Jump to content
Dogomania

Czarna Samba - sznupkowa galeria;)


LeCoyotte

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']łomatko a od kiedy masz lustro??? bo ja bankowo mam duuuuużo więcej na liczniku tylko nie wiem gdzie licznik :lol:[/QUOTE]
Ściągnij sobie program do czytania exif ze zdjęć Opanda [url]http://www.opanda.com/en/iexif/download.htm[/url]
Jak zainstalujesz wrzucasz ostatnio zrobione zdjęcie i szukasz Total Number of Shutter Releases for Camera ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Od początku? :crazyeye: To od kiedy Ty masz ten aparat?[/QUOTE]

no od poczatku, a mam od polowy listopada - kupiony uzywany z przebiegiem niecale 300 klapniec

[quote name='malawaszka']łomatko a od kiedy masz lustro??? bo ja bankowo mam duuuuużo więcej na liczniku tylko nie wiem gdzie licznik :lol:[/QUOTE]

j.w.

[quote name='Justa']Kojot oszczędza baterie - co sie czepiacie :evil_lol:[/QUOTE]

nie urzadzaj sobie tutaj podsmiech[SIZE="2"]ujek[/SIZE]:mad: i lepiej sie pochwal swoim licznikiem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Ściągnij sobie program do czytania exif ze zdjęć Opanda [URL]http://www.opanda.com/en/iexif/download.htm[/URL]
Jak zainstalujesz wrzucasz ostatnio zrobione zdjęcie i szukasz Total Number of Shutter Releases for Camera ;)[/quote]


:crazyeye: a jaką "wytrzymałość" mają nikony??? :lol: mam 11700 :mdleje: od lipca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Wydawało mi się, że Ty od dawna masz lustro ;)

Ja przez 10 miesięcy zrobiłam prawie 7 tysięcy zdjęć :diabloti:[/QUOTE]

a po czym to poznalas? takie dobre zdejcia robilem moim poprzednim canonem A610? :cool3::diabloti:

[quote name='malawaszka']:crazyeye: a jaką "wytrzymałość" mają nikony??? :lol: mam 11700 :mdleje: od lipca[/QUOTE]
:crazyeye: duzo;) w takim tepie moze jeszcze starczy na 2 lata;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']No to jesteś lepsza ode mnie, gratuluje :cool3: Jak dojdziesz do miliona to się zaczniesz martwić :diabloti:[/quote]

aaa to luz :lol:

[quote name='LeCoyotte']
:crazyeye: duzo;) w takim tepie moze jeszcze starczy na 2 lata;)[/quote]

pffff optymistyczna wersja :evil_lol:

[quote name='Justa']waszka to leci jak z postami na dogo :evil_lol:[/quote]

zapomniałaś dodać - jakiś czas temu :evil_lol:

[quote name='Justa']chyba kpisz :evil_lol:[/quote]

buuahahahha no i padłam ze smiechu - jak dawno nie słyszałam tego hasła :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...