Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='RCookie']Gotowe :).
Tosia poleca się na przyszłość :evil_lol:.[/QUOTE]

oki ;)

[quote name='WeronikaM']:buzi:

Tosia piękna :loveu:
[url]http://img444.imageshack.us/img444/4766/img9697.jpg[/url][/QUOTE]

dziekujemy :)

[quote name='Unbelievable']A ty co w Cavano robiłaś? :diabloti:[/QUOTE]

cwiczylam :P podobnie jak pare lat temu ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Ja Ci dam zad******** ja tam miałam bliziutko, kurcze tęskno za regularnymi treningami, znajomymi, ale na szczeście znów trenujemy w Łodzi1
super,że się zebrałaś do treningów1[/QUOTE]


;> co dla jednych jest podliga, dla innych jest sufitem... ;)

[quote name='Justa']Beatko, jedziesz może do Łomianek na zawody agility?[/QUOTE]


niestety nie. Narazie musimy nabrac kondycji cwiczeniowych i fizycznych. a Ty tam bedziesz?

Dzis taki ruch w sklepie ze nie mialam czasu nawet filmu obejrzec, ani ksiazki poczytac. wlasnie musze cos zjesc przed koncem.

Link to comment
Share on other sites

Nie zapomnij zapytać się czy nie zechcą przyjąć nadprogramowo jeszcze jednego uczestnika. W niedzielę macie trening?

Co do Moiry więcej się nie dowiedziałam... Mała mówiła, że sunia w nocy coś sobie zrobiła, bo rano jak się obudzili to zobaczyli ranę na jej łapie, że krew leciała... Zapytałam czy byli u weterynarza "nie, bo mama nie chciała". Ja na to, że nie można tego tak zostawić, ona że Moira cały czas liże sobie tę ranę... W ogóle gdyby nie to, że Moira uciekła nie miałaby w ogóle szczepień. To w schronisku ją zaszczepili, odrobaczyli... I kazali jeszcze przyjść z zaświadczeniem, że byli na kolejnym sczepieniu...

A ja dziś niemal zemdlałam na zajęciach. :/ Mam nadzieję, że chociaż u Ciebie humor lepszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']na zawody ![/QUOTE]

to w ten weekend? to na pewno nie dam rady ;) jestem poumawiana, poza tym mam do opieki(czytaj karmienia psa sasiadki :) )

[quote name='smallpati']Betty mam pytanie dotyczące zachowania lisów ;]
dlaczego lisy wybija całe stado gołębi itd. a nie weźmie tylko jednego ptaka?[/QUOTE]

ale to skad masz takie informacje? i czy zachowanie powtarza sie notorycznie? czy bylo efektem jednej nocy?


[quote name='Mudik']jeeedź będą SUPER FOTY!![/QUOTE]

:> właśnie Justa- dobry motyw.

[quote name='Bonsai']Nie zapomnij zapytać się czy nie zechcą przyjąć nadprogramowo jeszcze jednego uczestnika. W niedzielę macie trening?

Co do Moiry więcej się nie dowiedziałam... Mała mówiła, że sunia w nocy coś sobie zrobiła, bo rano jak się obudzili to zobaczyli ranę na jej łapie, że krew leciała... Zapytałam czy byli u weterynarza "nie, bo mama nie chciała". Ja na to, że nie można tego tak zostawić, ona że Moira cały czas liże sobie tę ranę... W ogóle gdyby nie to, że Moira uciekła nie miałaby w ogóle szczepień. To w schronisku ją zaszczepili, odrobaczyli... I kazali jeszcze przyjść z zaświadczeniem, że byli na kolejnym sczepieniu...

A ja dziś niemal zemdlałam na zajęciach. :/ Mam nadzieję, że chociaż u Ciebie humor lepszy.[/QUOTE]


eh no coz. szkoda ze nie mamy na to jakiegos wplywu...mi brakuje słow na takich ludzi.. poważnie. jak to w ogole jej nie szczepili!!!!!!! ? to to ręce opadaja. On sie chyba szczyci tym, że w ogole ja uratował ze strazy miejskiej... eh.

Jak to nie zemdlałaś? a co Ci sie stało?

U mnie, raz dobrze , raz źle.. taka huśtawka starszna :( ale dzięki że pytasz. to miłe.

ps. tak zapytam o Ciebie na agility w niedziele :) a wyjezdzacie w koncu gdzies na weekend?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...