other sites

O kurka! :)
Rudiemu (tak się domyślam po kolorze futra) aż oko wyszło na wierzch :) Co oni dodają do tych puszek :evil_lol: Psiaki przepięęęęknie wystrzyżone :crazyeye: Widać, że jedzenie to nagroda za grzeczne stanie :)
Super filmik! Dziękuję bardzo :) Aż mi się gęba ucieszyła - o tak :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='brazowa1']Ktoś zapytał sie o Atosa. Z tego może coś być...[/QUOTE]

i nikt sie nie pyta,co z tego wynikło?????
Netto,tutaj są wTwoi w jakims sensie podopieczni i baaardzo prosza o głos na ich kandydaturę! Można (i nawet trzeba) głosowac codziennie!

[URL]http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/karta/60,rudy-i-kosma-bo-przyjaciol-nigdy-sie-nie-rozdziela,3766,id,t,kid.html[/URL]

czy ktos się jeszcze przyłączy do akcji w sprawie naszych psiaków? Zadnych kosztów,tyko minuta z życia na klik. Bardzo prosimy!

Link to comment
Share on other sites

To ja spytam - co z Atoskiem??? Wynikło z tego jakieś DOBRO - w postaci domku cudnego???
Bo ten śliczny maluszek (nie wygląda na fotce na 10 lat...) dawno powinien już grzać dupkę na podusi...

I mam nadzieję, że Misio i Rudi także szybko znajdą razem kochający domek. Kochane, wzruszające urwisy...

Kliknęłam, wpisałam wybraną odpowiedź, dostałam potwierdzenie, że głos przyjęty. A teraz pytanie (bo nie bardzo kumam o co w tym chodzi...)
Co pieski będą z tego miały?. Piszesz, że trzeba to robić codziennie, ale jak długo?
A jak któregoś dnia zapomnę?

Przepraszam za te pytania, ale to dla mnie nowość taka dziwna...

Link to comment
Share on other sites

taaak,ciepło,ciepło,wynikło DOBRO :)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/200/1d91b8ec4a400271med.jpg[/IMG][/URL]

Figuniu,jak jakiegoś dnia zapomnimy głosować na Kosme i Rudego,to trudno...Głosowanie trwa do końca miesiąca. Jeżeli Figuniu logowałas się przez FB, możesz oddać aż 5 głosów dziennie! Naraz! A pieski po pierwsze będą miały z tego sławę: będzie sesja fotograficzna i bilboardy z ich podobiznami i krótką historią. Od takiej sławy to już tylko krok do wspólnego domu! Wspaniała reklama adopcji psów z naszego schroniska. Dodatkowo dostanie zwycięski pies bon 200 zł na zakupy w sklepie. Czyli w przypadku naszych schroniskowców pójdzie to na karmę.

Dziękuję Figuniu za Twoje głosy w imieniu Rudego i Kosmy.

Samo utrzymywanie tych psów na samej górze w głosowaniu juz jest reklamą i w sumie bezpłatnym ,dobrym ogłoszeniem dla psiaków.


Fotka Atosika niech wystarczy za wszystkie okrzyki radości jakie chciałam wydać z siebie,gdy dowiedziałam się,że PRZYSZLI PO NIEGO!!!!

Edited by brazowa1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']taaak,ciepło,ciepło,wynikło DOBRO :)

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/200/1d91b8ec4a400271med.jpg[/IMG][/URL]

Figuniu,jak jakiegoś dnia zapomnimy głosować na Kosme i Rudego,to trudno...Głosowanie trwa do końca miesiąca. Jeżeli Figuniu logowałas się przez FB, możesz oddać aż 5 głosów dziennie! Naraz! A pieski po pierwsze będą miały z tego sławę: będzie sesja fotograficzna i bilboardy z ich podobiznami i krótką historią. Od takiej sławy to już tylko krok do wspólnego domu! Wspaniała reklama adopcji psów z naszego schroniska. Dodatkowo dostanie zwycięski pies bon 200 zł na zakupy w sklepie. Czyli w przypadku naszych schroniskowców pójdzie to na karmę.

