Jump to content
Dogomania

XVI MWPR Ł ó d ź 3-4 maja 2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vikiii']A z kąd jesteś?[/quote]
Witam!
Jestem z Rzeszowa i nadal pilnie poszukuję transportu do Łodzi na sobotę.
Chodzi o jedną osobę + średnia bardzo grzeczna sunia (oczywiście dokładam się do kosztów benzyny).

[quote name='AnkaW']No to zgłosiłam :p i teraz pozostaje mi tylko się modlić o to, że mnie ktoś zabierze :cool3::cool3: ze sobą.[/quote]
...Aniu, jakie są rezultaty Twoich "modlitw" o transport do Łodzi?:roll:

Link to comment
Share on other sites

uwaga

dzisiaj mija ostateczny termin

faksy rozgrzewają sie do czerwoności, maile są odbierane regularnie, zgłoszenia na formuilarzu sa dostarczane do bazy danych

Staramy się regularnie wpisywać psy do "kajetu" i do komputera ....

cześć zgloszeń jest już usegregowana rasami - ale jeszcze duuuuuzo przed nami.

Jeśli ktoś chce zebym sprawdziła mu zgłoszenie napiszcie do mnie na pw - do godziny 16 (po pracy idę do związku) podajcie imię i nazwisko i nazwę psa ( nic wiecej)

Oddział testuje formularz, który miał się sprawdzać w 100% - a sie sprawdza na poł gwizdka - więc proszę o wyrozumiałosć.

Pozdrawiam
M.

Link to comment
Share on other sites

Czy byłby ktoś z okolic Krakowa chętny zabrać mnie i moją spanielkę na wystawę do Łodzi? Chodzi mi o niedzielę, bo spaniele są w niedzielę.
Dorzucę się do paliwka.
Zgłosiłam na tą wystawę, ale mam problem z samochodem, jak nie będzie nikogo chętnego na zabranie mnie do Łodzi, to może jeszcze uda mi się zrezygnować dzisiaj z tej wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']:evil_lol:
frytela nie kombinuj :)

twoich zgłoszeń tego samego psa były az 2 :)
wiec oba doszły :)[/quote]

bo je wyslalam tuz po tym telefonie :diabloti:
tylko ze raz wpisałam młodziez a ja chciałam go do posredniej zglosic wiec drugie wyslałam xD mam nadzieje ze to z klasa posrednia przyjeliscie :P

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę do osbó z okolic [B]Krakowa i Elbląga[/B] jadących na wystawę do Łodzi o przywiezienie a wystawę dwóch małych transporterków. (jeden z Elbląga, drugi z Krakowa) Zapewniam, że nie bedzie z nimi żadnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...