Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

A moze ktos na malte jezdzi?, albo zwiedza jak ja lasek antoninski kilka razy dziennie ? :)

Na cytadele sie moze przejade was poznac kiedys, ale ze mam las i jeziorka po drugiej stronie ulicy to moja motywacja spada :wink:

Pozatym rzadko jestem w Poznaniu w weekendy, raczej w 3miescie... i tam w niedziele wieczorkiem odbywaja sie psie spedy na bulwarze :)

Pozdrawiam

Asia&Arka&Mrowka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chyba raczej nie - dzis mam "dzien pieknosci" dla psow - obcinam pazury, czyszcze uszy, moze i wykapie :) Choc z ta kapiela wstrzymam sie do jutra - po powrocie z Cytadeli mam zazwyczaj szarego, a nie bialego psa ;)

Eeee... szkodaaa...

Jest ładna pogoda, nie ma błota, nie będzie zbyt wielu psów - nie ubrudzi się mocno :)

Dirty%20Boston.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Rotti.. a gdzie mozna?;) jeszcze sie do mnie nikt nie przyczepil....

A na cytadeli pojawic sie kiedys pojawie, po to wlasnie zeby was poznac, bo wozenie psow w aucie ( szczegolnie po spacerku) nie wychodzi mi na dobre,, przez reszte niedzieli musialabym sprzatac samochod :wink:

Dzis sie nie pojawie bo wstalam przed 40 minutami :lol:

Pozdrawiam

Asia&Arka&Mrowka&Cez

Link to comment
Share on other sites

azja

Przedostatni punkt regulaminu na cutadeli mówi, że psy mogą chodzic bez uwięzi w miejscach, gdzie nie stwarzają zagrożenia. To jet baaardzo dobry punkt :)

Ja też dziekuję wszystkim za spacer. MOje zwierza też odsypiają. Takie spacerki są dla nas suuuper :angel:

Link to comment
Share on other sites

Rotti, wybiore sie tam do Was na Cytadele kiedys na pewno, poki tu jeszcze mieszkam, ale calej psiej bandy nie zabiore, jedna albo dwie sztuki max :)

Apropo zdjec psow biegajacych po plazy, to moge kilka dostarczyc :D

Wprawdzie to bedzie tylko nasz polski Baltyk, ale psiakom i wlascicielom sie i tak podoba..... jak tylko jestem w Gdyni ( a wkrotce bede na stale ) chodzimy na bulwar, gdzie codziennie spotyka sie dobrze sobie znana psia ekipa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...