Jump to content
Dogomania

Czarna Samba - sznupkowa galeria;)


LeCoyotte

Recommended Posts

Aj aj ! jesteś ! :sweetCyb::B-fly::Cool!::smilecol:

Dzisiaj wyburzali klatkę obok, jutro przyjdzie czas na moją :placz:

To może jutro będzie koniec świata ! :multi:

To ja już nie będe kropkować, bo wolałabym sie nie odradzać :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']Aj aj ! jesteś ! :sweetCyb::B-fly::Cool!::smilecol:[/quote]

jestem jestem:cool3::multi: i spadam na obiad.. wiec juz mnie nie ma:eviltong:

[quote]

To może jutro będzie koniec świata ! :multi:
[/QUOTE]

szkoda ze tylko dla Twojej klatki;) jakiez to egoistyczne:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nono też żałuję, że tylko dla klatki schodowej :shake:

Dzisiaj z racji sprzyjających warunków atmosferycznych poszłam z Galińską na długi spacer z piłką, ćwiczeniem posłuszeństwa i innymi atrakcjami :p oczywiście z tego podniecenia ciągnęła jak parowóz i mało się nie udusiła :angryy:
A potem taka nakręcona była na swoją różową :loveu: piłkę że biegając za nią szczekała jak najęta :-o
Ale przez to nakręcenie udało nam się kilka nowych rzeczy przećwiczyć i połączyć kilka starych, bo zauważyłam, że ona lubi działaś schematycznie - w sensie zasze po siad jest leżeć, a jak ja na to nie reaguje to ona robi wszystko po kolei :mdleje:
Mordka uśmiechnięta, jęzor do ziemi, wpatrzona w moją kieszeń z piłką - obraz szczesliwego psa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ale Gala ma z Toba fajnie- happy dog :loveu: Samba szczerze zazdrosci Galinie:razz: dawno z nia juz nic nie cwiczylem.. ale wczoraj ja nauczylem skrobac lapa w dno miski, tylko jeszcze musze komende "zebraj" wprowadzic :lol:
Samba tez czesto sama robi rozne rzeczy tak schematycznie np. nauczyla sie ze po cofaniu musi usiasc.. albo zanim sie polozy, tez musi usiasc.. ale ignoruje te jej wyryki i nagradzam tylko poprawne wykonania


a ja nie wiem gdzie jest moja Samba... rodzice ja gdzies zabrali :roll: i zaden czarny nos mnie nie powital po powrocie z roweru..

Link to comment
Share on other sites

Oj tam zazdrości, Samba też jest happy dog ! :loveu:
Latem będą zdjęcia mojej czarnej, uśmiechniętej, nakręconej mordki :eviltong:

Widzisz, moja mnie już dziś wykorzystała jako rzucacza piłek, a teraz mamę męczy coby ją drapała, smerała i głaskała. Niebawem pewnie wróci ojciec i wtedy ona zapomni już o całym świecie :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Hmmm.. :roll:
czas przenieść się na zacne bemowo pod puszczą kampinoską :p[/QUOTE]

jesli tam zawsze tak slodziusznie i rozkosznie to musze rozwazyc ta ewentualnosc:razz:

[quote name='ewelinabuck'][B]Witamy my tu pierwszy raz:multi: Samba jest cudna i ma taka sama pomaranczowa obrozke jak moj pudliszon:razz:[/B][/QUOTE]

Hej Ewelina:multi: Samba cudna? a tak, racja:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witanko !

Zabrałam wczoraj Galinę na uczelnię. W tramwaju spoko, oglądała sobie warszawski syf przez okno, ale w metrze dostała jakiegoś świra :-o Całe szczęście tylkow jedną stronę, bo w drugą było już całkiem spokojnie. Powrotną podróż przespała :lol:
W sumie chyba ze 3 godziny siedziałyśmy sobie na wydziale :p Psina zachwycona, ludzie zachwyceni :p Szybko jakoś się przekonała do obcych osób. Wysłuchałam wyrzutów od ćwiczeniowca z anatomii, czemu ją na prosektorium nie przynosiłam do macania :evil_lol:
Wróciłyśmy do domu, dostała michę i łapą nie ruszyła aż do rana :-o Nawet po godzinie latania za piłką nie była nigdy tak zmęczona :-o

No, a reszta.. było minęło. Czas się zastanowić co dalej robić..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']kogo? raczej moich znajomych, bo każdy chciał wymacać gdzie ona ma śledzione :eviltong:[/quote]

:lol::lol::lol: biedna Gala :lol: a tak serio to zazdraszczam, że jest taka opanowana bo ja z Luną nie dość, że zostałabym pewnie wywalona z komunikacji miejskiej za szczekanie :mad: to nie byłoby wielkim szokiem dla mnie jakby kogoś na uczelni użarła jakby tyle osób ją chciało macać po niedotykalskim brzuszku :shake: kiedyś byłam z nią na mojej uczelni, ale to było w czasie trwania zajęć i było pusto na korytarzach ;)

Link to comment
Share on other sites

A widzisz, ja z moim sznupem zwiedzę cały świat ! :multi:
Galina była nadwyraz spokojna. Pobiegała sobie trochę po korytarzach, trochę się przeszliśmy po campusie. oczywiście wszędzie wzbudzała ogromne zainteresowanie :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...