Dziękuję Figuniu za Twoje głosy w imieniu Rudego i Kosmy.

Samo utrzymywanie tych psów na samej górze w głosowaniu juz jest reklamą i w sumie bezpłatnym ,dobrym ogłoszeniem dla psiaków.


Fotka Atosika niech wystarczy za wszystkie okrzyki radości jakie chciałam wydać z siebie,gdy dowiedziałam się,że PRZYSZLI PO NIEGO!!!![/QUOTE]

HURRRRRRRAAAAAAA!!!!!!!!
Wyszedł! Wypuśclili go!!!! :loveu::loveu::loveu:
Zaglądałam na wątek codziennie, ale skoro nie było wieści, to bałam sie pytać...
Mam nadzieję Wiolu, że szampana otworzyłaś :) :) :) Tyle twoich starań! Wspaniale, że się udało :)
Na chłopaków juz głosowałam i będę głosowac codziennie. W zwykły sposób (nie przez FB) też można oddać 5 głosów dziennie.

Link to comment
Share on other sites

WSPANIALE!!!!!
Atosiu, Szczęścia i Miłości już na zawsze!!!!
Pan na zdjęciu tak sympatycznie wygląda...oby miał serce i duuuużo cierpliwości dla piesia. Na pewno będzie musiał wiele go nauczyć. Oby zawsze pamiętał i miał na uwadze to, że piesek tyle lat siedział w schronie...tyle wycierpiał...
I cieszę się i boję...ale wierzę, że będzie dobrze...

Też głosowałam w zwykły sposób (niestety, FB to dla mnie czarna magia lub gorzej).
Skoro można 5 głosów dziennie, to zaraz oddam kolejne 4. Mam nadzieję,że mnie nie zbanują...

Brązowa, Nette - cieszę się razem z Wami! Dziękuję za piękną wiadomość i życzę takich codziennie (sobie też).

Link to comment
Share on other sites

Nie zbanuja,tez oddałam (dobrze,żeś nam o tym powiedziała Nette,dzięki!).

Będzie dobrze z Atosikiem, czuję to. Od razu uznali go za miłego i fajnego psa.Jak pięknie boks wygląda bez jego mordki:) Bankowy nie doczekał, Misiek nie doczekał, ale ich kolega z boksu tak, chociaż on...
Nette,puszki atosikowe są, ale absolutnie sie nie zmarnują :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Nie zbanuja,tez oddałam (dobrze,żeś nam o tym powiedziała Nette,dzięki!).

Będzie dobrze z Atosikiem, czuję to. Od razu uznali go za miłego i fajnego psa.Jak pięknie boks wygląda bez jego mordki:) Bankowy nie doczekał, Misiek nie doczekał, ale ich kolega z boksu tak, chociaż on...
Nette,puszki atosikowe są, ale absolutnie sie nie zmarnują :)[/QUOTE]

Pan Atosika wygląda na godnego zaufania :) Jakoś jestem spokojna o los czarnucha :)
Puszki oczywiście są dla staruszków i rozdzielaj je według uznania :)
Bardzo, niewyobrażalnie się cieszę, że Atosik ma dom! To taka wspaniała wiadomość :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny!!!!!!!!!!!!! Najlepiej oddawac głosy codziennie, do końca września, wiem, że to trochę nudne, ale warto. Mam przeczucie, że ktos dostrzeże te dwa psiaki.

Atosik ma bardzo dobry dom, bardzo godny zaufania i oddany swoim zwierzakom, taki o jakim nawet nie marzyłam. Dużo śpi, odpoczywa i kocha swoje legowisko.

Link to comment
Share on other sites

zagłosowałam, cieszę się, że Atosik na stare lata ma super domek(tak jak mój Czaruś), pozdrowienia od Bajki- mała dopiero teraz pokazuje jaka jest naprawdę, a mam ją prawie 3 lata (musiała przeżyć koszmar w tym swoim pierwszym domu).
A co z tym ślicznym 'anielskiem pieskiem"- siedzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...