Jump to content
Dogomania

Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


anetta

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nareszcie jakiś jamniorek się pokazał, a już traciłam nadzieję :( .

Sajko :hand:: coż za urocza mordka :iloveyou: , jak się wabi?

Ludziska jak nie macie jak zdjęcia swoich jamników wstawić, to ja chętnie służę pomocą. Anettka ty pewnie też się udzielisz społecznie dla dobra ogółu? 8)

Link to comment
Share on other sites

Witam jamnikarzy !!

Coś nas naprawdę niewiele......... ja zdjęć nie wkleję bo jakoś mi to nie wychodzi, ale zapraszam na stronę !! Super zdjęcie jamnika na przeszkodach....... próbowałam na wystawie w Zakopanem , kiedy tor stał pusty i nawet nieźle to wyszło, bo przed nami doberman odmówił skoku i właściciel coś mu tłumaczył, więc sobie myślę ..."niech zobaczy jak to ma być..." i posłałam Almę na ten duży daszek , około 180cm wysoki taki złożony z 2 płaszczyzn( myślę ,ze wiecie o który mi chodzi) potem kładka na wysokości i kładka uchylna...... slalomu nie bo się bałam że mi się poplącze...... jak to zobaczył doberman to już się nie zastanawiał.....przeskoczył też.........

Całujcie odemnie jamolki w noski !!

-------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Anetta- dzieki :lol:

Moj wspanialy mysliwy wabi sie Dzeki, bo jak go kupilismy to byla bajka o dwoch misiach- Dzeki i Nuka. jest chlopcem, mamy go od zeszlego wieku, czyli 1989 roku :wink: zawsze byl wielkim mysliwym obdarowujacym mnie upolowanymi myszami, nornicami a nawet kurami :o a teraz zrobil sie bardzo zgryzliwym tetrykiem 8) no i ma ochroniarza- cane corso Bariego.

Link to comment
Share on other sites

anetta - ja mam na myśli ogólnie zdjęcia moich 10-ciu jamników, w tabelce podzielone imionami......... i nic się nie otwierało ??

Na pierwszej stronie jest mój pierwszy rasowy jamnik ARES Kłapouszek, Champion Polski , posiadał dyplom P T 1 i dyplom III stopnia z Prób Polowych psów ras myśliwskich.

pod jego zdjęciem jest taka tabelka z imionami jamników i jeśli kliknąć na dane imię to pokazać powinno się zdjęcie danego jamniorka.......

Na przeszkodach niemam bo zrobiłam to raz i niebyło nikogo do zrobienia zdjęcia............. :( niestety.........

-----------------------------------------

całuski dla jamolków !!

Link to comment
Share on other sites

hej, hej

ja też mam jamniorka :)

nazywa się Viva, ma 13 miesięcy i jest długowłosa, w rodowodzie wpisane, że królicza, ale wyrosła z niej miniatura :lol: , jest ze mną 6 miesięcy.

straszny z niej pieszczoch, ciągle pcha się na kolana, można powiedzieć, ze Viva to mój cień, śpi ze mną w łóżku :oops: i jest małą zazdrośnicą

nie wykopała jeszcze żadnej dziury i nie ma "zamiłowań myśliwskich", straszny z niej wybredniak i trudno dogodzić jej w jedzeniu, a zawsze myslałam, ze jamniki to psy "przy apetycie" (zwłaszcza patrząc na niektóre), a może to nie jamnik :wink: , za to uwielbia kraść mi ołówki i pocichu rozgryzać je na swoim posłaniu :)

Zdjęć jeszcze nie posiadam, ale już w krótce postaram się coś wrzucić.

Jestem pod wrażeniem umiejętności Waszych jamniorków :o i jestem zdziwiona, bo myślałam, ze jamki ze wzgledu na kłopoty z kręgosłupem nie powinny skakać, możecie mnie troche oświecić?

Moja potrafi tylko podstawowe komendy i czasami trzeba powtórzyc je kilka razy zanim postanowi je wykonać :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Witaj acha :D

Fajnie ze coraz wiecej wlascicieli sie ujawnia :P Juz sie nie moge doczekac fotek....zamieszczaj je jak najszybciej sie da. Podrap Vive za uszkiem od Anetki :)

Jestem pod wrażeniem umiejętności Waszych jamniorków :o i jestem zdziwiona, bo myślałam, ze jamki ze wzgledu na kłopoty z kręgosłupem nie powinny skakać, możecie mnie troche oświecić?

Bo widzisz 8) to sa krzyzowki z palankami :lol: :lol: a one doskonale sobie radza w powietrzu i dlatego hodowcy wpadli na pomysl zeby stworzyc jamnika ktory by dawal sobie rade na takim trudnym(parkur) terenie gdzie zaden inny pies juz by padl :lol: A kregoslup to one maja tak gietki ze nic im sie nie dzieje...nie wiedzialas :o :nonono2:

:drinking:

Sajko, te zdjecia sa przeslodkie :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :D

A wiedzieliście ,że jamnik może współpracować z kotem w celu złapania nornicy? Tak robiła suczka mojej mamy Lira. Ona rozkopywała norke a nasz kot sjamek łaps i nornica złapana . Działka przekopana była gdzie się tylko dało. :D Niestety Lirki już nie ma ktoś ją otruł ! :cry:

Miała 11 lat ale mogła jeszcze pożyć bardzo długo bo była w świetnej kondycji fizycznej. Bardzo rozpaczaliśmy....

Ucałowania dla wszystkich jamniczków i ich właścicieli

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Anetta za słowa wspólczucia ,całe szczęście ,że jest jeszcze druga sunia ON teraz trzeba na nią uważać.

Zdjęcia waszych piesków są piękne, tak naprawdę to ile radości potrafi dać człowiekowi zwierzak,życie by było strasznie ubogie bez naszych ulubieńców. :)

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Wypowiem się w imieniu mojej przyjaciółki- jamnikomaniaczki

Ma ona 2 jamniczki- 3-letniego Toffika i rocznego Tolka. Oba psy posiadają długą, rudą sierść i są ze sobą spokrewnione (Tolek to szczenię siostry Toffika) są przerozkoszne, ale często wpadają w tarapaty. Pewnego dnia Toffik został pogryziony przez psa z sąsiedztwa. Zaś Tolek miał poważny wypadek samochodowy w, którym doszło d złamania dwóch przednich łapek :bigcry: .

Jeśli chcecie więcej informacji o życiu Tolka i Toffika to kiedyś poproszę moją przyjaciółkę o napianie na forum. Możecie liczyć na baaaaaaardzo wyczerpujące informacje. :wink:

Pzdr. Ola i Tobi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...